Faza a III-a TURNEUL FINAL FEMININ GALATI 19.05 - 23.05.2010

CLASAMENT FINAL

1. CSS TOPLITA - Campioana Nationala
2. DINAMO BUCURESTI
3. CSU METAL CSS1 GALATI
4. GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
5. CSS CARANSEBES
6. CET CNMB RAMNICU VALCEA
7. CSS BLAJ
8. CSU METAL CSS2 GALATI

SERIA I
           
example2
example2
example2
 
example2
CSU METAL CSS1 GALATI
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
CET CNMB RAMNICU VALCEA
 
CSS BLAJ
SERIA a II-a
           
example2
example2
example2
 
example2
CSU METAL CSS2 GALATI
DINAMO BUCURESTI
CSS CARANSEBES
 
CSS TOPLITA
Etapa Joc Data Seria I Seturi 1 2 3 4 5
I 3265 19.05.10 CSU METAL CSS1 GALATI GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI 2 : 3 25:10 27:29 25:21 10:25 7:15
I 3266 19.05.10 CET CNMB RAMNICU VALCEA CSS BLAJ 3 : 0 25:14 25:18 25:20 -:- -:-
II 3267 20.05.10 CSU METAL CSS1 GALATI CET CNMB RAMNICU VALCEA 3 : 2 24:26 25:22 25:15 22:25 15:13
II 3268 20.05.10 GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI CSS BLAJ 3 : 1 24:26 25:23 25:12 25:21 -:-
III 3269 21.05.10 CSS BLAJ CSU METAL CSS1 GALATI 0 : 3 23:25 11:25 10:25 -:- -:-
III 3270 21.05.10 CET CNMB RAMNICU VALCEA GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI 2 : 3 18:25 25:11 25:19 18:25 9:15
Etapa Joc Data Seria II Seturi 1 2 3 4 5
I 3271 19.05.10 CSS TOPLITA CSS CARANSEBES 3 : 0 25:10 25:14 25:15 -:- -:-
I 3272 19.05.10 DINAMO BUCURESTI CSU METAL CSS2 GALATI 3 : 0 25:7 25:21 25:18 -:- -:-
II 3273 20.05.10 DINAMO BUCURESTI CSS TOPLITA 2 : 3 15:25 25:22 25:23 18:25 10:15
II 3274 20.05.10 CSU METAL CSS2 GALATI CSS CARANSEBES 0 : 3 9:25 15:25 17:25 -:- -:-
III 3275 21.05.10 CSS CARANSEBES DINAMO BUCURESTI 1 : 3 22:25 26:24 19:25 22:25 -:-
III 3276 21.05.10 CSS TOPLITA CSU METAL CSS2 GALATI 3 : 0 25:9 25:18 25:17 -:- -:-
Etapa Joc Data Locurile 5-8 Seturi 1 2 3 4 5
5-8 3277 22.05.10 CSS BLAJ CSS CARANSEBES 0 : 3 21:25 20:25 18:25 -:- -:-
5-8 3278 22.05.10 CET CNMB RAMNICU VALCEA CSU METAL CSS2 GALATI 3 : 0 25:11 25:19 25:21 -:- -:-
Etapa Joc Data Locurile 1-4 Seturi 1 2 3 4 5
1-4 3279 22.05.10 CSU METAL CSS1 GALATI CSS TOPLITA 1 : 3 25:19 12:25 22:25 23:25 -:-
1-4 3280 22.05.10 GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI DINAMO BUCURESTI 2 : 3 12:25 25:18 23:25 25:17 14:16
Etapa Joc Data Locurile 7-8 Seturi 1 2 3 4 5
7-8 3281 23.05.10 CSU METAL CSS2 GALATI CSS BLAJ 2 : 3 10:25 25:19 26:24 13:25 13:15
Etapa Joc Data Locurile 5-6 Seturi 1 2 3 4 5
5-6 3282 23.05.10 CET CNMB RAMNICU VALCEA CSS CARANSEBES 2 : 3 25:22 25:23 24:26 24:26 11:15
Etapa Joc Data Locurile 3-4 Seturi 1 2 3 4 5
3-4 3282 23.05.10 CSU METAL CSS1 GALATI GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI 3 : 0 25:21 25:11 25:17 -:- -:-
Etapa Joc Data Locurile 1-2 Seturi 1 2 3 4 5
1-2 3284 23.05.10 CSS TOPLITA DINAMO BUCURESTI 3 : 0 27:25 25:15 25:23 -:- -:-
FEMININ - Faza semifinala 17 - 18.04.2010
Organizarea turneelor va fi atribuita in urma compararii ofertelor primite pana la data de 30.03.2010
Echipele clasate pe primele doua locuri se califica la turneul final
Echipele cu rosu organizeaza turneul
         
Seria I   Seria a II-a    
         
CSS BACAU   DINAMO BUCURESTI    
CSU METAL CSS1 GALATI   CSS BUZAU    
CSS BOTOSANI   GSI MIRCEA ELIADE    
CSU METAL CSS2 GALATI   CONSTRUCTORUL FAMILIA    
         
    Seria a III-a   Seria a IV-a
         
    LPS CSS SLATINA   CSS BLAJ
    CSS BEGA TIMISOARA   CSS2 BAIA MARE
    CNMB RAMNICU VALCEA   CSS SIBIU
    CSS CARANSEBES   CSS TOPLITA
         
FEMININ - Faza interjudeteana 5 - 7.03.2010
 
Din cauza retragerii echipei LPS Braila din seria a II-a se vor vor face 8 serii a cate 6 echipe.
 
Organizarea turneelor va fi atribuita in urma compararii ofertelor primite pana la data de 23.02.2010
Echipele cu rosu organizeaza turneele
Echipele clasate pe primele doua locuri se califica la turneele semifinale
         
Seria I   Seria a II-a   Seria a III-a
         
CSS UNIREA IASI   CSS1 CONSTANTA   CS DINAMO BUCURESTI
CSS BOTOSANI   CSS TULCEA   CSS5 BUCURESTI A
LPS CSS SUCEAVA   CS AXIOPOLIS CERNAVODA   CS SPIKE
LPS VC UNIC PIATRA NEAMT   CS IOR BUCURESTI   GSI MIRCEA ELIADE
CSS BACAU   CSM CSS2 BUCURESTI   CSS6 BUCURESTI
CSU METAL CSS GALATI 1   CSU METAL CSS GALATI 2   CSOV VOLUNTARI
         
Seria a IV-a   Seria a V-a   Seria a VI-a
         
CSS5 BUCURESTI B   LPS SLATINA 1   CSS BEGA TIMISOARA
CS CONSTRUCTORUL   LPS SLATINA 2   CSS CARANSEBES
CSS TARGOVISTE   LPS PITESTI 2   CSS LUGOJ
CSS ALEXANDRIA   CNNT CRAIOVA   CSS DEVA
CSS BUZAU   CNMB RAMNICU VALCEA   CS PROVOLEI ARAD
CSS RAMNICU SARAT   CSS TARGU JIU   CS HAND UNITED ARAD
         
Seria a VII-a   Seria a VIII-a    
         
CSS BLAJ   CSM BAIA MARE    
CSS TARGU MURES   CSS2 MAIA MARE    
CSS TARNAVENI   CS UNIREA LAPI DEJ    
CSS SIBIU   CSS TOPLITA    
LPS PITESTI 1   CSU TARGU MURES    
CSU REALE BRASOV   CSS STEI AVRAM IANCU