CLASAMENT FINAL
Loc Echipa
1 CVM REMAT ZALAU - Campioana Romaniei
2 STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
3 DINAMO BUCURESTI
4 CVM TOMIS CONSTANTA
5 CS UNIREA DEJ
6 CSA STEAUA BUCURESTI
7 VCM LPS PIATRA NEAMT
8 "U" CLUJ
9 SCMU CRAIOVA
10 CSM BUCURESTI
11 CSMU LPS SUCEAVA - retrogradat Divizia A2

PLAY OFF

Faza I
19.03.11 23.03.11 27.03.11
433 1-8 441 8-1 449 1-8
434 2-7 442 7-2 450 2-7
435 3-6 443 6-3 451 3-6
436 4-5 444 5-4 452 4-5
 
Faza II
01/02.04.11 05/06.04.11 10.04.11
455-456 1-4 (2 jocuri) 461-462 4-1 (2 jocuri) 467 1-4 (1 joc)
457-458 2-3 (2 jocuri) 463-464 3-2 (2 jocuri) 468 2-3 (1 joc)
02.04.11 06.04.11 10.04.11
459 5-8 465 8-5 469 5-8
460 6-7 466 7-6 470 6-7
 
Faza III
16/17.04.11 29/30.04.11 03.05.11
471-472 Invingatoarea 1-4 - Invingatoarea 2-3 (2 jocuri) 477-478 Invingatoarea 2-3 - Invingatoarea 1-4 (2 jocuri) 483 Invingatoarea 1-4 - Invingatoarea 2-3 (1 joc)
473-474 Invinsa 2-3 - Invinsa 1-4 (2 jocuri) 479-480 Invinsa 1-4 - Invinsa 2-3 (2 jocuri) 484 Invinsa 2-3 - Invinsa 1-4 (1 joc)
16.04.11 30.04.11 03.05.11
475 Invingatoarea 5-8 - Invingatoarea 6-7 481 Invingatoarea 6-7 - Invingatoarea 5-8 485 Invingatoarea 5-8 - Invingatoarea 6-7
476 Invinsa 6-7 - Invinsa 5-8 482 Invinsa 5-8 - Invinsa 6-7 486 Invinsa 6-7 - Invinsa 5-8

PLAY OUT

Faza I
18/19.03.11 23/24.03.11 27.03.11
437-438 9-12 (2 jocuri) 445-446 12-9 (2 jocuri) 453 9-12 (1 joc)
439-440 10-11 (2 jocuri) 447-448 11-10 (2 jocuri) 454 10-11 (1 joc)

TUR

Etapa I   - 02.10.10 Etapa IV - 30.10.10 Etapa VII  - 20.11.10 Etapa X  - 11.12.10
Etapa II  - 09.10.10 Etapa V  - 06.11.10 Etapa VIII - 27.11.10 Etapa XI - 18.12.10
Etapa III - 23.10.10 Etapa VI - 13.11.10 Etapa IX   - 04.12.10  

RETUR

Etapa XII   - 22.01.11 Etapa XV   - 05.02.11 Etapa XVIII  - 19.02.11 Etapa XXI  - 05.03.11
Etapa XIII  - 26.01.11 Etapa XVI  - 12.02.11 Etapa XIX   - 26.02.11 Etapa XXII   - 12.03.11
Etapa XIV - 29.01.11 Etapa XVII - 16.02.11 Etapa XX   - 02.03.11  
 
Prezentarea Echipelor
     
1. CSA STEAUA BUCURESTI
2. DINAMO BUCURESTI
3. "U" CLUJ
4. SCMU CRAIOVA  
5. CVM REMAT ZALAU
6. CVM TOMIS CONSTANTA
7. CSM BUCURESTI
8. VCM LPS PIATRA NEAMT
9. CS UNIREA DEJ
10. STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
11. CS TORPI CITY US TARGU MURES  
12. CSMU LPS SUCEAVA

PLAY OFF

Reprogramari Joc Data FAZA I Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
17.00 433 19.03.11
CVM TOMIS CONSTANTA
"U" CLUJ
3 : 0 27:25 25:16 25:23 -:- -:-
 
Observator: Dobrescu D.
17.00 434 19.03.11
DINAMO BUCURESTI
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 0 25:15 25:21 25:21 -:- -:-
 
Observator: Iacob E.
18.00 435 19.03.11
REMAT ZALAU
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:14 25:15 25:15 -:- -:-
 
Observator: Ioanovici M.
18.00 436 19.03.11
STIINTA EXPLORARI BM
UNIREA DEJ
2 : 3 22:25 16:25 25:23 25:16 12:15
 
Observator: Dumitrescu V.
20.03.11
Se joaca la
Constanta
15.00
441 23.03.11
"U" CLUJ
CVM TOMIS CONSTANTA
1 : 3 18:25 25:21 23:25 22:25 -:-
 
Observator: Dobrescu D.
17.00 442 23.03.11
VCM LPS PIATRA NEAMT
DINAMO BUCURESTI
3 : 1 21:25 27:25 28:26 26:24 -:-
 
Observator: Cotoanta A.
19.00
Inregistrare DIGI
24.03.2011
ora 18.15
443 23.03.11
STEAUA BUCURESTI
REMAT ZALAU
1 : 3 19:25 19:25 25:20 14:25 -:-
 
Observator: Bratu J.
17.00 444 23.03.11
UNIREA DEJ
STIINTA EXPLORARI BM
2 : 3 21:25 25:23 25:23 23:25 3:15
 
Observator: Dumitrescu V.
  449 27.03.11
CVM TOMIS CONSTANTA
"U" CLUJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 450 27.03.11
DINAMO BUCURESTI
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 1 23:25 25:20 25:17 25:22 -:-
A1: Zaharescu Mirel / A2: Marin Nicolae
Observator:
  451 27.03.11
REMAT ZALAU
STEAUA BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 452 27.03.11
STIINTA EXPLORARI BM
UNIREA DEJ
3 : 0 25:18 25:19 25:21 -:- -:-
A1: Lungu Silvian / A2: Szabo-Alexi Paul
Observator:
Reprogramari Joc Data FAZA II Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
17.00 455 01.04.11
CVM TOMIS CONSTANTA
STIINTA EXPLORARI BM
2 : 3 28:26 25:18 23:25 18:25 10:15
17.00 456 02.04.11
CVM TOMIS CONSTANTA
STIINTA EXPLORARI BM
2 : 3 24:26 25:19 19:25 25:23 13:15
A1: Malaxia Corneliu / A2: Lungu Silvian
A1: Lungu Silvian / A2: Malaxia Corneliu
Observator: Dobrescu D.
17.00 457 01.04.11
DINAMO BUCURESTI
REMAT ZALAU
3 : 2 22:25 25:22 22:25 27:25 15:10
17.00 458 02.04.11
DINAMO BUCURESTI
REMAT ZALAU
2 : 3 20:25 18:25 25:21 25:23 10:15
A1: Nastase Lucian / A2: Marin Nicolae
A1: Marin Nicolae / A2: Nastase Lucian
Observator: Ioanovici M.
  459 02.04.11
UNIREA DEJ
"U" CLUJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  460 02.04.11
STEAUA BUCURESTI
VCM LPS PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 461 05.04.11
STIINTA EXPLORARI BM
CVM TOMIS CONSTANTA
2 : 3 25:18 18:25 25:22 17:25 13:15
17.00 462 06.04.11
STIINTA EXPLORARI BM
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 2 16:25 25:20 18:25 25:23 15:9
A1: Stoica Bogdan / A2: Cristea Nicolae
A1: Cristea Nicolae / A2: Stoica Bogdan
Observator: Farmus R.
18.00 463 05.04.11
REMAT ZALAU
DINAMO BUCURESTI
3 : 1 22:25 25:20 25:19 25:21 -:-
18.00 464 06.04.11
REMAT ZALAU
DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:19 25:23 25:18 -:- -:-
A1: Mateizer Alin / A2: Szabo-Alexi Paul
A1: Szabo-Alexi Paul / A2: Mateizer Alin
Observator: Vrajescu V.
  465 06.04.11
"U" CLUJ
UNIREA DEJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  466 06.04.11
VCM LPS PIATRA NEAMT
STEAUA BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  467 10.04.11
CVM TOMIS CONSTANTA
STIINTA EXPLORARI BM
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  468 10.04.11
DINAMO BUCURESTI
REMAT ZALAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  469 10.04.11
UNIREA DEJ
"U" CLUJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  470 10.04.11
STEAUA BUCURESTI
VCM LPS PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
Reprogramari Joc Data FAZA III Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
15.04.11
18.00
471 16.04.11
STIINTA EXPLORARI BM
REMAT ZALAU
1 : 3 18:25 17:25 25:23 22:25 -:-
16.04.11
18.00
472 17.04.11
STIINTA EXPLORARI BM
REMAT ZALAU
1 : 3 22:25 18:25 26:24 17:25 -:-
A1: Stoica Bogdan / A2: Szabo-Alexi Paul
A1: Szabo-Alexi Paul / A2: Stoica Bogdan
Observator: Ioanovici M.
15.04.11
17.00
473 16.04.11
DINAMO BUCURESTI
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:21 25:21 25:23 -:- -:-
16.04.11
17.00
474 17.04.11
DINAMO BUCURESTI
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:23 26:24 27:25 -:- -:-
A1: Zaharescu Mirel / A2: Mateizer Alin
A1: Mateizer Alin / A2: Zaharescu Mirel
Observator: Vrajescu V.
  475 16.04.11
Castigatoarea 5-8
Castigatoarea 6-7
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  476 16.04.11
Invinsa 6-7
Invinsa 5-8
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
30.04.11
18.00
477 29.04.11
REMAT ZALAU
STIINTA EXPLORARI BM
3 : 0 25:17 25:17 25:20 -:- -:-
  478 30.04.11
REMAT ZALAU
STIINTA EXPLORARI BM
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1: Marin Nicolae / A2 Szabo-Alexi Paul
A1: Szabo-Alexi Paul / A2: Marin Nicolae
Observator: Visan G.
28.04
17.00
479 29.04.11
CVM TOMIS CONSTANTA
DINAMO BUCURESTI
3 : 1 25:19 18:25 25:20 25:19 -:-
29.04
17.00
480 30.04.11
CVM TOMIS CONSTANTA
DINAMO BUCURESTI
2 : 3 18:25 25:20 25:15 13:25 12:15
A1: Zaharescu Mirel / A2: Mateizer Alin
A1: Mateizer Alin / A2: Zaharescu Mirel
Observator: Cojocaru A.
  481 30.04.11
Castigatoarea 6-7
Castigatoarea 5-8
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  482 30.04.11
Invinsa 5-8
Invinsa 6-7
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
04.05.11 483 03.05.11
STIINTA EXPLORARI BM
REMAT ZALAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  484 03.05.11
DINAMO BUCURESTI
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  485 03.05.11
Castigatoarea 5-8
Castigatoarea 6-7
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  486 03.05.11
Invinsa 6-7
Invinsa 5-8
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:

PLAY OUT

Reprogramari Joc Data FAZA I Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
  437 18.03.11
SCMU CRAIOVA
TORPI MS CITY US TGM
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
  438 19.03.11
SCMU CRAIOVA
TORPI MS CITY US TGM
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
18.00 439 18.03.11
CSM BUCURESTI
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 2 22:25 21:25 25:16 25:16 15:9
11.00 440 19.03.11
CSM BUCURESTI
CSMU LPS SUCEAVA
1 : 3 18:25 25:18 22:25 21:25 -:-
 
Observator: Cotoanta A.
  445 23.03.11
TORPI MS CITY US TGM
SCMU CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
  446 24.03.11
TORPI MS CITY US TGM
SCMU CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 447 23.03.11
CSMU LPS SUCEAVA
CSM BUCURESTI
0 : 3 15:25 19:25 19:25 -:- -:-
17.00 448 24.03.11
CSMU LPS SUCEAVA
CSM BUCURESTI
0 : 3 13:25 20:25 22:25 -:- -:-
 
Observator: Achihaei E.
  453 27.03.11
SCMU CRAIOVA
TORPI MS CITY US TGM
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  454 27.03.11
CSM BUCURESTI
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:

Clasament la finalul fazei I JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI
Loc Echipa T C C P P C P R C P R
1 CVM TOMIS CONSTANTA 22 16 5 0 1 58 63 21 3 1978 1649 1.19
2 DINAMO BUCURESTI 22 17 3 0 2 57 61 17 3.58 1834 1465 1.25
3 CVM REMAT ZALAU 22 16 3 1 2 55 60 17 3.52 1848 1513 1.22
4 STIINTA EXPLORARI BAIA MARE 22 12 2 2 6 42 46 30 1.53 1751 1520 1.15
5 CS UNIREA DEJ 22 11 1 3 7 38 45 36 1.25 1859 1676 1.10
6 CSA STEAUA BUCURESTI 22 10 1 1 10 33 39 41 0.95 1755 1747 1.00
7 VCM LPS PIATRA NEAMT 22 9 1 3 9 32 41 43 0.95 1828 1793 1.01
8 "U" CLUJ 22 6 3 2 11 26 37 45 0.82 1689 1768 0.95
9 SCMU CRAIOVA 22 6 1 4 11 24 33 50 0.66 1752 1800 0.97
10 CSM BUCURESTI 22 7 0 2 13 23 32 47 0.68 1680 1746 0.96
11 CSMU LPS SUCEAVA 22 1 0 2 19 5 9 63 0.14 1281 1634 0.78
12 TORPI CITY US TARGU MURES 22 0 1 1 20 3 9 65 0.13 787 1731 0.45
                           

RETUR

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
12.00 XII 367 22.01.11
CSMU LPS SUCEAVA
STEAUA BUCURESTI
1 : 3 25:19 19:25 20:25 21:25 -:-
 
Observator: Ioanovici M.
- XII 368 22.01.11
TORPI MS CITY US TGM
DINAMO BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 XII 369 22.01.11
STIINTA EXPLORARI BM
"U" CLUJ
3 : 0 25:11 25:20 25:17 -:- -:-
 
Observator: Dusa V.
12.00 XII 370 22.01.11
UNIREA DEJ
SCMU CRAIOVA
1 : 3 22:25 25:17 23:25 27:29 -:-
 
Observator: Ignat A.
17.00 XII 371 22.01.11
VCM LPS PN
REMAT ZALAU
2 : 3 21:25 27:25 19:25 28:26 9:15
 
Observator: Dobrescu D.
12.00 XII 372 22.01.11
CSM BUCURESTI
CVM TOMIS CT
1 : 3 28:26 24:26 21:25 21:25 -:-
 
Observator: Stancu P.
17.00 XIII 373 26.01.11
CSM BUCURESTI
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:19 25:21 25:15 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
17.00 XIII 374 26.01.11
CVM TOMIS CT
VCM LPS PN
3 : 2 16:25 25:21 21:25 25:23 15:7
 
Observator: Dumitrescu V.
18.00 XIII 375 26.01.11
REMAT ZALAU
UNIREA DEJ
3 : 0 25:16 25:23 25:18 -:- -:-
 
Observator: Vrajescu V.
16.00 XIII 376 26.01.11
SCMU CRAIOVA
STIINTA EXPLORARI BM
0 : 3 21:25 24:26 17:25 -:- -:-
 
Observator: Negroiu D.
- XIII 377 26.01.11
"U" CLUJ
TORPI MS CITY US TGM
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 XIII 378 26.01.11
DINAMO BUCURESTI
STEAUA BUCURESTI
3 : 1 22:25 25:11 25:19 25:22 -:-
 
Observator: Vladescu M.
12.00 XIV 379 29.01.11
CSMU LPS SUCEAVA
DINAMO BUCURESTI
1 : 3 18:25 25:18 12:25 18:25 -:-
 
Observator: Calimac N.
14.00 XIV 380 29.01.11
STEAUA BUCURESTI
"U" CLUJ
3 : 1 28:26 25:21 22:25 25:16 -:-
 
Observator: Blaha D.
- XIV 381 29.01.11
TORPI MS CITY US TGM
SCMU CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 XIV 382 29.01.11
STIINTA EXPLORARI BM
REMAT ZALAU
0 : 3 22:25 19:25 19:25 -:- -:-
 
Observator: Cotoanta A.
12.00 XIV 383 29.01.11
UNIREA DEJ
CVM TOMIS CT
2 : 3 19:25 23:25 25:23 27:25 18:20
 
Observator: Mascasan V.
17.00 XIV 384 29.01.11
VCM LPS PN
CSM BUCURESTI
3 : 1 25:13 25:14 22:25 25:13 -:-
 
Observator: Florea O.
15.00 XV 385 05.02.11
VCM LPS PN
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:21 25:18 25:22 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
11.00 XV 386 05.02.11
CSM BUCURESTI
UNIREA DEJ
0 : 3 22:25 21:25 17:25 -:- -:-
 
Observator: Iacob E.
17.00 XV 387 05.02.11
CVM TOMIS CT
STIINTA EXPLORARI BM
3 : 2 32:34 25:20 21:25 25:15 15:7
 
Observator: Dobrescu D.
Se joaca la
Targu Mures
12.00
XV 388 05.02.11
REMAT ZALAU
TORPI MS CITY US TGM
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
17.00 XV 389 05.02.11
SCMU CRAIOVA
STEAUA BUCURESTI
2 : 3 25:22 19:25 25:23 20:25 14:16
 
Observator: Szilagyi F.
15.00 XV 390 05.02.11
"U" CLUJ
DINAMO BUCURESTI
0 : 3 14:25 18:25 23:25 -:- -:-
 
Observator: Buhatel I.
12.00 XVI 391 12.02.11
CSMU LPS SUCEAVA
"U" CLUJ
0 : 3 23:25 25:27 17:25 -:- -:-
 
Observator: Achihaei E.
15.30 XVI 392 12.02.11
DINAMO BUCURESTI
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:15 25:16 25:17 -:- -:-
 
Observator: Bratu J.
11.00 XVI 393 12.02.11
STEAUA BUCURESTI
REMAT ZALAU
0 : 3 18:25 16:25 18:25 -:- -:-
 
Observator: Cotoanta A.
- XVI 394 12.02.11
TORPI MS CITY US TGM
CVM TOMIS CT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
18.00 XVI 395 12.02.11
STIINTA EXPLORARI BM
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:18 25:12 25:12 -:- -:-
 
Observator: Ignat A.
12.30 XVI 396 12.02.11
UNIREA DEJ
VCM LPS PN
3 : 1 22:25 25:16 25:18 25:19 -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
17.00 XVII 397 16.02.11
UNIREA DEJ
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:17 25:22 25:14 -:- -:-
 
Observator: Dusa V.
17.00 XVII 398 16.02.11
VCM LPS PN
STIINTA EXPLORARI BM
0 : 3 26:28 20:25 23:25 -:- -:-
 
Observator: Murgulescu C.
- XVII 399 16.02.11
CSM BUCURESTI
TORPI MS CITY US TGM
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
Observator:
17.00 XVII 400 16.02.11
CVM TOMIS CT
STEAUA BUCURESTI
3 : 1 26:24 23:25 25:19 25:20 -:-
 
Observator: Farmus R.
17.30 XVII 401 16.02.11
REMAT ZALAU
DINAMO BUCURESTI
1 : 3 26:28 21:25 26:24 20:25 -:-
 
Observator: Buhatel I.
16.00 XVII 402 16.02.11
SCMU CRAIOVA
"U" CLUJ
2 : 3 22:25 25:20 22:25 25:16 8:15
 
Observator: Negroiu D.
12.00 XVIII 403 19.02.11
CSMU LPS SUCEAVA
SCMU CRAIOVA
0 : 3 21:25 16:25 16:25 -:- -:-
 
Observator: Achihaei E.
15.00 XVIII 404 19.02.11
"U" CLUJ
REMAT ZALAU
0 : 3 21:25 22:25 22:25 -:- -:-
 
Observator: Mascasan V.
16.30 XVIII 405 19.02.11
DINAMO BUCURESTI
CVM TOMIS CT
3 : 0 25:19 25:22 25:22 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
11.00 XVIII 406 19.02.11
STEAUA BUCURESTI
CSM BUCURESTI
3 : 1 21:25 25:19 28:26 25:20 -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
- XVIII 407 19.02.11
TORPI MS CITY US TGM
VCM LPS PN
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
Observator:
17.00 XVIII 408 19.02.11
STIINTA EXPLORARI BM
UNIREA DEJ
0 : 3 22:25 23:25 23:25 -:- -:-
 
Observator: Stancu P.
25.02.11 XIX 409 26.02.11
STIINTA EXPLORARI BM
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:20 25:13 25:19 -:- -:-
 
Observator: Buhatel I.
- XIX 410 26.02.11
UNIREA DEJ
TORPI MS CITY US TGM
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
Observator:
17.00 XIX 411 26.02.11
VCM LPS PN
STEAUA BUCURESTI
1 : 3 21:25 16:25 25:20 17:25 -:-
 
Observator: Szilagyi F.
12.00 XIX 412 26.02.11
CSM BUCURESTI
DINAMO BUCURESTI
1 : 3 20:25 18:25 25:16 21:25 -:-
 
Observator: Blaha D.
15.00 XIX 413 26.02.11
CVM TOMIS CT
"U" CLUJ
3 : 1 25:19 25:19 17:25 25:21 -:-
 
Observator: Cotoanta A.
17.30 XIX 414 26.02.11
REMAT ZALAU
SCMU CRAIOVA
3 : 0 26:24 27:25 25:20 -:- -:-
 
Observator: Negroiu D.
17.00 XX 415 02.03.11
CSMU LPS SUCEAVA
REMAT ZALAU
0 : 3 17:25 22:25 19:25 -:- -:-
 
Observator: Iacob E.
18.00 XX 416 02.03.11
SCMU CRAIOVA
CVM TOMIS CT
1 : 3 25:9 21:25 22:25 20:25 -:-
 
Observator: Murgulescu C.
18.00 XX 417 02.03.11
"U" CLUJ
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:15 25:19 25:20 -:- -:-
 
Observator: Buhatel I.
16.30 XX 418 02.03.11
DINAMO BUCURESTI
VCM LPS PN
3 : 0 25:19 25:12 25:21 -:- -:-
 
Observator: Szilagyi F.
17.00 XX 419 02.03.11
STEAUA BUCURESTI
UNIREA DEJ
3 : 0 26:24 25:21 25:22 -:- -:-
 
Observator: Vrajescu V.
- XX 420 02.03.11
TORPI MS CITY US TGM
STIINTA EXPLORARI BM
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
Observator:
- XXI 421 05.03.11
TORPI MS CITY US TGM
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
Observator:
17.00 XXI 422 05.03.11
STIINTA EXPLORARI BM
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:20 25:19 25:15 -:- -:-
 
Observator: Dusa V.
17.00 XXI 423 05.03.11
UNIREA DEJ
DINAMO BUCURESTI
2 : 3 23:25 20:25 25:16 25:22 13:15
 
Observator: Negroiu D.
17.00 XXI 424 05.03.11
VCM LPS PN
"U" CLUJ
3 : 1 25:21 21:25 25:21 25:20 -:-
 
Observator: Ioanovici M.
12.00 XXI 425 05.03.11
CSM BUCURESTI
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:22 25:18 25:23 -:- -:-
 
Observator: Stancu P.
17.00 XXI 426 05.03.11
CVM TOMIS CT
REMAT ZALAU
3 : 0 25:18 25:19 25:21 -:- -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
12.00 XXII 427 12.03.11
CSMU LPS SUCEAVA
CVM TOMIS CT
0 : 3 19:25 10:25 20:25 -:- -:-
 
Observator: Calimac N.
15.30 XXII 428 12.03.11
REMAT ZALAU
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:21 25:18 25:21 -:- -:-
 
Observator: Ignat A.
16.30 XXII 429 12.03.11
SCMU CRAIOVA
VCM LPS PN
2 : 3 23:25 25:18 25:22 21:25 11:15
 
Observator: Cotoanta A.
17.00 XXII 430 12.03.11
"U" CLUJ
UNIREA DEJ
3 : 0 25:23 27:25 25:23 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
18.00 XXII 431 12.03.11
DINAMO BUCURESTI
STIINTA EXPLORARI BM
3 : 0 25:22 25:16 25:22 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
- XXII 432 12.03.11
STEAUA BUCURESTI
TORPI MS CITY US TGM
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
Observator:

TUR

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
11.00 I 301 02.10.10
STEAUA BUCURESTI
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:20 25:19 25:18 -:- -:-
 
Observator: Vladescu M.
12.00 I 302 02.10.10
DINAMO BUCURESTI
TORPI MS CITY AS TGM
3 : 0 25:23 25:16 25:19 -:- -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
18.00 I 303 02.10.10
"U" CLUJ
STIINTA EXPLORARI BM
3 : 2 25:23 15:25 25:16 14:25 15:9
 
Observator: Buhatel I.
13.00 I 304 02.10.10
SCMU CRAIOVA
UNIREA DEJ
0 : 3 13:25 17:25 23:25 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
17.00 I 305 02.10.10
REMAT ZALAU
VCM LPS PN
3 : 0 25:20 25:15 32:30 -:- -:-
 
Observator: Calimac N.
17.00 I 306 02.10.10
CVM TOMIS CT
CSM BUCURESTI
3 : 1 23:25 25:14 25:10 26:24 -:-
 
Observator: Vrajescu V.
13.00 II 307 09.10.10
CSMU LPS SUCEAVA
CSM BUCURESTI
0 : 3 18:25 24:26 18:25 -:- -:-
 
Observator:Acihaei E.
17.00 II 308 09.10.10
VCM LPS PN
CVM TOMIS CT
1 : 3 15:25 25:19 16:25 17:25 -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
12.00 II 309 09.10.10
UNIREA DEJ
REMAT ZALAU
1 : 3 25:21 24:26 22:25 15:25 -:-
 
Observator: Farmus R.
12.10.10
17.00
II 310 09.10.10
STIINTA EXPLORARI BM
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:16 25:21 25:10 -:- -:-
 
Observator: Cotoanta A.
12.00 II 311 09.10.10
TORPI MS CITY AS TGM
"U" CLUJ
2 : 3 25:15 25:20 25:27 14:25 16:18
 
Observator: Florea O.
11.00 II 312 09.10.10
STEAUA BUCURESTI
DINAMO BUCURESTI
1 : 3 25:21 17:25 19:25 24:26 -:-
 
Observator: Stancu P.
11.00 III 313 23.10.10
DINAMO BUCURESTI
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:8 25:8 25:6 -:- -:-
 
Observator: Vladescu M.
19.10.10 III 314 23.10.10
"U" CLUJ
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:16 25:16 25:21 -:- -:-
 
Observator: Dusa V.
12.30 III 315 23.10.10
SCMU CRAIOVA
TORPI MS CITY AS TGM
3 : 1 25:23 25:13 16:25 25:21 -:-
 
Observator: Stoica M.
17.00 III 316 23.10.10
REMAT ZALAU
STIINTA EXPLORARI BM
3 : 0 25:19 25:19 25:21 -:- -:-
 
Observator: Negroiu D.
17.00 III 317 23.10.10
CVM TOMIS CT
UNIREA DEJ
3 : 2 23:25 25:21 18:25 25:19 15:12
 
Observator:Cojocaru A.
12.00 III 318 23.10.10
CSM BUCURESTI
VCM LPS PN
0 : 3 22:25 19:25 24:26 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
13.00 IV 319 30.10.10
CSMU LPS SUCEAVA
VCM LPS PN
0 : 3 22:25 12:25 21:25 -:- -:-
 
Observator: Bratu J.
12.00 IV 320 30.10.10
UNIREA DEJ
CSM BUCURESTI
3 : 1 25:19 25:27 25:13 25:20 -:-
 
Observator: Ignat A.
17.00 IV 321 30.10.10
STIINTA EXPLORARI BM
CVM TOMIS CT
0 : 3 24:26 23:25 16:25 -:- -:-
 
Observator: Buhatel I.
Se joaca la
Zalau 17.00
IV 322 30.10.10
TORPI MS CITY AS TGM
REMAT ZALAU
0 : 3 16:25 13:25 14:25 -:- -:-
 
Observator: Ioanovici M.
11.00 IV 323 30.10.10
STEAUA BUCURESTI
SCMU CRAIOVA
3 : 1 25:19 25:20 25:27 25:15 -:-
 
Observator: Iacob E.
14.00 IV 324 30.10.10
DINAMO BUCURESTI
"U" CLUJ
3 : 2 25:16 22:25 22:25 25:19 15:6
 
Observator: Florea O.
18.30 V 325 06.11.10
"U" CLUJ
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:18 25:22 25:19 -:- -:-
 
Observator: Negroiu D.
12.30 V 326 06.11.10
SCMU CRAIOVA
DINAMO BUCURESTI
0 : 3 17:25 19:25 20:25 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
17.00 V 327 06.11.10
REMAT ZALAU
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:20 25:20 25:23 -:- -:-
 
Observator: Ignat A.
17.00 V 328 06.11.10
CVM TOMIS CT
TORPI MS CITY AS TGM
3 : 0 25:6 25:21 25:12 -:- -:-
 
Observator: Stancu P.
10.30 V 329 06.11.10
CSM BUCURESTI
STIINTA EXPLORARI BM
2 : 3 20:25 25:22 25:27 25:19 13:15
 
Observator: Bratu J.
17.00 V 330 06.11.10
VCM LPS PN
UNIREA DEJ
1 : 3 25:18 19:25 18:25 17:25 -:-
 
Observator: Farmus R.
11.00 VI 331 13.11.10
CSMU LPS SUCEAVA
UNIREA DEJ
0 : 3 18:25 17:25 17:25 -:- -:-
 
Observator: Ioanovici M.
18.00 VI 332 13.11.10
STIINTA EXPLORARI BM
VCM LPS PN
3 : 1 25:17 25:21 23:25 25:21 -:-
 
Observator: Buhatel I.
12.00 VI 333 13.11.10
TORPI MS CITY AS TGM
CSM BUCURESTI
0 : 3 20:25 17:25 21:25 -:- -:-
 
Observator: Calimac N.
11.00 VI 334 13.11.10
STEAUA BUCURESTI
CVM TOMIS CT
0 : 3 23:25 20:25 19:25 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
11.00 VI 335 13.11.10
DINAMO BUCURESTI
REMAT ZALAU
1 : 3 25:23 22:25 19:25 17:25 -:-
 
Observator: Cotoanta A.
17.00 VI 336 13.11.10
"U" CLUJ
SCMU CRAIOVA
2 : 3 23:25 25:15 22:25 25:23 8:15
 
Observator: Mascasan V.
17.00 VII 337 20.11.10
SCMU CRAIOVA
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:19 25:15 25:10 -:- -:-
 
Observator: Murgulescu C.
17.00 VII 338 20.11.10
REMAT ZALAU
"U" CLUJ
3 : 0 25:13 25:20 25:13 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
17.00 VII 339 20.11.10
CVM TOMIS CT
DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:12 25:20 25:22 -:- -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
10.30 VII 340 20.11.10
CSM BUCURESTI
STEAUA BUCURESTI
3 : 1 25:16 25:16 22:25 25:17 -:-
 
Observator: Iacob E.
17.00 VII 341 20.11.10
VCM LPS PN
TORPI MS CITY AS TGM
3 : 1 25:23 25:21 19:25 25:18 -:-
 
Observator: Bratu J.
12.00 VII 342 20.11.10
UNIREA DEJ
STIINTA EXPLORARI BM
1 : 3 15:25 25:27 25:23 25:27 -:-
 
Observator: Dusa V.
11.00 VIII 343 27.11.10
CSMU LPS SUCEAVA
STIINTA EXPLORARI BM
2 : 3 16:25 19:25 25:23 27:25 9:15
 
Observator: Achihaei E.
Se joaca la
Dej 17.00
VIII 344 27.11.10
TORPI MS CITY AS TGM
UNIREA DEJ
1 : 3 17:25 17:25 25:21 18:25 -:-
 
Observator: Ioanovici M.
12.00 VIII 345 27.11.10
STEAUA BUCURESTI
VCM LPS PN
3 : 0 25:21 25:12 26:24 -:- -:-
 
Observator: Blaha D.
11.00 VIII 346 27.11.10
DINAMO BUCURESTI
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:16 25:19 25:20 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
17.00 VIII 347 27.11.10
"U" CLUJ
CVM TOMIS CT
1 : 3 25:20 23:25 20:25 21:25 -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
18.00 VIII 348 27.11.10
SCMU CRAIOVA
REMAT ZALAU
2 : 3 33:31 17:25 17:25 25:22 12:15
 
Observator: Florea O.
17.00 IX 349 04.12.10
REMAT ZALAU
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:15 25:21 25:15 -:- -:-
 
Observator: Ignat A.
17.00 IX 350 04.12.10
CVM TOMIS CT
SCMU CRAIOVA
3 : 1 25:22 20:25 25:21 25:21 -:-
 
Observator: Murgulescu C.
14.00 IX 351 04.12.10
CSM BUCURESTI
"U" CLUJ
3 : 1 25:11 25:23 16:25 25:22 -:-
 
Observator: Ispas C.
17.00 IX 352 04.12.10
VCM LPS PN
DINAMO BUCURESTI
2 : 3 25:14 17:25 25:23 22:25 10:15
 
Observator: Cotoanta A.
12.00 IX 353 04.12.10
UNIREA DEJ
STEAUA BUCURESTI
3 : 2 24:26 23:25 25:13 25:19 15:10
 
Observator: Vladescu M.
17.00 IX 354 04.12.10
STIINTA EXPLORARI BM
TORPI MS CITY AS TGM
3 : 0 25:18 25:16 25:12 -:- -:-
 
Observator: Stancu P.
12.00 X 355 11.12.10
CSMU LPS SUCEAVA
TORPI MS CITY AS TGM
2 : 3 25:21 18:25 21:25 25:18 9:15
 
Observator: Calimac N.
12.00 X 356 11.12.10
STEAUA BUCURESTI
STIINTA EXPLORARI BM
0 : 3 21:25 16:25 19:25 -:- -:-
 
Observator: Cotoanta A.
15.00 X 357 11.12.10
DINAMO BUCURESTI
UNIREA DEJ
3 : 0 25:17 25:17 25:14 -:- -:-
 
Observator: Murgulescu C.
20.00 X 358 11.12.10
"U" CLUJ
VCM LPS PN
1 : 3 27:25 21:25 20:25 22:25 -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
17.00 X 359 11.12.10
SCMU CRAIOVA
CSM BUCURESTI
3 : 1 25:15 22:25 25:21 25:23 -:-
 
Observator: Ispas C.
17.00 X 360 11.12.10
REMAT ZALAU
CVM TOMIS CT
2 : 3 25:21 25:22 21:25 13:25 11:15
 
Observator: Farmus R.
17.00 XI 361 18.12.10
CVM TOMIS CT
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:15 27:25 25:18 -:- -:-
 
Observator: Iacob E.
12.00 XI 362 18.12.10
CSM BUCURESTI
REMAT ZALAU
2 : 3 25:23 23:25 25:23 17:25 13:15
 
Observator: Visan G.
17.00 XI 363 18.12.10
VCM LPS PN
SCMU CRAIOVA
3 : 1 25:14 25:16 19:25 25:15 -:-
 
Observator: Ioanovici M.
12.00 XI 364 18.12.10
UNIREA DEJ
"U" CLUJ
3 : 0 25:21 25:17 25:20 -:- -:-
 
Observator: Dusa V.
17.00 XI 365 18.12.10
STIINTA EXPLORARI BM
DINAMO BUCURESTI
0 : 3 25:27 24:26 18:25 -:- -:-
 
Observator: Negroiu D.

17.12.10 17.00

XI 366 18.12.10
TORPI MS CITY AS TGM
STEAUA BUCURESTI
1 : 3 21:25 23:25 25:22

19:25

-:-
 
Observator: Vrajescu V.