Faza a III-a TURNEUL FINAL FEMININ - 27.04 - 01.05.2011 Targu Mures
Observator: Stefanescu Alina
 
example2
example2
example2
Dinamo Romprest Bucuresti
 
CSS Buzau
 
CSS Sibiu
example2
example2
example2
ACSV Donaris 2010 Galati
  CSS BEGA Timisoara  
CSU Medicina CSS Targu Mures
CLASAMENT
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
ACSV Donaris 2010 Galati 5 4 1 9 13 3 4.33 386 296 1.30
2
CSS Buzau 5 4 1 9 14 6 2.33 442 389 1.13
3
Dinamo Romprest Bucuresti 5 3 2 8 11 7 1.57 396 397 0.99
4
CSU Medicina CSS Targu Mures 5 2 3 7 9 12 0.75 448 443 1.01
5
CSS Sibiu 5 2 3 7 6 13 0.46 367 420 0.87
6
CSS BEGA Timisoara 5 0 5 5 3 15 0.2 343 437 0.78
                     
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3106 27.04.11 CSS Buzau Dinamo Romprest Bucuresti 3 : 2 24:26 25:11 25:20 24:26 15:10
I 3107 27.04.11 CSS Sibiu CSS BEGA Timisoara 3 : 2 24:26 22:25 25:16 25:13 15:13
I 3108 27.04.11 CSU Medicina CSS Targu Mures ACSV Donaris 2010 Galati 0 : 3 22:25 18:25 18:25 -:- -:-
 
II 3109 28.04.11 Dinamo Romprest Bucuresti ACSV Donaris 2010 Galati 0 : 3 16:25 24:26 12:25 -:- -:-
II 3110 28.04.11 CSS BEGA Timisoara CSU Medicina CSS Targu Mures 1 : 3 13:25 25:23 19:25 15:25 -:-
II 3111 28.04.11 CSS Buzau CSS Sibiu 3 : 0 25:21 25:17 25:15 -:- -:-
 
III 3112 29.04.11 CSS Sibiu Dinamo Romprest Bucuresti 0 : 3 12:25 24:26 22:25 -:- -:-
III 3113 29.04.11 CSU Medicina CSS Targu Mures CSS Buzau 3 : 2 25:18 17:25 25:27 25:21 15:8
III 3114 29.04.11 ACSV Donaris 2010 Galati CSS BEGA Timisoara 3 : 0 25:18 25:21 25:22 -:- -:-
 
IV 3115 30.04.11 Dinamo Romprest Bucuresti CSS BEGA Timisoara 3 : 0 28:26 25:21 25:19 -:- -:-
IV 3116 30.04.11 CSS Buzau ACSV Donaris 2010 Galati 3 : 1 5:25 25:18 25:20 25:22 -:-
IV 3117 30.04.11 CSS Sibiu CSU Medicina CSS Targu Mures 3 : 2 18:25 12:25 30:28 25:16 15:7
 
V 3118 01.05.11 CSU Medicina CSS Targu Mures Dinamo Romprest Bucuresti 1 : 3 19:25 25:22 18:25 22:25 -:-
V 3119 01.05.11 ACSV Donaris 2010 Galati CSS Sibiu 3 : 0 25:12 25:21 25:12 -:- -:-
V 3120 01.05.11 CSS BEGA Timisoara CSS Buzau 0 : 3 24:26 12:25 15:25 -:- -:-
 
Faza finala 27.04 - 01.05.2011
Oferta pentru organizarea turneului final va avea loc in data de 12.04.2011 ora 11.00 la sediul F.R.Volei.
Echipele cu rosu organizeaza turneul
FEMININ    
Joc de la nr. 3106-3120    
CSU Medicina CSS Targu Mures    
Dinamo Romprest Bucuresti    
CSS Buzau    
CSS Sibiu    
ACSV Donaris 2010 Galati    
CSS BEGA Timisoara    
     

CLASAMENTELE TURNEELOR SEMIFINALE

Seria I FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
ACSV 2010 Donaris Galati 5 5 0 10            
2
CS Dinamo Romprest Bucuresti 5 4 1 9            
3
CSS Lugoj 5 3 2 8            
4
LPS Zalau 5 2 3 7            
5
CSS Unirea Iasi 5 1 4 6            
6
LPS CSS Slatina 5 0 5 5            
                     
Seria II FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS Buzau 5 4 1 9 14 5 2.8      
2
CSS Sibiu 5 4 1 9 13 7 1.85      
3
CNMB Ramnicu Valcea 5 4 1 9 14 8 1.75      
4
CSS2 Baia Mare 5 2 3 7 10 11 0.90      
5
CSS Toplita 5 1 4 6 6 13 0.46      
6
CNNT Craiova 5 0 5 5 2 15 0.13      
                     
Seria III FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSU Medicina CSS Targu Mures 5 5 0 10 15 1        
2
CSS BEGA Timisoara 5 4 1 9 13 4        
3
LPS Pitesti 5 3 2 8 9 10        
4
CSS Onesti 5 2 3 7 7 10        
5
GSI Mircea Eliade Bucuresti 5 1 4 6 5 14        
6
CSS Deva 5 0 5 5 5 15        
                     

CLASAMENTE FAZA I

Seria A FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS UNIREA IASI 8 7 1 15 21 5 4.2 634 481 1.31
2
CSS ONESTI 8 7 1 15 22 6 3.66 357 544 1.20
3
LPS SUCEAVA 8 3 5 11 9 16 0.56 505 565 0.89
4
CSS PROVOLEI BOTOSANI 8 2 6 8 11 18 0.61 590 639 0.92
5
CSS BACAU 8 1 7 6 4 22 0.18 491 648 0.75
                     
Seria B FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS BUZAU 8 8 0 15 24 3 8 645 366 1.76
2
ACSV DONARIS 2010 GALATI 8 6 2 14 21 7 3 655 453 1.44
3
CSS GALATI 8 4 4 12 12 15 0.8 503 558 0.90
4
LPS BRAILA 8 0 8 6 4 24 0.16 401 658 0.60
5
LPS FOCSANI 8 2 6 2 9 21 0.42 521 690 0.75
                     
Seria C FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI 6 6 0 12 18 0 MAX 451 269 1.67
2
CSM CSS2 BUCURESTI 6 4 2 9 12 6 2 399 335 1.19
3
CSS TULCEA 6 1 5 7 5 15 0.33 340 463 0.73
4
CSS5 B BUCURESTI 6 1 5 7 3 17 0.17 353 476 0.74
                     
Seria D FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI 4 4 0 7 12 4 3 378 306 1.23
2
LPS PITESTI 4 2 2 4 9 8 1.12 350 340 1.02
3
CONSTRUCTORUL FAMILIA BUC. 4 0 4 2 3 12 0.25 277 359 0.77
                     
Seria E FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNMB RAMNICU VALCEA 8 6 2 14 22 8 2.75 678 549 1.23
2
LPS CSS SLATINA 8 5 3 13 19 11 1.72 651 605 1.07
3
CNNT CRAIOVA 8 5 3 13 17 13 1.30 644 596 1.08
4
CS MUSCELUL CAMPULUNG 8 3 5 11 11 18 0.61 584 595 0.98
5
CSS TARGU JIU 8 1 7 8 4 23 0.17 447 659 0.67
                     
Seria F FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 10 8 2 18 25 8 3.12 782 630 1.24
2
CSS SIBIU 10 8 2 18 25 10 2.5 816 652 1.25
3
CSS TOPLITA 10 7 3 17 22 15 1.46 813 749 1.08
4
ASC JUVENIL BRASOV 10 4 6 14 16 19 0.84 704 771 0.91
5
CSM CODLEA 10 1 9 11 6 29 0.20 624 813 0.76
6
CSS BLAJ 10 2 8 7 12 25 0.48 706 830 0.85
                     
Seria G FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS LUGOJ 8 7 1 14 23 5 4.6 666 510 1.30
2
CSS BEGA TIMISOARA 8 6 2 14 22 11 2 745 599 1.24
3
CSS DEVA 8 5 3 13 17 11 1.54 633 558 1.13
4
CS HAND UNITED ARAD 8 0 8 8 0 24 min 311 600 0.51
5
CSS CARANSEBES 8 2 6 1 7 18 0.38 464 552 0.84
                     
Seria H FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS2 BAIA MARE 6 4 2 10 14 7 2 488 402 1.21
2
LPS AVRAM IANCU ZALAU 6 4 2 10 13 7 1.85 469 389 1.20
3
LPS SATU MARE 6 4 2 4 13 8 1.62 451 410 1.1
4
CSS AVRAM IANCU STEI 6 0 6 2 0 18 min 243 450 0.54
                     

Echipele cu rosu au fost penalizate din cauza nerespectarii conditiilor de talie.

FAZA SEMIFINALA
FEMININ
 
             
Seria I Seria II Seria III        
             
CLASAMENTE FAZA SEMIFINALA
Etapa Joc Data Seria I FEMININ Seturi 1 2 3 4 5
I 3061 30.03.11 LPS CSS Slatina ACSV 2010 Donaris Galati 0 : 3 17:25 13:25 20:25 -:- -:-
I 3062 30.03.11 CS Dinamo Romprest Bucuresti LPS Zalau 3 : 0 25:15 25:23 25:16 -:- -:-
I 3063 30.03.11 CSS Lugoj CSS Unirea Iasi 3 : 0 25:16 25:23 25:13 -:- -:-
 
II 3064 31.03.11 ACSV 2010 Donaris Galati CSS Unirea Iasi 3 : 0 25:7 25:22 25:18 -:- -:-
II 3065 31.03.11 LPS Zalau CSS Lugoj 2 : 3 23:25 25:13 25:16 21:25 13:15
II 3066 31.03.11 LPS CSS Slatina CS Dinamo Romprest Bucuresti 0 : 3 16:25 15:25 19:25 -:- -:-
 
III 3067 01.04.11 CS Dinamo Romprest Bucuresti ACSV 2010 Donaris Galati 1 : 3 26:24 17:25 18:25 17:25 -:-
III 3068 01.04.11 CSS Lugoj LPS CSS Slatina 3 : 0 25:16 25:17 25:10 -:- -:-
III 3069 01.04.11 4CSS Unirea Iasi LPS Zalau 0 : 3 13:25 18:25 16:25 -:- -:-
 
IV 3070 02.04.11 ACSV 2010 Donaris Galati LPS Zalau 3 : 1 25:11 20:25 25:13 25:20 -:-
IV 3071 02.04.11 LPS CSS Slatina CSS Unirea Iasi 1 : 3 25:21 22:25 21:25 20:25 -:-
IV 3072 02.04.11 CS Dinamo Romprest Bucuresti CSS Lugoj 3 : 2 23:25 27:25 25:22 20:25 15:7
 
V 3073 03.04.11 CSS Lugoj ACSV 2010 Donaris Galati 1 : 3 19:25 25:20 16:25 25:27 -:-
V 3074 03.04.11 CSS Unirea Iasi CS Dinamo Romprest Bucuresti 0 : 3 21:25 14:25 18:25 -:- -:-
V 3075 03.04.11 LPS Zalau LPS CSS Slatina 3 : 1 25:11 20:25 25:19 25:14 -:-
Inapoi
Etapa Joc Data Seria II FEMININ Seturi 1 2 3 4 5
I 3076 30.03.11 CSS2 Baia Mare CNMB Ramnicu Valcea 2 : 3 25:18 16:25 28:26 20:25 13:15
I 3077 30.03.11 CSS Buzau CSS Sibiu 3 : 1 15:25 25:22 26:24 25:18 -:-
I 3078 30.03.11 CNNT Craiova CSS Toplita 1 : 3 10:25 25:17 5:25 11:25 -:-
 
II 3079 31.03.11 CNMB Ramnicu Valcea CSS Toplita 3 : 0 26:24 25:15 25:20 -:- -:-
II 3080 31.03.11 CSS Sibiu CNNT Craiova 3 : 0 26:24 25:17 25:11 -:- -:-
II 3081 31.03.11 CSS2 Baia Mare CSS Buzau 1 : 3 25:17 20:25 21:25 26:28 -:-
 
III 3082 01.04.11 CSS Buzau CNMB Ramnicu Valcea 2 : 3 22:25 25:20 25:22 24:26 13:15
III 3083 01.04.11 CNNT Craiova CSS2 Baia Mare 0 : 3 24:26 13:25 16:25 -:- -:-
III 3084 01.04.11 CSS Toplita CSS Sibiu 1 : 3 23:25 25:19 16:35 16:25 -:-
 
IV 3085 02.04.11 CNMB Ramnicu Valcea CSS Sibiu 2 : 3 21:25 26:24 19:25 31:29 8:15
IV 3086 02.04.11 CSS2 Baia Mare CSS Toplita 3 : 2 21:25 25:18 25:12 24:26 15:12
IV 3087 02.04.11 CSS Buzau CNNT Craiova 3 : 0 25:12 25:18 25:12 -:- -:-
 
V 3088 03.04.11 CNNT Craiova CNMB Ramnicu Valcea 1 : 3 25:19 21:25 11:25 14:25 -:-
V 3089 03.04.11 CSS Toplita CSS Buzau 0 : 3 20:25 13:25 24:26 -:- -:-
V 3090 03.04.11 CSS Sibiu CSS2 Baia Mare 3 : 1 21:25 25:22 25:15 25:13 -:-
Inapoi
Etapa Joc Data Seria III FEMININ Seturi 1 2 3 4 5
I 3091 30.03.11 GSI Mircea Eliade Bucuresti CSS Deva 3 : 2 20:25 18:25 25:10 25:22 15:13
I 3092 30.03.11 CSU Medicina CSS Targu Mures CSS Onesti 3 : 0 25:11 25:20 25:22 -:- -:-
I 3093 30.03.11 CSS BEGA Timisoara LPS Pitesti 3 : 0 25:18 25:21 25:20 -:- -:-
 
II 3094 31.03.11 CSS Deva LPS Pitesti 2 : 3 27:25 24:26 25:12 23:25 7:15
II 3095 31.03.11 CSS Onesti CSS BEGA Timisoara 0 : 3 12:25 18:25 21:25 -:- -:-
II 3096 31.03.11 GSI Mircea Eliade Bucuresti CSU Medicina CSS Targu Mures 0 : 3 19:25 23:25 14:25 -:- -:-
 
III 3097 01.04.11 CSU Medicina CSS Targu Mures CSS Deva 3 : 0 25:16 25:18 25:12 -:- -:-
III 3098 01.04.11 CSS BEGA Timisoara GSI Mircea Eliade Bucuresti 3 : 1 25:21 25:13 24:26 26:24 -:-
III 3099 01.04.11 LPS Pitesti CSS Onesti 3 : 1 17:25 25:18 25:23 25:17 -:-
 
IV 3100 02.04.11 CSS Deva CSS Onesti 1 : 3 25:15 14:25 18:25 17:25 -:-
IV 3101 02.04.11 GSI Mircea Eliade Bucuresti LPS Pitesti 1 : 3 25:16 12:25 20:25 22:25 -:-
IV 3102 02.04.11 CSU Medicina CSS Targu Mures CSS BEGA Timisoara 3 : 1 22:25 25:13 25:19 25:16 -:-
 
V 3103 03.04.11 CSS BEGA Timisoara CSS Deva 3 : 0 25:22 25:9 25:16 -:- -:-
V 3104 03.04.11 LPS Pitesti CSU Medicina CSS Targu Mures 0 : 3 18:25 25:27 12:25 -:- -:-
V 3105 03.04.11 CSS Onesti GSI Mircea Eliade Bucuresti 3 : 0 25:21 27:25 25:19 -:- -:-
Inapoi
FEMININ - Faza semifinala 30.03 - 03.04.2011
La turneul final se califica primele 2 echipe din fiecare serie.
Echipele cu rosu organizeaza turneul
         
Seria I
  Seria a II-a   Seria a III-a
Joc de la nr. 3061-3075   Joc de la nr. 3076-3090   Joc de la nr. 3091-3105
         
LPS Zalau   CNMB Ramnicu Valcea   LPS Pitesti
CS Dinamo Romprest Bucuresti   CSS Buzau   CSU Medicina CSS Targu Mures
CSS Lugoj   CSS2 Baia Mare   CSS Onesti
ACSV 2010 Donaris Galati   CSS Toplita   GSI Mircea Eliade Bucuresti
LPS CSS Slatina   CSS Sibiu   CSS BEGA Timisoara
CSS Unirea Iasi   CNNT Craiova   CSS Deva

GRUPAREA ECHIPELOR PENTRU TURNEELE SEMIFINALE

Cadeti Feminin
Seria I   Seria II   Seria III
Loc Grupa   Loc Grupa   Loc Grupa
1 A   1 B   1 C
1 D   1 E   1 F
1 G   1 H   2 A
2 B   2 C   2 D
2 E   2 F   2 G
2 H   al 2-lea loc 3   primul loc 3

FAZA I
FEMININ
 
           
Seria A
Seria D
Seria G
   
Seria B
Seria E
Seria H
   
Seria C
Seria F
 
   
CLASAMENTE FAZA I

DIVIZIA CADETI FEMININ

Reprogramari Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1401 03.10.10
CSS UNIREA IASI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1402 03.10.10
CSS PROVOLEI BOTOSANI
CSS ONESTI
2 : 3 25:23 25:16 23:25 16:25 9:15
- I 1403 03.10.10
CSS BACAU
LPS SUCEAVA
0 : 3 18:25 22:25 20:25 -:- -:-
 
- II 1404 17.10.10
-
LPS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1405 17.10.10
CSS ONESTI
CSS BACAU
3 : 0 25:19 25:23 25:21 -:- -:-
- II 1406 17.10.10
CSS UNIREA IASI
CSS PROVOLEI BOTOSANI
3 : 1 25:10 25:12 24:26 25:22 -:-
 
- III 1407 31.10.10
CSS PROVOLEI BOTOSANI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1408 31.10.10
CSS BACAU
CSS UNIREA IASI
0 : 3 12:25 16:25 17:25 -:- -:-
- III 1409 31.10.10
LPS SUCEAVA
CSS ONESTI
0 : 3 12:25 18:25 22:25 -:- -:-
 
- IV 1410 14.11.10
-
CSS ONESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1411 14.11.10
CSS UNIREA IASI
LPS SUCEAVA
3 : 0 25:12 25:18 25:17 -:- -:-
- IV 1412 14.11.10
CSS PROVOLEI BOTOSANI
CSS BACAU
0 : 0 25:17 25:10 25:15 -:- -:-
 
- V 1413 26.01.11
CSS BACAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1414 26.01.11
LPS SUCEAVA
CSS PROVOLEI BOTOSANI
3 : 1 25:18 23:25 25:22 25:16 -:-
- V 1415 26.01.11
CSS ONESTI
CSS UNIREA IASI
3 : 0 26:24 25:16 25:22 -:- -:-
RETUR
- VI 1416 16.02.11
-
CSS UNIREA IASI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1417 16.02.11
CSS ONESTI
CSS PROVOLEI BOTOSANI
3 : 0 25:16 25:15 25:15 -:- -:-
- VI 1418 16.02.11
LPS SUCEAVA
CSS BACAU
0 : 3 18:25 14:25 14:25 -:- -:-
 
- VII 1419 23.01.11
LPS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1420 23.01.11
CSS BACAU
CSS ONESTI
1 : 3 27:25 11:25 19:25 17:25 -:-
- VII 1421 23.01.11
CSS PROVOLEI BOTOSANI
CSS UNIREA IASI
0 : 3 9:25 21:25 18:25 -:- -:-
 
- VIII 1422 06.02.11
-
LPS UNIC PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1423 06.02.11
CSS UNIREA IASI
CSS BACAU
3 : 0 26:24 25:14 25:16 -:- -:-
- VIII 1424 06.02.11
CSS ONESTI
LPS SUCEAVA
3 : 0 25:15 25:20 25:20 -:- -:-
 
- IX 1425 20.02.11
CSS ONESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1426 20.02.11
LPS SUCEAVA
CSS UNIREA IASI
0 : 3 25:27 24:26 15:25 -:- -:-
- IX 1427 20.02.11
CSS BACAU
CSS PROVOLEI BOTOSANI
3 : 1 24:26 25:22 25:18 33:31 -:-
 
- X 1428 06.03.11
-
CSS BACAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1429 06.03.11
CSS PROVOLEI BOTOSANI
LPS SUCEAVA
3 : 0 25:16 25:10 25:13 -:- -:-
- X 1430 06.03.11
CSS UNIREA IASI
CSS ONESTI
3 : 1 19:25 25:19 25:17 25:17 -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1431 03.10.10
LPS FOCSANI
CSS BUZAU
0 : 3 10:25 11:25 10:25 -:- -:-
- I 1432 03.10.10
CSS GALATI
DONARIS 2010 GALATI
0 : 3 8:25 10:25 19:25 -:- -:-
- I 1433 03.10.10
LPS BRAILA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 1434 17.10.10
CSS BUZAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1435 17.10.10
DONARIS 2010 GALATI
LPS BRAILA
3 : 0 25:9 25:11 25:7 -:- -:-
- II 1436 17.10.10
LPS FOCSANI
CSS GALATI
1 : 3 25:19 18:25 9:25 14:25 -:-
 
- III 1437 31.10.10
CSS GALATI
CSS BUZAU
0 : 3 18:25 17:25 10:25 -:- -:-
- III 1438 31.10.10
LPS BRAILA
LPS FOCSANI
2 : 3 25:7 27:29 16:25 25:19 9:15
- III 1439 31.10.10
-
DONARIS 2010 GALATI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1440 14.11.10
CSS BUZAU
DONARIS 2010 GALATI
3 : 1 19:25 25:18 25:22 25:14 -:-
- IV 1441 14.11.10
LPS FOCSANI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1442 14.11.10
CSS GALATI
LPS BRAILA
3 : 1 25:16 19:25 25:19 25:7 -:-
 
- V 1443 26.01.11
LPS BRAILA
CSS BUZAU
0 : 3 6:25 9:25 9:25 -:- -:-
- V 1444 26.01.11
-
CSS GALATI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1445 26.01.11
DONARIS 2010 GALATI
LPS FOCSANI
3 : 0 25:12 25:21 25:17 -:- -:-
RETUR
- VI 1446 16.02.11
CSS BUZAU
LPS FOCSANI
3 : 0 25:11 25:8 25:13 -:- -:-
- VI 1447 16.02.11
DONARIS 2010 GALATI
CSS GALATI
3 : 0 25:12 25:16 25:13 -:- -:-
- VI 1448 16.02.11
-
LPS BRAILA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 1449 23.01.11
-
CSS BUZAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1450 23.01.11
LPS BRAILA
DONARIS 2010 GALATI
0 : 3 12:25 10:25 6:25 -:- -:-
- VII 1451 23.01.11
CSS GALATI
LPS FOCSANI
3 : 1 14:25 25:22 25:15 25:16 -:-
 
- VIII 1452 06.02.11
CSS BUZAU
CSS GALATI
3 : 0 25:7 25:10 25:11 -:- -:-
- VIII 1453 06.02.11
LPS FOCSANI
LPS BRAILA
3 : 1 25:19 19:25 25:21 25:17 -:-
- VIII 1454 06.02.11
DONARIS 2010 GALATI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1455 20.02.11
DONARIS 2010 GALATI
CSS BUZAU
2 : 3 25:11 17:25 21:25 27:25 13:15
- IX 1456 20.02.11
-
LPS FOCSANI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1457 20.02.11
LPS BRAILA
CSS GALATI
0 : 3 21:25 6:25 20:25 -:- -:-
 
- X 1458 06.03.11
CSS BUZAU
LPS BRAILA
3 : 0 25:12 25:7 25:5 -:- -:-
- X 1459 06.03.11
CSS GALATI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1460 06.03.11
LPS FOCSANI
DONARIS 2010 GALATI
1 : 3 10:25 17:25 25:23 23:25 -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1461 03.10.10
CSS TULCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1462 03.10.10
CSS5 BUCURESTI
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
0 : 3 12:25 20:25 11:25 -:- -:-
- I 1463 03.10.10
CSM CSS2 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 1464 17.10.10
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1465 17.10.10
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
CSM CSS2 BUCURESTI
3 : 0 25:20 25:5 25:17 -:- -:-
- II 1466 17.10.10
CSS TULCEA
CSS5 BUCURESTI
3 : 0 25:14 25:23 25:17 -:- -:-
 
- III 1467 31.10.10
CSS5 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1468 31.10.10
CSM CSS2 BUCURESTI
CSS TULCEA
3 : 0 25:13 25:12 25:17 -:- -:-
- III 1469 31.10.10
-
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1470 14.11.10
-
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1471 14.11.10
CSS TULCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1472 14.11.10
CSS5 BUCURESTI
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 19:25 12:25 15:25 -:- -:-
 
- V 1473 26.01.11
CSM CSS2 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1474 26.01.11
-
CSS5 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1475 26.01.11
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
CSS TULCEA
3 : 0 25:8 25:13 25:16 -:- -:-
RETUR
- VI 1476 16.02.11
-
CSS TULCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1477 16.02.11
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
CSS5 BUCURESTI
3 : 0 25:11 25:22 25:12 -:- -:-
- VI 1478 16.02.11
-
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 1479 23.01.11
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1480 23.01.11
CSM CSS2 BUCURESTI
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
0 : 3 21:25 24:26 12:25 -:- -:-
Reprogramat VII 1481 23.01.11
CSS5 BUCURESTI
CSS TULCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VIII 1482 06.02.11
-
CSS5 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1483 06.02.11
CSS TULCEA
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 14:25 14:25 12:25 -:- -:-
- VIII 1484 06.02.11
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1485 20.02.11
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1486 20.02.11
-
CSS TULCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1487 20.02.11
CSM CSS2 BUCURESTI
CSS5 BUCURESTI
3 : 0 25:17 25:19 25:20 -:- -:-
 
- X 1488 06.03.11
-
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1489 06.03.11
CSS5 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1490 06.03.11
CSS TULCEA
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
0 : 3 19:25 15:25 11:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria D Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1491 03.10.10
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1492 03.10.10
CS DINAMO ROMPREST
LPS PITESTI
3 : 1 25:14 25:18 20:25 25:14 -:-
- I 1493 03.10.10
CONSTRUCTORUL FAMILIA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 1494 17.10.10
-
CONSTRUCTORUL FAMILIA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1495 17.10.10
LPS PITESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1496 17.10.10
CS DINAMO ROMPREST
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 1497 31.10.10
CS DINAMO ROMPREST
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1498 31.10.10
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1499 31.10.10
CONSTRUCTORUL FAMILIA
LPS PITESTI
0 : 3 15:25 16:25 10:25 -:- -:-
 
- IV 1500 14.11.10
-
LPS PITESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1501 14.11.10
CONSTRUCTORUL FAMILIA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1502 14.11.10
CS DINAMO ROMPREST
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- V 1503 26.01.11
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1504 26.01.11
CONSTRUCTORUL FAMILIA
CS DINAMO ROMPREST
1 : 3 17:25 25:23 25:27 22:25 -:-
- V 1505 26.01.11
LPS PITESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
RETUR
- VI 1506 16.02.11
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1507 16.02.11
LPS PITESTI
CS DINAMO ROMPREST
2 : 3 26:24 13:25 25:19 19:25 12:15
- VI 1508 16.02.11
CONSTRUCTORUL FAMILIA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 1509 23.01.11
CONSTRUCTORUL FAMILIA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1510 23.01.11
LPS PITESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1511 23.01.11
CS DINAMO ROMPREST
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VIII 1512 06.02.11
-
CS DINAMO ROMPREST
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1513 06.02.11
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1514 06.02.11
LPS PITESTI
CONSTRUCTORUL FAMILIA
3 : 2 25:14 26:24 20:25 23:25 15:8
 
- IX 1515 20.02.11
LPS PITESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1516 20.02.11
CONSTRUCTORUL FAMILIA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1517 20.02.11
CS DINAMO ROMPREST
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- X 1518 06.03.11
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1519 06.03.11
CS DINAMO ROMPREST
CONSTRUCTORUL FAMILIA
3 : 0 25:21 25:12 25:18 -:- -:-
- X 1520 06.03.11
LPS PITESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria E Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1521 03.10.10
CS MUSCELUL CPL
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1522 03.10.10
CET GOVORA CNMB
CNNT CRAIOVA
3 : 0 25:20 25:19 25:22 -:- -:-
- I 1523 03.10.10
CSS TARGU JIU
LPS CSS SLATINA
0 : 3 14:25 20:25 25:27 -:- -:-
 
- II 1524 17.10.10
-
LPS CSS SLATINA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1525 17.10.10
CNNT CRAIOVA
CSS TARGU JIU
3 : 0 25:21 25:11 25:12 -:- -:-
- II 1526 17.10.10
CS MUSCELUL CPL
CET GOVORA CNMB
0 : 3 12:25 19:25 22:25 -:- -:-
 
- III 1527 31.10.10
CET GOVORA CNMB
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1528 31.10.10
CSS TARGU JIU
CS MUSCELUL CPL
3 : 2 25:21 26:24 4:25 21:25 15:13
- III 1529 31.10.10
LPS CSS SLATINA
CNNT CRAIOVA
3 : 0 25:23 25:21 25:10 -:- -:-
 
- IV 1530 14.11.10
-
CNNT CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1531 14.11.10
CS MUSCELUL CPL
LPS CSS SLATINA
3 : 1 25:16 25:8 23:25 25:14 -:-
- IV 1532 14.11.10
CET GOVORA CNMB
CSS TARGU JIU
3 : 0 25:23 25:5 25:15 -:- -:-
 
- V 1533 26.01.11
CSS TARGU JIU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1534 26.01.11
LPS CSS SLATINA
CET GOVORA CNMB
2 : 3 23:25 25:21 16:25 25:23 8:15
- V 1535 26.01.11
CNNT CRAIOVA
CS MUSCELUL CPL
3 : 0 25:20 25:21 25:13 -:- -:-
RETUR
- VI 1536 16.02.11
-
CS MUSCELUL CPL
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1537 16.02.11
CNNT CRAIOVA
CET GOVORA CNMB
3 : 2 20:25 15:25 26:24 25:10 15:11
- VI 1538 16.02.11
LPS CSS SLATINA
CSS TARGU JIU
3 : 0 25:7 25:22 25:14 -:- -:-
 
- VII 1539 23.01.11
LPS CSS SLATINA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1540 23.01.11
CSS TARGU JIU
CNNT CRAIOVA
1 : 3 7:25 11:25 25:22 25:27 -:-
- VII 1541 23.01.11
CET GOVORA CNMB
CS MUSCELUL CPL
3 : 0 25:19 25:16 25:20 -:- -:-
 
- VIII 1542 06.02.11
-
CET GOVORA CNMB
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1543 06.02.11
CS MUSCELUL CPL
CSS TARGU JIU
3 : 0 25:13 25:20 25:19 -:- -:-
- VIII 1544 06.02.11
CNNT CRAIOVA
LPS CSS SLATINA
3 : 1 20:25 26:24 25:21 25:21 -:-
 
- IX 1545 20.02.11
CNNT CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1546 20.02.11
LPS CSS SLATINA
CS MUSCELUL CPL
3 : 0 25:17 25:22 25:12 -:- -:-
- IX 1547 20.02.11
CSS TARGU JIU
CSS CARANSEBES
0 : 3 17:25 13:25 17:25 -:- -:-
 
- X 1548 06.03.11
-
CSS TARGU JIU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1549 06.03.11
CET GOVORA CNMB
LPS CSS SLATINA
2 : 3 25:12 25:19 25:27 14:25 6:15
- X 1550 06.03.11
CS MUSCELUL CPL
CNNT CRAIOVA
3 : 2 16:25 25:13 19:25 25:18 15:8
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria F Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1551 03.10.10
CSM CODLEA
CSU MEDICINA TGM
1 : 3 22:25 10:25 25:10 18:25 -:-
- I 1552 03.10.10
ASC JUVENIL BRASOV
CSS BLAJ
3 : 0 25:16 25:21 25:19 -:- -:-
- I 1553 03.10.10
CSS SIBIU
CSS TOPLITA
3 : 0 25:19 25:16 25:10 -:- -:-
 
- II 1554 17.10.10
CSU MEDICINA TGM
CSS TOPLITA
3 : 0 25:21 25:23 25:21 -:- -:-
- II 1555 17.10.10
CSS BLAJ
CSS SIBIU
1 : 3 25:21 14:25 12:25 19:25 -:-
- II 1556 17.10.10
CSM CODLEA
ASC JUVENIL BRASOV
0 : 3 19:25 15:25 13:25 -:- -:-
 
- III 1557 31.10.10
ASC JUVENIL BRASOV
CSU MEDICINA TGM
3 : 1 25:21 25:18 21:25 25:17 -:-
- III 1558 31.10.10
CSS SIBIU
CSM CODLEA
3 : 0 25:20 25:12 25:14 -:- -:-
- III 1559 31.10.10
CSS TOPLITA
CSS BLAJ
3 : 0 25:12 28:26 25:12 -:- -:-
 
- IV 1560 14.11.10
CSU MEDICINA TGM
CSS BLAJ
3 : 0 25:15 25:19 25:20 -:- -:-
- IV 1561 14.11.10
CSM CODLEA
CSS TOPLITA
0 : 3 12:25 19:25 17:25 -:- -:-
- IV 1562 14.11.10
ASC JUVENIL BRASOV
CSS SIBIU
1 : 3 18:25 25:15 21:25 19:25 -:-
 
- V 1563 26.01.11
CSS SIBIU
CSU MEDICINA TGM
3 : 0 25:23 27:25 25:22 -:- -:-
12.02.11 V 1564 26.01.11
CSS TOPLITA
ASC JUVENIL BRASOV
3 : 2 25:27 25:18 23:25 25:16 15:7
02.02.11 V 1565 26.01.11
CSS BLAJ
CSM CODLEA
2 : 3 25:19 25:20 22:25 16:25 9:15
RETUR
- VI 1566 16.02.11
CSU MEDICINA TGM
CSM CODLEA
3 : 0 25:18 25:15 25:5 -:- -:-
- VI 1567 16.02.11
CSS BLAJ
ASC JUVENIL BRASOV
3 : 0 25:22 25:23 25:6 -:- -:-
- VI 1568 16.02.11
CSS TOPLITA
CSS SIBIU
3 : 1 14:25 25:21 25:13 25:23 -:-
 
- VII 1569 23.01.11
CSS TOPLITA
CSU MEDICINA TGM
1 : 3 25:22 17:25 14:25 15:25 -:-
- VII 1570 23.01.11
CSS SIBIU
CSS BLAJ
3 : 1 25:18 18:25 25:6 25:12 -:-
- VII 1571 23.01.11
ASC JUVENIL BRASOV
CSM CODLEA
3 : 0 25:21 25:22 25:19 -:- -:-
 
- VIII 1572 06.02.11
CSU MEDICINA TGM
ASC JUVENIL BRASOV
3 : 0 25:10 25:11 25:16 -:- -:-
- VIII 1573 06.02.11
CSM CODLEA
CSS SIBIU
1 : 3 17:25 16:25 25:12 16:25 -:-
- VIII 1574 06.02.11
CSS BLAJ
CSS TOPLITA
2 : 3 18:25 25:22 25:17 16:25 14:16
 
- IX 1575 20.02.11
CSS BLAJ
CSU MEDICINA TGM
0 : 3 18:25 13:25 20:25 -:- -:-
- IX 1576 20.02.11
CSS TOPLITA
CSM CODLEA
3 : 0 25:14 25:21 25:17 -:- -:-
- IX 1577 20.02.11
CSS SIBIU
ASC JUVENIL BRASOV
3 : 0 25:17 25:10 25:13 -:- -:-
 
- X 1578 06.03.11
CSU MEDICINA TGM
CSS SIBIU
3 : 0 25:23 25:23 25:20 -:- -:-
- X 1579 06.03.11
ASC JUVENIL BRASOV
CSS TOPLITA
1 : 3 11:25 25:19 17:25 26:28 -:-
- X 1580 06.03.11
CSM CODLEA
CSS BLAJ
1 : 3 25:19 22:25 18:25 13:25 -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria G Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1581 03.10.10
CSS CARANSEBES
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1582 03.10.10
CSS LUGOJ
CSS DEVA
3 : 0 25:18 29:27 25:19 -:- -:-
- I 1583 03.10.10
CSS BEGA TIMISOARA
CS HAND UNITED ARAD
3 : 0 25:11 25:3 25:14 -:- -:-
 
- II 1584 17.10.10
-
CS HAND UNITED ARAD
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1585 17.10.10
CSS DEVA
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 2 25:23 20:25 25:20 21:25 16:14
- II 1586 17.10.10
CSS CARANSEBES
CSS LUGOJ
0 : 3 13:25 18:25 20:25 -:- -:-
 
- III 1587 31.10.10
CSS LUGOJ
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1588 31.10.10
CSS BEGA TIMISOARA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:14 25:15 25:15 -:- -:-
- III 1589 31.10.10
CS HAND UNITED ARAD
CSS DEVA
0 : 3 16:25 12:25 17:25 -:- -:-
 
- IV 1590 14.11.10
-
CSS DEVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1591 14.11.10
CSS CARANSEBES
CS HAND UNITED ARAD
3 : 0 25:10 25:21 25:17 -:- -:-
- IV 1592 14.11.10
CSS LUGOJ
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 2 25:23 22:25 22:25 25:21 15:9
 
- V 1593 26.01.11
CSS BEGA TIMISOARA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1594 26.01.11
CS HAND UNITED ARAD
CSS LUGOJ
0 : 3 17:25 12:25 20:25 -:- -:-
- V 1595 26.01.11
CSS DEVA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:11 25:22 25:19 -:- -:-
RETUR
- VI 1596 16.02.11
-
CSS CARANSEBES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1597 16.02.11
CSS DEVA
CSS LUGOJ
0 : 3 16:25 23:25 16:25 -:- -:-
- VI 1598 16.02.11
CS HAND UNITED ARAD
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 3 8:25 4:25 16:25 -:- -:-
 
- VII 1599 23.01.11
CS HAND UNITED ARAD
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1600 23.01.11
CSS BEGA TIMISOARA
CSS DEVA
3 : 2 12:25 21:25 28:26 25:20 15:11
- VII 1601 23.01.11
CSS LUGOJ
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:8 25:16 25:18 -:- -:-
 
- VIII 1602 06.02.11
-
CSS LUGOJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1603 06.02.11
CSS CARANSEBES
CSS BEGA TIMISOARA
1 : 3 25:20 16:25 17:25 15:25 -:-
- VIII 1604 06.02.11
CSS DEVA
CS HAND UNITED ARAD
3 : 0 25:19 25:14 25:14 -:- -:-
 
- IX 1605 20.02.11
CSS DEVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1606 20.02.11
CS HAND UNITED ARAD
CSS CARANSEBES
0 : 3 13:25 8:25 13:25 -:- -:-
- IX 1607 20.02.11
CSS BEGA TIMISOARA
CSS LUGOJ
3 : 2 18:25 25:16 25:16 23:25 23:21
 
- X 1608 06.03.11
-
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1609 06.03.11
CSS LUGOJ
CS HAND UNITED ARAD
3 : 0 25:7 25:14 25:11 -:- -:-
- X 1610 06.03.11
CSS CARANSEBES
CSS DEVA
0 : 3 21:25 13:25 18:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria H Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1611 03.10.10
-
LPS SATU MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1612 03.10.10
LPS AV. IANCU ZALAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1613 03.10.10
CSS 2 BAIA MARE
CSS AV. IANCU STEI
3 : 0 25:5 25:16 25:17 -:- -:-
 
- II 1614 17.10.10
LPS SATU MARE
CSS AV. IANCU STEI
3 : 0 25:13 25:8 25:15 -:- -:-
- II 1615 17.10.10
-
CSS 2 BAIA MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1616 17.10.10
-
LPS AV. IANCU ZALAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 1617 31.10.10
LPS AV. IANCU ZALAU
LPS SATU MARE
0 : 3 15:25 20:25 15:25 -:- -:-
- III 1618 31.10.10
CSS 2 BAIA MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1619 31.10.10
CSS AV. IANCU STEI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1620 14.11.10
LPS SATU MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1621 14.11.10
-
CSS AV. IANCU STEI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1622 14.11.10
LPS AV. IANCU ZALAU
CSS 2 BAIA MARE
3 : 0 25:17 25:12 28:26 -:- -:-
 
- V 1623 26.01.11
CSS 2 BAIA MARE
LPS SATU MARE
3 : 0 25:21 25:15 25:18 -:- -:-
- V 1624 26.01.11
CSS AV. IANCU STEI
LPS AV. IANCU ZALAU
0 : 3 19:25 11:25 7:25 -:- -:-
- V 1625 26.01.11
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
RETUR
- VI 1626 16.02.11
LPS SATU MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1627 16.02.11
-
LPS AV. IANCU ZALAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1628 16.02.11
CSS AV. IANCU STEI
CSS 2 BAIA MARE
0 : 3 7:25 13:25 12:25 -:- -:-
 
- VII 1629 23.01.11
CSS AV. IANCU STEI
LPS SATU MARE
0 : 3 16:25 17:25 14:25 -:- -:-
- VII 1630 23.01.11
CSS 2 BAIA MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1631 23.01.11
LPS AV. IANCU ZALAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VIII 1632 06.02.11
LPS SATU MARE
LPS AV. IANCU ZALAU
1 : 3 17:25 12:25 25:23 11:25 -:-
- VIII 1633 06.02.11
-
CSS 2 BAIA MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1634 06.02.11
-
CSS AV. IANCU STEI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1635 20.02.11
-
LPS SATU MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1636 20.02.11
CSS AV. IANCU STEI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1637 20.02.11
CSS 2 BAIA MARE
LPS AV. IANCU ZALAU
3 : 1 24:26 25:18 25:21 30:28 -:-
 
- X 1638 06.03.11
LPS SATU MARE
CSS 2 BAIA MARE
3 : 2 23:25 19:25 25:23 25:22 15:9
- X 1639 06.03.11
LPS AV. IANCU ZALAU
CSS AV. IANCU STEI
3 : 0 25:12 25:21 25:20 -:- -:-
- X 1640 06.03.11
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi