CLASAMENT FINAL
Loc Echipa
1 CLUB VOLEI 2004 TOMIS CONSTANTA - Campioana Romaniei
2 STIINTA BACAU
3 CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI
4 VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
5 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
6 CSM LUGOJ
7 CS PRO-VOLEI BOTOSANI
8 CSMU CRAIOVA
9 CSM BUCURESTI
10 "U" CLUJ
11 CSM CSS TEREZIANUM SIBIU - retrogradat Divizia A2
12 Echipa Penicilina Iasi s-a retras din campionatul national divizia A1, incepand din data de 30.10.2010.

PLAY OFF

Faza I
19.03.11 23.03.11 27.03.11
233 1-8 241 8-1 249 1-8
234 2-7 242 7-2 250 2-7
235 3-6 243 6-3 251 3-6
236 4-5 244 5-4 252 4-5
 
Faza II
01/02.04.11 05/06.04.11 10.04.11
255-256 1-4 (2 jocuri) 261-262 4-1 (2 jocuri) 267 1-4 (1 joc)
257-258 2-3 (2 jocuri) 263-264 3-2 (2 jocuri) 268 2-3 (1 joc)
02.04.11 06.04.11 10.04.11
259 5-8 265 8-5 269 5-8
260 6-7 266 7-6 270 6-7
 
Faza III
16/17.04.11 29/30.04.11 03.05.11
271-272 Invingatoarea 1-4 - Invingatoarea 2-3 (2 jocuri) 277-278 Invingatoarea 2-3 - Invingatoarea 1-4 (2 jocuri) 283 Invingatoarea 1-4 - Invingatoarea 2-3 (1 joc)
273-274 Invinsa 2-3 - Invinsa 1-4 (2 jocuri) 279-280 Invinsa 1-4 - Invinsa 2-3 (2 jocuri) 284 Invinsa 2-3 - Invinsa 1-4 (1 joc)
16.04.11 30.04.11 03.05.11
275 Invingatoarea 5-8 - Invingatoarea 6-7 281 Invingatoarea 6-7 - Invingatoarea 5-8 285 Invingatoarea 5-8 - Invingatoarea 6-7
276 Invinsa 6-7 - Invinsa 5-8 282 Invinsa 5-8 - Invinsa 6-7 286 Invinsa 6-7 - Invinsa 5-8

PLAY OUT

Faza I
18/19.03.11 23/24.03.11 27.03.11
237-238 9-12 (2 jocuri) 245-246 12-9 (2 jocuri) 253 9-12 (1 joc)
239-240 10-11 (2 jocuri) 247-248 11-10 (2 jocuri) 254 10-11 (1 joc)

TUR

Etapa I   - 02.10.10 Etapa IV - 30.10.10 Etapa VII  - 20.11.10 Etapa X  - 11.12.10
Etapa II  - 09.10.10 Etapa V  - 06.11.10 Etapa VIII - 27.11.10 Etapa XI - 18.12.10
Etapa III - 23.10.10 Etapa VI - 13.11.10 Etapa IX   - 04.12.10  

RETUR

Etapa XII   - 22.01.11 Etapa XV   - 05.02.11 Etapa XVIII  - 19.02.11 Etapa XXI  - 05.03.11
Etapa XIII  - 26.01.11 Etapa XVI  - 12.02.11 Etapa XIX   - 26.02.11 Etapa XXII   - 12.03.11
Etapa XIV - 29.01.11 Etapa XVII - 16.02.11 Etapa XX   - 02.03.11  

Prezentarea Echipelor
     
1. VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
2. SCMU CRAIOVA
3. C.S.U. MEDICINA CSS TÂRGU MUREŞ
4. STIINTA BACAU
5. CS PENICILINA IASI  
6. CS PRO-VOLEI BOTOSANI
7. CLUB VOLEI 2004 TOMIS CONSTANTA
8. CSM LUGOJ
9. CSM BUCURESTI .
10. CSM CSS TEREZIANUM SIBIU
11. CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI
12. "U" CLUJ
Echipa Penicilina Iasi s-a retras din campionatul national divizia A1, incepand din data de 30.10.2010.

PLAY OFF

Reprogramari Joc Data FAZA I Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
11.00 233 19.03.11
STIINTA BACAU
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:23 25:11 25:13 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
19.00 234 19.03.11
CSV 2004 TOMIS CT
CSM LUGOJ
3 : 0 25:13 25:11 25:19 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
13.30 235 19.03.11
DINAMO ROMPREST
CS PROVOLEI BT
3 : 0 25:14 25:13 25:17 -:- -:-
 
Observator: Blaha D.
18.00 236 19.03.11
VC UNIC LPS PN
CSU MEDICINA TGM
3 : 1 25:15 15:25 25:17 25:16 -:-
 
Observator: Cojocaru A.
20.03.11
Se joaca la
Bacau
11.00
241 23.03.11
SCMU CRAIOVA
STIINTA BACAU
0 : 3 12:25 12:25 16:25 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
20.03.11
Se joaca la
Constanta
13.00
242 23.03.11
CSM LUGOJ
CSV 2004 TOMIS CT
0 : 3 21:25 21:25 9:25 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
16.00 243 23.03.11
CS PROVOLEI BT
DINAMO ROMPREST
1 : 3 21:25 31:29 13:25 15:25 -:-
 
Observator: Dusa V.
17.00 DIGI 244 23.03.11
CSU MEDICINA TGM
VC UNIC LPS PN
1 : 3 19:25 26:24 18:25 13:25 -:-
 
Observator: Vrajescu V.
  249 27.03.11
STIINTA BACAU
SCMU CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  250 27.03.11
CSV 2004 TOMIS CT
CSM LUGOJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  251 27.03.11
DINAMO ROMPREST
CS PROVOLEI BT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  252 27.03.11
VC UNIC LPS PN
CSU MEDICINA TGM
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
Reprogramari Joc Data FAZA II Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
14.00 255 01.04.11
STIINTA BACAU
VC UNIC LPS PN
3 : 0 25:18 25:17 25:18 -:- -:-
11.00 256 02.04.11
STIINTA BACAU
VC UNIC LPS PN
3 : 1 25:16 22:25 25:11 25:14 -:-
A1: Cristea Nicolae / A2: Mateizer Alin
A1: Mateizer Alin / A2: Cristea Nicolae
Observator: Cojocaru A.
20.00 257 01.04.11
CSV 2004 TOMIS CT
DINAMO ROMPREST
3 : 1 20:25 25:18 25:18 25:22 -:-
20.00 258 02.04.11
CSV 2004 TOMIS CT
DINAMO ROMPREST
3 : 0 25:18 25:19 25:20 -:- -:-
A1: Szabo-Alexi Paul / A2: Zaharescu Mirel
A1: Zaharescu Mirel / A2: Szabo-Alexi Paul
Observator: Cotoanta A.
17.00 259 02.04.11
CSU MEDICINA TGM
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:16 25:22 25:22 -:- -:-
A1: Luputan Razvan / A2: Santa Cristian
Observator: Florea O.
17.00 260 02.04.11
CS PROVOLEI BT
CSM LUGOJ
3 : 0 25:10 25:13 25:17 -:- -:-
A1: Vlad Lucian / A2: Botezatu Cristian
Observator: Stefanescu A.
18.30 261 05.04.11
VC UNIC LPS PN
STIINTA BACAU
1 : 3 28:26 22:25 12:25 12:25 -:-
  262 06.04.11
VC UNIC LPS PN
STIINTA BACAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1: Nastase Lucian / A2: Malaxia Corneliu
Observator: Mascasan V.
18.00 263 05.04.11
DINAMO ROMPREST
CSV 2004 TOMIS CT
3 : 1 26:24 21:25 25:20 25:23 -:-
  264 06.04.11
DINAMO ROMPREST
CSV 2004 TOMIS CT
0 : 3 15:25 24:26 20:25 -:- -:-
A1: Marin Nicolae / A2: Zaharescu Mirel
A2: Zaharescu Mirel / A2: Marin Nicolae
Observator: Cojocaru A.
17.00 265 06.04.11
SCMU CRAIOVA
CSU MEDICINA TGM
2 : 3 18:25 25:21 25:19 19:25 5:15
A1: Dragomir Florin / A2: Papadopol Veronica
Observator: Murgulescu C.
18.00 266 06.04.11
CSM LUGOJ
CS PROVOLEI BT
3 : 0 25:19 25:18 25:23 -:- -:-
A1: Iliescu Ovidiu / A2: Stan Nicolae
Observator: Buhatel I.
  267 10.04.11
STIINTA BACAU
VC UNIC LPS PN
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  268 10.04.11
CSV 2004 TOMIS CT
DINAMO ROMPREST
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  269 10.04.11
CSU MEDICINA TGM
SCMU CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  270 10.04.11
CS PROVOLEI BT
CSM LUGOJ
1 : 3 21:25 25:17 23:25 21:25 -:-
A1: Pop Tudor / A2: Rus Mircea
Observator: Bratu J.
Reprogramari Joc Data FAZA III Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
11.00 271 16.04.11
STIINTA BACAU
CSV 2004 TOMIS CT
3 : 2 11:25 25:23 25:22 19:25 16:14
11.00 272 17.04.11
STIINTA BACAU
CSV 2004 TOMIS CT
1 : 3 25:22 21:25 16:25 15:25 -:-
A1: Nastase Lucian / A2: Malaxia Corneliu
A1: Malaxia Corneliu / A2: Nastase Lucian
Observator: Cotoanta A.
15.04.11
14.00
273 16.04.11
DINAMO ROMPREST
VC UNIC LPS PN
3 : 0 25:16 25:17 25:19 -:- -:-
16.04.11
13.00
274 17.04.11
DINAMO ROMPREST
VC UNIC LPS PN
3 : 2 22:25 25:21 24:26 25:20 15:10
 
Observator: Dobrescu D.
18.00 275 16.04.11
CSU MEDICINA TGM
CSM LUGOJ
3 : 0 25:17 25:19 25:12 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
  276 16.04.11
CS PROVOLEI BT
SCMU CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
28.04
20.00
277 29.04.11
CSV 2004 TOMIS CT
STIINTA BACAU
3 : 0 25:23 25:16 25:21 -:- -:-
29.04
19.30 DIGI TV
278 30.04.11
CSV 2004 TOMIS CT
STIINTA BACAU
3 : 0 25:16 25:12 25:17 -:- -:-
A1: Nastase Lucian / A2: Malaxia Corneliu
A1: Malaxia Corneliu / A2: Nastase Lucian
Observator: Cotoanta A.
18.00 279 29.04.11
VC UNIC LPS PN
DINAMO ROMPREST
2 : 3 25:23 25:23 16:25 25:27 7:15
18.00 280 30.04.11
VC UNIC LPS PN
DINAMO ROMPREST
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1: Cristea Nicolae / A2: Iliescu Ovidiu
A1: Iliescu Ovidiu / A2: Cristea Nicolae
Observator: Ioanovici M.
18.00 281 30.04.11
CSM LUGOJ
CSU MEDICINA TGM
1 : 3 22:25 26:24 14:25 18:25 -:-
A1: Luputan Razvan / A2: Pop Tudor
Observator: Negroiu D.
  282 30.04.11
SCMU CRAIOVA
CS PROVOLEI BT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  283 03.05.11
STIINTA BACAU
CSV 2004 TOMIS CT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  284 03.05.11
DINAMO ROMPREST
VC UNIC LPS PN
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  285 03.05.11
CSU MEDICINA TGM
CSM LUGOJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  286 03.05.11
CS PROVOLEI BT
SCMU CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:

PLAY OUT

Reprogramari Joc Data FAZA I Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
  237 18.03.11
CSM BUCURESTI
12
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
  238 19.03.11
CSM BUCURESTI
12
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 239 18.03.11
"U" CLUJ
CSM SIBIU
3 : 0 25:18 26:24 25:14 -:- -:-
13.00 240 19.03.11
"U" CLUJ
CSM SIBIU
3 : 1 25:23 25:16 16:25 25:15 -:-
 
Observator: Mascasan V.
  245 23.03.11
12
CSM BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
  246 24.03.11
12
CSM BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
15.30 247 23.03.11
CSM SIBIU
"U" CLUJ
2 : 3 24:26 17:25 25:18 25:23 13:15
15.30 248 24.03.11
CSM SIBIU
"U" CLUJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator: Negroiu D.
  253 27.03.11
CSM BUCURESTI
12
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
  254 27.03.11
"U" CLUJ
CSM SIBIU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:

Clasament la finalul fazei I JOCURI PUNCTE SETURI PUNCTE SETURI
Loc Echipa T C C P P C P R C P R
1 STIINTA BACAU 20 17 1 1 1 54 56 10 5.6 1596 1155 1.38
2 CLUB VOLEI 2004 TOMIS CONSTANTA 20 17 1 0 2 53 55 9 6.11 1543 1096 1.40
3 CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI 20 14 2 3 1 49 55 17 3.23 1653 1346 1.22
4 VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 20 11 3 2 4 41 46 29 1.58 1686 1476 1.14
5 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 20 9 1 2 8 31 36 36 1 1541 1528 1.00
6 CS PRO-VOLEI BOTOSANI 20 9 0 2 9 29 33 35 0.94 1428 1435 0.99
7 CSM LUGOJ 20 7 3 1 9 28 34 38 0.89 1461 1591 0.91
8 CSMU CRAIOVA 20 5 1 1 13 18 22 44 0.5 1312 1528 0.85
9 CSM BUCURESTI 20 3 0 1 16 10 15 51 0.29 1244 1592 0.78
10 "U" CLUJ 20 2 1 1 16 9 14 54 0.25 1283 1615 0.79
11 CSM CSS TEREZIANUM SIBIU 20 2 1 0 17 8 11 54 0.20 1168 1549 0.75
12                          
                           

RETUR

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
13.00 XII 167 22.01.11
"U" CLUJ
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:12 25:23 25:19 -:- -:-
 
Observator: Achihaei E.
12.00 XII 168 22.01.11
DINAMO ROMPREST
VC UNIC LPS PN
3 : 2 21:25 25:23 24:26 25:23 15:8
 
Observator: Cotoanta A.
12.00 XII 169 22.01.11
CSM SIBIU
CSU MEDICINA TGM
0 : 3 20:25 22:25 15:25 -:- -:-
 
Observator: Stefanescu A.
14.00 XII 170 22.01.11
CSM BUCURESTI
STIINTA BACAU
0 : 3 9:25 11:25 22:25 -:- -:-
 
Observator: Szilagyi F.
- XII 171 22.01.11
CSM LUGOJ
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 XII 172 22.01.11
CSV 2004 TOMIS CT
CS PROVOLEI BT
3 : 0 25:12 25:15 25:19 -:- -:-
 
Observator: Florea O.
19.00 XIII 173 26.01.11
CSV 2004 TOMIS CT
"U" CLUJ
3 : 0 25:6 25:17 25:12 -:- -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
17.00 XIII 174 26.01.11
CS PROVOLEI BT
CSM LUGOJ
3 : 0 25:10 25:22 25:17 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
- XIII 175 26.01.11
-
CSM BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
14.00 XIII 176 26.01.11
STIINTA BACAU
CSM SIBIU
3 : 0 25:7 25:13 25:11 -:- -:-
 
Observator: Iacob E.
17.00 XIII 177 26.01.11
CSU MEDICINA TGM
DINAMO ROMPREST
0 : 3 22:25 22:25 20:25 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
18.00 XIII 178 26.01.11
VC UNIC LPS PN
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:14 25:12 25:17 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
13.00 XIV 179 29.01.11
"U" CLUJ
VC UNIC LPS PN
1 : 3 18:25 19:25 25:23 23:25 -:-
 
Observator: Stancu P.
16.00 XIV 180 29.01.11
SCMU CRAIOVA
CSU MEDICINA TGM
3 : 2 14:25 25:15 16:25 27:25 15:13
 
Observator: Murgulescu C.
12.00 XIV 181 29.01.11
DINAMO ROMPREST
STIINTA BACAU
2 : 3 22:25 25:21 24:26 25:20 13:15
 
Observator: Vrajescu V.
- XIV 182 29.01.11
CSM SIBIU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
20.00 XIV 183 29.01.11
CSM BUCURESTI
CS PROVOLEI BT
1 : 3 11:25 27:25 23:25 16:25 -:-
 
Observator: Bratu J.
18.00 XIV 184 29.01.11
CSM LUGOJ
CSV 2004 TOMIS CT
0 : 3 10:25 12:25 10:25 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
18.00 XV 185 05.02.11
CSM LUGOJ
"U" CLUJ
3 : 0 25:21 25:15 25:15 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
15.00 XV 186 05.02.11
CSV 2004 TOMIS CT
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:10 25:12 25:11 -:- -:-
 
Observator: Dobrescu D.
17.00 XV 187 05.02.11
CS PROVOLEI BT
CSM SIBIU
3 : 0 25:19 25:17 25:21 -:- -:-
 
Observator: Ioanvici M.
- XV 188 05.02.11
-
DINAMO ROMPREST
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 XV 189 05.02.11
STIINTA BACAU
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:16 25:17 25:17 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
17.00 XV 190 05.02.11
CSU MEDICINA TGM
VC UNIC LPS PN
3 : 2 24:26 26:28 29:27 25:17 16:14
 
Observator: Cojocaru A.
13.00 XVI 191 12.02.11
"U" CLUJ
CSU MEDICINA TGM
0 : 3 22:25 20:25 14:25 -:- -:-
 
Observator: Vladescu M.
18.00 XVI 192 12.02.11
VC UNIC LPS PN
STIINTA BACAU
0 : 3 21:25 17:25 17:25 -:- -:-
 
Observator: Vrajescu V.
- XVI 193 12.02.11
SCMU CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
12.00 XVI 194 12.02.11
DINAMO ROMPREST
CS PROVOLEI BT
3 : 0 25:13 25:23 25:13 -:- -:-
 
Observator: Bratu J.
12.00 XVI 195 12.02.11
CSM SIBIU
CSV 2004 TOMIS CT
0 : 3 9:25 11:25 20:25 -:- -:-
 
Observator: Mascasan V.
19.00 XVI 196 12.02.11
CSM BUCURESTI
CSM LUGOJ
1 : 3 21:25 15:25 25:21 18:25 -:-
 
Observator: Blaha D.
19.00 XVII 197 16.02.11
CSM BUCURESTI
"U" CLUJ
3 : 0 26:24 25:23 25:23 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
18.00 XVII 198 16.02.11
CSM LUGOJ
CSM SIBIU
3 : 0 26:24 25:21 25:17 -:- -:-
 
Observator: Stefanescu A.
20.00 XVII 199 16.02.11
CSV 2004 TOMIS CT
DINAMO ROMPREST
1 : 3 25:15 19:25 15:25 19:25 -:-
 
Observator: Farmus R.
17.00 XVII 200 16.02.11
CS PROVOLEI BT
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:21 25:15 25:11 -:- -:-
 
Observator: Iacob E.
- XVII 201 16.02.11
-
VC UNIC LPS PN
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
14.00 XVII 202 16.02.11
STIINTA BACAU
CSU MEDICINA TGM
3 : 0 25:16 25:18 25:22 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
12.30 XVIII 203 19.02.11
"U" CLUJ
STIINTA BACAU
0 : 3 12:25 10:25 12:25 -:- -:-
 
Observator: Mascasan V.
- XVIII 204 19.02.11
CSU MEDICINA TGM
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
18.00 XVIII 205 19.02.11
VC UNIC LPS PN
CS PROVOLEI BT
3 : 1 25:17 20:25 25:21 25:17 -:-
 
Observator: Ioanovici M.
13.00 XVIII 206 19.02.11
SCMU CRAIOVA
CSV 2004 TOMIS CT
0 : 3 19:25 15:25 23:25 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
Se joaca la
Lugoj
12.00
XVIII 207 19.02.11
DINAMO ROMPREST
CSM LUGOJ
3 : 0 25:19 25:21 25:19 -:- -:-
 
Observator: Vladescu M.
15.00 XVIII 208 19.02.11
CSM SIBIU
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:16 26:24 25:17 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
16.00 XIX 209 26.02.11
CSM SIBIU
"U" CLUJ
3 : 2 26:24 20:25 25:13 25:27 15:12
 
Observator: Visan G.
25.02.11
14.00
XIX 210 26.02.11
CSM BUCURESTI
DINAMO ROMPREST
0 : 3 22:25 22:25 21:25 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
25.02.11
18.00
XIX 211 26.02.11
CSM LUGOJ
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:23 28:26 25:19 -:- -:-
 
Observator: Calimac N.
18.00 XIX 212 26.02.11
CSV 2004 TOMIS CT
VC UNIC LPS PN
3 : 0 25:11 25:17 26:24 -:- -:-
 
Observator: Cotoanta A.
17.00 XIX 213 26.02.11
CS PROVOLEI BT
CSU MEDICINA TGM
3 : 0 25:15 25:20 25:8 -:- -:-
 
Observator: Florea O.
- XIX 214 26.02.11
-
STIINTA BACAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
- XX 215 02.03.11
"U" CLUJ
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
10.03.11
14.00
XX 216 02.03.11
STIINTA BACAU
CS PROVOLEI BT
3 : 1 23:25 25:14 25:15 25:18 -:-
 
Observator: Bratu J.
17.00 XX 217 02.03.11
CSU MEDICINA TGM
CSV 2004 TOMIS CT
1 : 3 17:25 25:16 12:25 11:25 -:-
 
Observator: Farmus R.
10.03.11
18.00
XX 218 02.03.11
VC UNIC LPS PN
CSM LUGOJ
3 : 2 25:19 21:25 25:17 23:25 16:14
 
Observator: Ispas C.
16.00 XX 219 02.03.11
SCMU CRAIOVA
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:20 27:25 25:23 -:- -:-
 
Observator: Murgulescu C.
14.00 XX 220 02.03.11
DINAMO ROMPREST
CSM SIBIU
3 : 0 25:9 25:12 25:13 -:- -:-
 
Observator: Szilagyi F.
Se joaca la
Cluj ora
13.00
XXI 221 05.03.11
DINAMO ROMPREST
"U" CLUJ
3 : 0 25:13 25:20 25:22 -:- -:-
 
Observator: Vladescu M.
15.00 XXI 222 05.03.11
CSM SIBIU
SCMU CRAIOVA
0 : 3 23:25 20:25 18:25 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
18.00 XXI 223 05.03.11
CSM BUCURESTI
VC UNIC LPS PN
3 : 0 25:22 25:22 25:14 -:- -:-
 
Observator: Dobrescu D.
18.00 XXI 224 05.03.11
CSM LUGOJ
CSU MEDICINA TGM
1 : 3 25:18 19:25 17:25 20:25 -:-
 
Observator: Stefanescu A.
20.00 XXI 225 05.03.11
CSV 2004 TOMIS CT
STIINTA BACAU
3 : 0 25:17 25:17 25:20 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
- XXI 226 05.03.11
CS PROVOLEI BT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
19.30 XXII 227 12.03.11
"U" CLUJ
CS PROVOLEI BT
0 : 3 19:25 20:25 14:25 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
- XXII 228 12.03.11
-
CSV 2004 TOMIS CT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
11.00 XXII 229 12.03.11
STIINTA BACAU
CSM LUGOJ
3 : 0 25:10 25:11 25:16 -:- -:-
 
Observator: Stefanescu A.
17.00 XXII 230 12.03.11
CSU MEDICINA TGM
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:21 25:21 25:20 -:- -:-
 
Observator: Florea O.
Se joaca la
Sibiu
12.00
XXII 231 12.03.11
VC UNIC LPS PN
CSM SIBIU
3 : 0 25:18 25:12 25:13 -:- -:-
 
Observator: Mascasan V.
13.00 XXII 232 12.03.11
SCMU CRAIOVA
DINAMO ROMPREST
0 : 3 15:25 22:25 13:25 -:- -:-
 
Observator: Cotoanta A.

TUR

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
11.00 I 101 02.10.10
SCMU CRAIOVA
"U" CLUJ
3 : 0 25:14 25:21 25:17 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
18.00 I 102 02.10.10
VC UNIC LPS PN
DINAMO ROMPREST
3 : 2 25:10 23:25 25:14 24:26 15:12
 
Observator: Cojocaru A.
17.00 I 103 02.10.10
CSU MEDICINA TGM
CSM SIBIU
3 : 1 25:16 25:13 22:25 25:15 -:-
 
Observator: Murgulescu C.
17.00 I 104 02.10.10
STIINTA BACAU
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:9 25:11 25:16 -:- -:-
 
Observator: Stefanescu A.
- I 105 02.10.10
-
CSM LUGOJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator: Achihaei E.
13.00 I 106 02.10.10
CS PROVOLEI BT
CSV 204 TOMIS CT
0 : 3 16:25 20:25 15:25 -:- -:-
 
Observator: Iacob E.
11.10.10
16.00
II 107 09.10.10
"U" CLUJ
CSV 204 TOMIS CT
0 : 3 18:25 12:25 20:25 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
18.00 II 108 09.10.10
CSM LUGOJ
CS PROVOLEI BT
3 : 2 19:25 20:25 27:25 25:10 15:10
 
Observator: Negroiu D.
- II 109 09.10.10
CSM BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator: Blaha D.
16.10.10
11.30
II 110 09.10.10
CSM SIBIU
STIINTA BACAU
0 : 3 16:25 10:25 18:25 -:- -:-
 
Observator: Mascasan V.
13.00 II 111 09.10.10
DINAMO ROMPREST
CSU MEDICINA TGM
3 : 0 25:17 25:20 25:16 -:- -:-
 
Observator:Bratu J.
17.00 II 112 09.10.10
SCMU CRAIOVA
VC UNIC LPS PN
1 : 3 25:22 21:25 18:25 14:25 -:-
 
Observator: Ioanovici M.
18.00 III 113 23.10.10
VC UNIC LPS PN
"U" CLUJ
3 : 0 25:14 25:15 25:9 -:- -:-
 
Observator: Ioanovici M.
17.00 III 114 23.10.10
CSU MEDICINA TGM
SCMU CRAIOVA
3 : 1 23:25 25:16 25:19 25:16 -:-
 
Observator: Vrajescu V.
11.00 III 115 23.10.10
STIINTA BACAU
DINAMO ROMPREST
3 : 1 25:17 25:23 28:30 25:11 -:-
 
Observator: Dobrescu D.
- III 116 23.10.10
-
CSM SIBIU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator: Calimac N.
11.00 III 117 23.10.10
CS PROVOLEI BT
CSM BUCURESTI
3 : 1 25:7 16:25 25:8 25:19 -:-
 
Observator: Cotoanta A.
15.00 III 118 23.10.10
CSV 204 TOMIS CT
CSM LUGOJ
3 : 0 25:13 25:21 25:18 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
13.00 IV 119 30.10.10
"U" CLUJ
CSM LUGOJ
1 : 3 25:21 18:25 16:25 18:25 -:-
 
Observator: Mascasan V.
17.00 IV 120 30.10.10
CSM BUCURESTI
CSV 204 TOMIS CT
0 : 3 22:25 11:25 12:25 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
16.00 IV 121 30.10.10
CSM SIBIU
CS PROVOLEI BT
0 : 3 19:25 18:25 20:25 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
- IV 122 30.10.10
DINAMO ROMPREST
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator: Florea O.
16.00 IV 123 30.10.10
SCMU CRAIOVA
STIINTA BACAU
0 : 3 19:25 11:25 23:25 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
18.00 IV 124 30.10.10
VC UNIC LPS PN
CSU MEDICINA TGM
3 : 1 18:25 25:21 25:11 25:12 -:-
 
Observator: Stefanescu A.
17.00 V 125 06.11.10
CSU MEDICINA TGM
"U" CLUJ
3 : 1 25:18 20:25 25:22 25:19 -:-
 
Observator: Blaha D.
10.11.10 V 126 06.11.10
STIINTA BACAU
VC UNIC LPS PN
2 : 3 25:17 21:25 20:25 25:16 6:15
 
Observator: Murgulescu C.
- V 127 06.11.10
-
SCMU CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
11.00 V 128 06.11.10
CS PROVOLEI BT
DINAMO ROMPREST
2 : 3 21:25 25:22 21:25 25:10 13:15
 
Observator: Florea O.
19.00 V 129 06.11.10
CSV 204 TOMIS CT
CSM SIBIU
3 : 0 25:6 25:21 25:21 -:- -:-
 
Observator: Stancu P.
18.00 V 130 06.11.10
CSM LUGOJ
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:23 25:21 31:29 -:- -:-
 
Observator: Ioanovici M.
14.00 VI 131 13.11.10
"U" CLUJ
CSM BUCURESTI
3 : 2 25:16 24:26 26:24 20:25 15:9
 
Observator: Mascasan V.
12.00 VI 132 13.11.10
CSM SIBIU
CSM LUGOJ
0 : 3 19:25 17:25 16:25 -:- -:-
 
Observator: Blaha D.
14.00 VI 133 13.11.10
DINAMO ROMPREST
CSV 204 TOMIS CT
2 : 3 25:19 25:20 23:25 23:25 8:15
 
Observator: Cotoanta A.
12.30 VI 134 13.11.10
SCMU CRAIOVA
CS PROVOLEI BT
3 : 0 25:17 25:21 26:24 -:- -:-
 
Observator: Vrajescu V.
- VI 135 13.11.10
VC UNIC LPS PN
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 VI 136 13.11.10
CSU MEDICINA TGM
STIINTA BACAU
0 : 3 12:25 22:25 22:25 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
11.00 VII 137 20.11.10
STIINTA BACAU
"U" CLUJ
3 : 0 25:14 25:23 25:21 -:- -:-
 
Observator: Achihaei E.
- VII 138 20.11.10
-
CSU MEDICINA TGM
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 VII 139 20.11.10
CS PROVOLEI BT
VC UNIC LPS PN
0 : 3 21:25 19:25 23:25 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
19.00 VII 140 20.11.10
CSV 204 TOMIS CT
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:14 25:11 25:23 -:- -:-
 
Observator: Dobrescu D.
Se joaca la
Bucuresti
12.00
VII 141 20.11.10
CSM LUGOJ
DINAMO ROMPREST
0 : 3 15:25 19:25 17:25 -:- -:-
 
Observator: Vladescu M.
18.00 VII 142 20.11.10
CSM BUCURESTI
CSM SIBIU
1 : 3 25:19 22:25 25:27 17:25 -:-
 
Observator: Stefanescu A.
14.30 VIII 143 27.11.10
"U" CLUJ
CSM SIBIU
3 : 1 25:19 25:18 22:25 25:23 -:-
 
Observator: Buhatel I.
26.11.10
16.00
VIII 144 27.11.10
DINAMO ROMPREST
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:8 25:14 25:9 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
16.00 VIII 145 27.11.10
SCMU CRAIOVA
CSM LUGOJ
2 : 3 21:25 25:22 23:25 25:22 14:16
 
Observator: Florea O.
18.00 VIII 146 27.11.10
VC UNIC LPS PN
CSV 204 TOMIS CT
0 : 3 21:25 14:25 23:25 -:- -:-
 
Observator: Vrajescu V.
17.00 VIII 147 27.11.10
CSU MEDICINA TGM
CS PROVOLEI BT
3 : 0 25:19 25:15 25:22 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
- VIII 148 27.11.10
STIINTA BACAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
- IX 149 04.12.10
-
"U" CLUJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
12.00 IX 150 04.12.10
CS PROVOLEI BT
STIINTA BACAU
0 : 3 15:25 19:25 17:25 -:- -:-
 
Observator: Iacob E.
19.00 IX 151 04.12.10
CSV 204 TOMIS CT
CSU MEDICINA TGM
3 : 0 25:13 25:23 25:13 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
11.00 IX 152 04.12.10
CSM LUGOJ
VC UNIC LPS PN
1 : 3 25:18 10:25 15:25 17:25 -:-
 
Observator: Negroiu D.
19.00 IX 153 04.12.10
CSM BUCURESTI
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:21 25:18 25:18 -:- -:-
 
Observator: Dobrescu D.
03.12.10
13.00
IX 154 04.12.10
CSM SIBIU
DINAMO ROMPREST
0 : 3 8:25 10:25 11:25 -:- -:-
 
Observator: Dusa V.
Se joaca la
Bucuresti
12.30
X 155 11.12.10
"U" CLUJ
DINAMO ROMPREST
0 : 3 10:25 14:25 20:25 -:- -:-
 
Observator: Blaha D.
13.00 X 156 11.12.10
SCMU CRAIOVA
CSM SIBIU
3 : 0 25:12 25:19 25:18 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
18.00 X 157 11.12.10
VC UNIC LPS PN
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:12 25:23 25:11 -:- -:-
 
Observator: Achihaei E.
17.00 X 158 11.12.10
CSU MEDICINA TGM
CSM LUGOJ
2 : 3 20:25 25:21 25:16 22:25 13:15
 
Observator: Dobrescu D.
11.00 X 159 11.12.10
STIINTA BACAU
CSV 204 TOMIS CT
3 : 0 27:25 25:22 25:22 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
- X 160 11.12.10
-
CS PROVOLEI BT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
17.00 XI 161 18.12.10
CS PROVOLEI BT
"U" CLUJ
3 : 0 25:22 25:15 25:16 -:- -:-
 
Observator: Buhatel I.
- XI 162 18.12.10
CSV 204 TOMIS CT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Observator:
18.00
19.01.11
XI 163 18.12.10
CSM LUGOJ
STIINTA BACAU
0 : 3 11:25 10:25 17:25 -:- -:-
 
Observator: Mascasan V.
19.00 XI 164 18.12.10
CSM BUCURESTI
CSU MEDICINA TGM
0 : 3 14:25 13:25 19:25 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
Se joaca la
Piatra Neamt
13.12.10 12.00
XI 165 18.12.10
CSM SIBIU
VC UNIC LPS PN
0 : 3 11:25 21:25 17:25 -:- -:-
 
Observator: Ignat A.
16.00
19.01.11
XI 166 18.12.10
DINAMO ROMPREST
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:19 25:12 25:17 -:- -:-
 
Observator: Bratu J.