Faza a III-a TURNEUL FINAL MASCULIN BUCURESTI 19.05 - 23.05.2010

CLASAMENT FINAL

1. CSS CFR BUCURESTI - Campioana Nationala
2. CSS2 UKRO BAIA MARE
3. LAPI DEJ
4. CSS BUZAU
5. CSS OTELUL ROSU
6. CSS BACAU
7. CVM TOMIS CONSTANTA
8. CNMB RAMNICU VALCEA

SERIA I
           
example2
example2
example2
 
example2
CSS BUZAU
CVM TOMIS CONSTANTA
CNMB RAMNICU VALCEA
 
LAPI DEJ
SERIA a II-a
           
example2
example2
example2
 
example2
CSS BACAU
CSS CFR BUCURESTI
CSS OTELUL ROSU
 
CSS2 UKRO BAIA MARE
Etapa Joc Data Seria I Seturi 1 2 3 4 5
I 3693 19.05.10 CSS BUZAU CVM TOMIS CONSTANTA 3 : 1 25:16 25:23 12:25 25:15 -:-
I 3694 19.05.10 CNMB RAMNICU VALCEA LAPI DEJ 1 : 3 19:25 12:25 25:23 13:25 -:-
II 3695 20.05.10 CVM TOMIS CONSTANTA LAPI DEJ 0 : 3 15:25 19:25 17:25 -:- -:-
II 3696 20.05.10 CSS BUZAU CNMB RAMNICU VALCEA 3 : 2 21:25 20:25 25:19 25:12 15:13
III 3697 21.05.10 CNMB RAMNICU VALCEA CVM TOMIS CONSTANTA 3 : 0 25:6 25:10 25:10 -:- -:-
III 3698 21.05.10 LAPI DEJ CSS BUZAU 3 : 1 25:13 23:25 25:15 25:15 -:-
Etapa Joc Data Seria II Seturi 1 2 3 4 5
I 3699 19.05.10 CSS CFR BUCURESTI CSS BACAU 3 : 0 25:13 25:15 25:20 -:- -:-
I 3700 19.05.10 CSS OTELUL ROSU CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 10:25 18:25 10:25 -:- -:-
II 3701 20.05.10 CSS CFR BUCURESTI CSS OTELUL ROSU 3 : 0 25:16 25:16 25:20 -:- -:-
II 3702 20.05.10 CSS BACAU CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 21:25 12:25 16:25 -:- -:-
III 3703 21.05.10 CSS2 UKRO BAIA MARE CSS CFR BUCURESTI 1 : 3 16:25 25:17 17:25 14:25 -:-
III 3704 21.05.10 CSS OTELUL ROSU CSS BACAU 2 : 3 23:25 25:15 22:25 25:20 11:15
Etapa Joc Data Locurile 5-8 Seturi 1 2 3 4 5
5-8 3705 22.05.10 CVM TOMIS CONSTANTA CSS BACAU 0 : 3 17:25 23:25 29:31 -:- -:-
5-8 3706 22.05.10 CNMB RAMNICU VALCEA CSS OTELUL ROSU 2 : 3 22:25 25:23 25:21 21:25 13:15
Etapa Joc Data Locurile 1-4 Seturi 1 2 3 4 5
1-4 3707 22.05.10 CSS BUZAU CSS CFR BUCURESTI 0 : 3 22:25 15:25 20:25 -:- -:-
1-4 3708 22.05.10 LAPI DEJ CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 18:25 18:25 17:25 -:- -:-
Etapa Joc Data Locurile 7-8 Seturi 1 2 3 4 5
7-8 3709 23.05.10 CVM TOMIS CONSTANTA CNMB RAMNICU VALCEA 3 : 0 26:24 25:18 25:21 -:- -:-
Etapa Joc Data Locurile 5-6 Seturi 1 2 3 4 5
5-6 3710 23.05.10 CSS BACAU CSS OTELUL ROSU 0 : 3 21:25 18:25 19:25 -:- -:-
Etapa Joc Data Locurile 3-4 Seturi 1 2 3 4 5
3-4 3711 23.05.10 LAPI DEJ CSS BUZAU 3 : 0 25:15 25:22 25:13 -:- -:-
Etapa Joc Data Locurile 1-2 Seturi 1 2 3 4 5
1-2 3712 23.05.10 CSS CFR BUCURESTI CSS2 UKRO BAIA MARE 3 : 0 25:15 25:16 25:23 -:- -:-
MASCULIN - Faza semifinala 17 - 18.04.2010
Organizarea turneelor va fi atribuita in urma compararii ofertelor primite pana la data de 30.03.2010
Echipele clasate pe primele doua locuri se califica la turneul final
Echipele cu rosu organizeaza turneul
         
Seria I   Seria a II-a    
         
CSS BACAU   CSS1 CONSTANTA    
CSS BUZAU   CSS CFR BUCUREST    
CSS LPS SUCEAVA   CVM TOMIS CONSTANTA    
CSS RAMNICU SARAT   CSS1 PAJURA    
         
    Seria a III-a   Seria a IV-a
         
    CNMB RAMNICU VALCEA   LAPI DEJ
    CSS OTELUL ROSU   CSS2 UKRO BAIA MARE
    CSS DINICU GOLESCU CPL.   CS KEFALONIA OCNA MURES
    CSS BEGA TIMISOARA   LPS BIHORUL ORADEA
         
MASCULIN - Faza interjudeteana 6 - 7.03.2010
Organizarea turneelor va fi atribuita in urma compararii ofertelor primite pana la data de 23.02.2010
Echipele clasate pe primele doua locuri se califica la turneele semifinale
         
Seria I   Seria a II-a   Seria a III-a
         
CSS BOTOSANI   LPS BRAILA   CSS1 CONSTANTA
LPS CSS SUCEAVA   CSS BUZAU   CVM CONSTANTA
VCM LPS PIATRA NEAMT   CSS RAMNICU SARAT   CSS TULCEA
CSS BACAU        
         
Seria a IV-a   Seria a V-a   Seria a VI-a
         
CSS1 PAJURA   CNNT CRAIOVA   CSS CARANSEBES
CSS3 STEAUA   CNMB RAMNICU VALCEA 1   CSS OTELUL ROSU
CSS CFR BUCURESTI   CNMB RAMNICU VALCEA 2   CSS BEGA TIMISOARA
CNMV PLOIESTI   CSS DINICU GOLESCU CPL   CS PROVOLEI ARAD
         
Seria a VII-a   Seria a VIII-a    
         
CS KEFALONIA OCNA MURES   CSS ZALAU    
LPS BISTRITA   CSS2 UKRO BAIA MARE    
LAPI DEJ   CSS LPS BIHORUL ORADEA