FAZA a II-a PLAY OFF
TUR I 26.03.2011
 
TUR II 09.04.2011
 
TUR III 16.04.2011
         
Locul 1 SV - Locul 2 NV   Locul 2 NV - Locul 1 SV   Locul 1 SV - Locul 2 NV
Locul 1 NV - Locul 2 SV   Locul 2 SV - Locul 1 NV   Locul 1 NV - Locul 2 SV
Locul 1 SE - Locul 2 NE   Locul 2 NE - Locul 1 SE   Locul 1 SE - Locul 2 NE
Locul 1 NE - Locul 2 SE   Locul 2 SE - Locul 1 NE   Locul 1 NE - Locul 2 SE
         
Echipele cistigatoare după desfăşurarea fazei a II a, vor participa la turneul de promovare în Divizia A1 (vezi regulamentul de promovare în Divizia A1) in perioada 13 – 15.05.2011.
Reprogramari TUR Joc Data Faza a II-a feminin EST Seturi 1 2 3 4 5
02.04.11 I 651 26.03.11 CONSTRUCTORUL Familia Bucuresti CSM 2007 Focsani 1 : 3 25:23 11:25 22:25 25:27 -:-
A1: Rusinoiu Mihai / A2: Gradinaru George
- I 652 26.03.11 CSU GALATI RAPID BUCURESTI 3 : 0 25:7 25:14 25:20 -:- -:-
A1: Stania Lucian / A2: Puni Alexandru-Rares
 
- II 655 09.04.11 CSM 2007 Focsani CONSTRUCTORUL Familia Bucuresti 3 : 0 25:15 25:22 25:23 -:- -:-
A1: Sofron Lica / A2: Atodiroaiei Constantin
27.03.11 II 656 09.04.11 RAPID BUCURESTI CSU GALATI 1 : 3 15:25 25:19 9:25 14:25 -:-
A1: Puni Alexandru Rares / A2: Stania Lucian
 
- III 659 16.04.11 CONSTRUCTORUL Familia Bucuresti CSM 2007 Focsani 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 660 16.04.11 CSU GALATI RAPID BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
 
Reprogramari Etapa Joc Data Faza a II-a feminin VEST Seturi 1 2 3 4 5
- I 649 26.03.11 CS ARGES VOLEI PITESTI CSS LPS BIHORUL ORADEA 3 : 0 25:19 25:23 25:22 -:- -:-
A1: Mateizer Mirela-Beatrice / A2: Teodorescu Adrian
- I 650 26.03.11 CSS2 BAIA MARE CET GOVORA CNMB RM.VALCEA 0 : 3 18:25 19:25 17:25 -:- -:-
A1: Hadade Liviu-Daniel / A2: Santa Cristian
 
25.03.11 II 653 09.04.11 CSS LPS BIHORUL ORADEA CS ARGES VOLEI PITESTI 1 : 3 16:25 25:16 5:25 19:25 -:-
A1: Teodorescu Adrian / A2: Mateizer Mirela-Beatrice
- II 654 09.04.11 CET GOVORA CNMB RM.VALCEA CSS2 BAIA MARE 3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
A1: Fortu Oana / A2: Fianu Valeriu
 
- III 657 26.03.11 CS ARGES VOLEI PITESTI CSS LPS BIHORUL ORADEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 658 26.03.11 CSS2 BAIA MARE CET GOVORA CNMB RM.VALCEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
 
Cuprins:
FAZA I A2 feminin Nord-Est
TUR I
RETUR I
 
TUR II
RETUR II
         
Etapa I    - 09.10.10
Etapa IV - 06.11.10
 
Etapa VII - 11.12.10
Etapa X   - 19.02.11
Etapa II   - 16.10.10
Etapa V   - 13.11.10
 
Etapa VIII - 18.12.10
Etapa XI  - 26.02.11
Etapa III  - 23.10.10
Etapa VI  - 20.11.10
 
Etapa IX  - 05.02.11
Etapa XII   - 05.03.11
FAZA I A2 feminin Nord-Vest
TUR I
RETUR I
 
TUR II
RETUR II
         
Etapa I    - 09.10.10
Etapa IV - 06.11.10
 
Etapa VII - 11.12.10
Etapa X   - 19.02.11
Etapa II   - 16.10.10
Etapa V   - 13.11.10
 
Etapa VIII - 18.12.10
Etapa XI  - 26.02.11
Etapa III  - 23.10.10
Etapa VI  - 20.11.10
 
Etapa IX  - 05.02.11
Etapa XII   - 05.03.11
FAZA I A2 feminin Sud-Est
TUR I
RETUR I
 
TUR II
RETUR II
         
Etapa I    - 02.10.10
Etapa VI  - 06.11.10
 
Etapa XI  - 11.12.10
Etapa XIV - 19.02.10
Etapa II   - 09.10.10
Etapa VII - 13.11.10
 
Etapa XII   - 18.12.10
Etapa XV - 26.02.10
Etapa III  - 16.10.10
Etapa VIII - 20.11.10
 
Etapa XIII  - 05.02.10
Etapa XVI - 05.03.10
Etapa IV - 23.10.10
Etapa IX  - 27.11.10
 
 
Etapa V   - 30.10.10
Etapa X   - 04.12.10
 
 
FAZA I A2 feminin Sud-Vest
TUR I
RETUR I
 
TUR II
RETUR II
         
Etapa I    - 09.10.10
Etapa IV - 06.11.10
 
Etapa VII - 11.12.10
Etapa X   - 19.02.11
Etapa II   - 16.10.10
Etapa V   - 13.11.10
 
Etapa VIII - 18.12.10
Etapa XI  - 26.02.11
Etapa III  - 23.10.10
Etapa VI  - 20.11.10
 
Etapa IX  - 05.02.11
Etapa XII   - 05.03.11
FEMININ NORD-EST JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI
Loc Echipa T C C P P C P R C P R
1 CSU GALATI 8 7 0 1 0 22 23 7 3.28 712 591 1.20
2 CSM 2007 FOCSANI 8 2 2 1 3 11 16 16 1 680 670 1.01
3 CSM TARGOVISTE 8 0 1 1 6 3 7 23 0.30 572 703 0.81
4                          
                           
FEMININ NORD-VEST JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI
Loc Echipa T C C P P C P R C P R
1 CSS2 BAIA MARE 12 7 2 1 2 26 31 18 1.72 1107 1030 1.07
2 CSU MEDICINA TARGU MURES 12 5 4 1 2 24 30 19 1.57 1099 1004 1.09
3 CSU LPS BIHORUL ORADEA 12 3 2 3 4 16 23 27 0.85 1078 1104 0.97
4 CSS TURDA 12 1 0 3 8 6 13 33 0.39 917 1063 0.86
                           
FEMININ SUD-EST JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI
Loc Echipa T C C P P C P R C P R
1 CS CONSTRUCTORUL FAMILIA BUCURESTI 11 9 1 0 1 29 31 7 4.42 907 730 1.24
2 RAPID BUCURESTI 11 7 0 2 2 23 26 15 1.73 958 834 1.14
3 CSM CSS2 BUCURESTI 11 3 2 0 6 13 16 23 0.69 799 851 0.93
4 CS IOR BUCURESTI 10 0 0 1 9 1 6 30 0.2 669 859 0.77
                           
FEMININ SUD-VEST JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI
Loc Echipa T C C P P C P R C P R
1 CS ARGES VOLEI PITESTI 12 10 0 0 2 30 31 9 3.44 953 742 1.28
2 CET GOVORA CNMB RAMNICU VALCEA 12 9 1 0 2 29 32 11 2.90 1012 872 1.16
3 CSU CML SOLEIL ALBA 12 3 1 1 7 12 16 27 0.59 906 987 0.91
4 CSS CARANSEBES 12 0 0 1 11 1 4 36 0.11 718 988 0.72
                           

Reprogramari Etapa Joc Data A2 feminin NE Seturi 1 2 3 4 5
- I 501 09.10.10
CSU GALATI
CSM FOCSANI 2007
3 : 1 25:18 24:26 25:14 25:21 -:-
 
- I 502 09.10.10
CSM TARGOVISTE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- II 503 16.10.10
CSM FOCSANI 2007
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 504 16.10.10
CSU GALATI
CSM TARGOVISTE
3 : 1 20:25 25:12 25:15 25:20 -:-
 
Inapoi
- III 505 23.10.10
CSM TARGOVISTE
CSM FOCSANI 2007
2 : 3 13:25 25:22 25:23 27:29 6:15
 
- III 506 23.10.10
-
CSU GALATI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- IV 507 06.11.10
CSM FOCSANI 2007
CSU GALATI
3 : 2 19:25 25:21 25:17 12:25 19:17
 
- IV 508 06.11.10
-
CSM TARGOVISTE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- V 509 13.11.10
-
CSM FOCSANI 2007
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- V 510 13.11.10
CSM TARGOVISTE
CSU GALATI
1 : 3 25:18 22:25 23:25 23:25 -:-
 
Inapoi
- VI 511 20.11.10
CSM FOCSANI 2007
CSM TARGOVISTE
3 : 0 25:15 25:12 25:16 -:- -:-
 
- VI 512 20.11.10
CSU GALATI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- VII 513 11.12.10
CSU GALATI
CSM FOCSANI 2007
3 : 0 25:23 25:23 25:12 -:- -:-
 
- VII 514 11.12.10
CSM TARGOVISTE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- VIII 515 18.12.10
CSM FOCSANI 2007
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VIII 516 18.12.10
CSU GALATI
CSM TARGOVISTE
3 : 0 25:22 25:12 25:16 -:- -:-
 
Inapoi
- IX 517 05.02.11
CSM TARGOVISTE
CSM FOCSANI 2007
3 : 2 23:25 25:19 25:18 24:26 15:12
 
- IX 518 05.02.11
-
CSU GALATI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- X 519 19.02.11
CSM FOCSANI 2007
CSU GALATI
1 : 3 19:25 25:19 21:25 14:25 -:-
 
- X 520 19.02.11
-
CSM TARGOVISTE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- XI 521 26.02.11
-
CSM FOCSANI 2007
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- XI 522 26.02.11
CSM TARGOVISTE
CSU GALATI
0 : 3 20:25 16:25 24:26 -:- -:-
 
Inapoi
- XII 523 05.03.11
CSM FOCSANI 2007
CSM TARGOVISTE
3 : 0 25:18 25:12 25:16 -:- -:-
 
- XII 524 05.03.11
CSU GALATI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data A2 feminin NV Seturi 1 2 3 4 5
- I 601 09.10.10
CSS2 BAIA MARE
CSU LPS BIHORUL
1 : 3 21:25 23:25 25:23 17:25 -:-
 
- I 602 09.10.10
CSS TURDA
CSU MEDICINA CSS
2 : 3 21:25 25:21 19:25 26:24 13:15
 
Inapoi
- II 603 16.10.10
CSU LPS BIHORUL
CSU MEDICINA CSS
2 : 3 22:25 25:19 25:21 23:25 12:15
 
- II 604 16.10.10
CSS2 BAIA MARE
CSS TURDA
3 : 1 25:21 26:24 25:27 25:21 -:-
 
Inapoi
- III 605 23.10.10
CSS TURDA
CSU LPS BIHORUL
0 : 3 24:26 20:25 16:25 -:- -:-
 
- III 606 23.10.10
CSU MEDICINA CSS
CSS2 BAIA MARE
3 : 1 25:18 20:25 25:19 25:19 -:-
 
Inapoi
- IV 607 06.11.10
CSU LPS BIHORUL
CSS2 BAIA MARE
2 : 3 17:25 25:12 26:24 20:25 11:15
 
- IV 608 06.11.10
CSU MEDICINA CSS
CSS TURDA
3 : 0 25:21 25:13 25:20 -:- -:-
 
Inapoi
- V 609 13.11.10
CSU MEDICINA CSS
CSU LPS BIHORUL
2 : 3 25:15 23:25 21:25 25:21 11:15
 
- V 610 13.11.10
CSS TURDA
CSS2 BAIA MARE
1 : 3 21:25 21:25 25:20 20:25 -:-
 
Inapoi
- VI 611 20.11.10
CSU LPS BIHORUL
CSS TURDA
3 : 1 27:29 25:21 25:11 25:20 -:-
 
- VI 612 20.11.10
CSS2 BAIA MARE
CSU MEDICINA CSS
3 : 0 25:19 25:21 25:22 -:- -:-
 
Inapoi
- VII 613 11.12.10
CSS2 BAIA MARE
CSU LPS BIHORUL
3 : 1 25:19 25:27 25:22 25:16 -:-
 
- VII 614 11.12.10
CSS TURDA
CSU MEDICINA CSS
1 : 3 25:19 17:25 22:25 15:25 -:-
 
Inapoi
25.02.11 VIII 615 18.12.10
CSU LPS BIHORUL
CSU MEDICINA CSS
0 : 3 26:28 24:26 26:28 -:- -:-
 
05.12.10 VIII 616 18.12.10
CSS2 BAIA MARE
CSS TURDA
3 : 0 25:11 25:20 25:14 -:- -:-
 
Inapoi
- IX 617 05.02.11
CSS TURDA
CSU LPS BIHORUL
3 : 0 25:17 25:15 25:19 -:- -:-
 
- IX 618 05.02.11
CSU MEDICINA CSS
CSS2 BAIA MARE
3 : 2 25:20 19:25 25:10 23:25 15:8
 
Inapoi
- X 619 19.02.11
CSU LPS BIHORUL
CSS2 BAIA MARE
1 : 3 16:25 23:25 32:30 15:25 -:-
 
- X 620 19.02.11
CSU MEDICINA CSS
CSS TURDA
3 : 0 25:15 25:20 25:15 -:- -:-
 
Inapoi
- XI 621 26.02.11
CSU MEDICINA CSS
CSU LPS BIHORUL
3 : 2 20:25 25:13 22:25 25:20 15:10
 
- XI 622 26.02.11
CSS TURDA
CSS2 BAIA MARE
2 : 3 21:25 25:20 13:25 25:19 8:15
 
Inapoi
- XII 623 05.03.11
CSU LPS BIHORUL
CSS TURDA
3 : 2 19:25 21:25 25:20 25:17 15:10
 
- XII 624 05.03.11
CSS2 BAIA MARE
CSU MEDICINA CSS
3 : 1 25:19 21:25 25:20 25:18 -:-
 
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data A2 feminin SE Seturi 1 2 3 4 5
- I 525 02.10.10
CSM CSS2
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- I 526 02.10.10
CS IOR
CS VOLEI 2004 TOMIS
1 : 3 25:19 21:25 19:25 24:26 -:-
 
- I 527 02.10.10
CS CONSTRUCTORUL
CS RAPID
1 : 3 27:25 20:25 16:25 20:25 -:-
 
Inapoi
- II 528 09.10.10
-
CS RAPID
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 529 09.10.10
CS VOLEI 2004 TOMIS
CS CONSTRUCTORUL
0 : 3 7:25 19:25 21:25 -:- -:-
 
- II 530 09.10.10
CSM CSS2
CS IOR
3 : 1 25:17 13:25 25:13 25:20 -:-
 
Inapoi
- III 531 16.10.10
CS IOR
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 532 16.10.10
CS CONSTRUCTORUL
CSM CSS2
3 : 0 25:19 25:10 25:9 -:- -:-
 
- III 533 16.10.10
CS RAPID
CS VOLEI 2004 TOMIS
3 : 1 25:15 23:25 25:11 25:7 -:-
 
Inapoi
- IV 534 23.10.10
-
CS VOLEI 2004 TOMIS
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 535 23.10.10
CSM CSS2
CS RAPID
0 : 3 22:25 21:25 26:28 -:- -:-
 
- IV 536 23.10.10
CS IOR
CS CONSTRUCTORUL
1 : 3 19:25 23:25 25:23 12:25 -:-
 
Inapoi
- V 537 30.10.10
CS CONSTRUCTORUL
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- V 538 30.10.10
CS RAPID
CS IOR
3 : 0 25:22 25:15 25:19 -:- -:-
 
- V 539 30.10.10
CS VOLEI 2004 TOMIS
CSM CSS2
0 : 3 23:25 18:25 19:25 -:- -:-
 
Inapoi
- VI 540 06.11.10
-
CSM CSS2
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VI 541 06.11.10
CS VOLEI 2004 TOMIS
CS IOR
3 : 1 25:27 25:13 26:24 25:19 -:-
 
05.11.10 VI 542 06.11.10
CS RAPID
CS CONSTRUCTORUL
2 : 3 25:23 19:25 21:25 25:14 10:15
 
Inapoi
- VII 543 13.11.10
CS RAPID
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 544 13.11.10
CS CONSTRUCTORUL
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 545 13.11.10
CS IOR
CSM CSS2
2 : 3 25:14 10:25 15:25 25:19 12:15
 
Inapoi
- VIII 546 20.11.10
-
CS IOR
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VIII 547 20.11.10
CSM CSS2
CS CONSTRUCTORUL
0 : 3 24:26 17:25 18:25 -:- -:-
 
- VIII 548 20.11.10
-
CS RAPID
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- IX 549 27.11.10
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 550 27.11.10
CS RAPID
CSM CSS2
3 : 1 25:13 25:21 21:25 25:17 -:-
 
- IX 551 27.11.10
CS CONSTRUCTORUL
CS IOR
3 : 0 25:17 25:14 29:27 -:- -:-
 
Inapoi
- X 552 04.12.10
-
CS CONSTRUCTORUL
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- X 553 04.12.10
CS IOR
CS RAPID
0 : 3 16:25 13:25 21:25 -:- -:-
 
- X 554 04.12.10
CSM CSS2
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- XI 555 11.12.10
CSM CSS2
CS RAPID
3 : 2 25:17 19:25 25:20 23:25 16:14
 
- XI 556 11.12.10
CS IOR
CS CONSTRUCTORUL
0 : 3 13:25 14:25 14:25 -:- -:-
 
Inapoi
- XII 557 18.12.10
CS RAPID
CS CONSTRUCTORUL
1 : 3 20:25 25:13 21:25 24:26 -:-
 
- XII 558 18.12.10
CSM CSS2
CS IOR
3 : 0 25:14 25:19 25:18 -:- -:-
 
Inapoi
- XIII 559 05.02.11
CS IOR
CS RAPID
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
- XIII 560 05.02.11
CS CONSTRUCTORUL
CSM CSS2
3 : 2 23:25 25:20 25:13 28:30 15:10
 
Inapoi
- XIV 561 19.02.11
CS RAPID
CSM CSS2
3 : 0 25:23 27:25 25:15 -:- -:-
 
- XIV 562 19.02.11
CS CONSTRUCTORUL
CS IOR
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
Inapoi
- XV 563 26.02.11
CS CONSTRUCTORUL
CS RAPID
3 : 0 28:26 25:17 27:25 -:- -:-
 
- XV 564 26.02.11
CS IOR
CSM CSS2
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
Inapoi
- XVI 565 05.03.11
CS RAPID
CS IOR
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
- XVI 566 05.03.11
CSM CSS2
CS CONSTRUCTORUL
0 : 3 22:25 23:25 22:25 -:- -:-
 
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data A2 feminin SV Seturi 1 2 3 4 5
- I 625 09.10.10
CET GOVORA CNMB
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:13 26:24 25:19 -:- -:-
 
- I 626 09.10.10
CS ARGES VOLEI
CSU CML SOLEIL
3 : 0 25:23 25:14 25:13 -:- -:-
 
Inapoi
- II 627 16.10.10
CSS CARANSEBES
CSU CML SOLEIL
0 : 3 20:25 23:25 21:25 -:- -:-
 
- II 628 16.10.10
CET GOVORA CNMB
CS ARGES VOLEI
3 : 1 25:16 25:17 23:25 25:21 -:-
 
Inapoi
- III 629 23.10.10
CS ARGES VOLEI
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:20 25:15 25:20 -:- -:-
 
- III 630 23.10.10
CSU CML SOLEIL
CET GOVORA CNMB
2 : 3 21:25 25:20 25:22 17:25 13:15
 
Inapoi
- IV 631 06.11.10
CSS CARANSEBES
CET GOVORA CNMB
1 : 3 13:25 25:23 14:25 23:25 -:-
 
- IV 632 06.11.10
CSU CML SOLEIL
CS ARGES VOLEI
0 : 3 22:25 18:25 16:25 -:- -:-
 
Inapoi
- V 633 13.11.10
CSU CML SOLEIL
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:21 25:22 25:21 -:- -:-
 
- V 634 13.11.10
CS ARGES VOLEI
CET GOVORA CNMB
3 : 1 25:17 20:25 25:16 25:18 -:-
 
Inapoi
- VI 635 20.11.10
CSS CARANSEBES
CS ARGES VOLEI
0 : 3 21:25 10:25 20:25 -:- -:-
 
- VI 636 20.11.10
CET GOVORA CNMB
CSU CML SOLEIL
3 : 0 27:25 25:23 27:25 -:- -:-
 
Inapoi
- VII 637 11.12.10
CET GOVORA CNMB
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:10 25:18 25:14 -:- -:-
 
- VII 638 11.12.10
CS ARGES VOLEI
CSU CML SOLEIL
3 : 0 25:15 25:15 25:21 -:- -:-
 
Inapoi
- VIII 639 18.12.10
CSS CARANSEBES
CSU CML SOLEIL
1 : 3 21:25 23:25 33:31 9:25 -:-
 
- VIII 640 18.12.10
CET GOVORA CNMB
CS ARGES VOLEI
3 : 0 25:16 25:19 25:21 -:- -:-
 
Inapoi
- IX 641 05.02.11
CS ARGES VOLEI
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:16 25:5 25:17 -:- -:-
 
- IX 642 05.02.11
CSU CML SOLEIL
CET GOVORA CNMB
1 : 3 25:16 24:26 20:25 20:25 -:-
 
Inapoi
- X 643 19.02.11
CSS CARANSEBES
CET GOVORA CNMB
0 : 3 13:25 22:25 18:25 -:- -:-
 
- X 644 19.02.11
CSU CML SOLEIL
CS ARGES VOLEI
1 : 3 25:23 17:25 17:25 10:25 -:-
 
Inapoi
- XI 645 26.02.11
CSU CML SOLEIL
CSS CARANSEBES
3 : 2 21:25 22:25 25:20 25:20 15:5
 
- XI 646 26.02.11
CS ARGES VOLEI
CET GOVORA CNMB
3 : 1 25:22 25:27 25:21 25:14 -:-
 
Inapoi
- XII 647 05.03.11
CSS CARANSEBES
CS ARGES VOLEI
0 : 3 10:25 13:25 16:25 -:- -:-
 
- XII 648 05.03.11
CET GOVORA CNMB
CSU CML SOLEIL
3 : 0 25:12 25:16 27:25 -:- -:-
 
Inapoi