Faza a III-a TURNEUL FINAL MASCULIN - 28.04 - 02.05.2010 Baia Mare
Observator: Murgulescu Claudiu

CLASAMENT FINAL

1. LAPI DEJ - Campioana Nationala
2. CSS2 UKRO BAIA MARE
3. CSS ZALAU
4. CNNT CRAIOVA
5. CSS CFR BUCURESTI
6. CNMV PLOIESTI

example2
example2
example2
CNMV PLOIESTI
LAPI DEJ
CSS CFR BUCURESTI
example2
example2
example2
CNNT CRAIOVA
CSS2 UKRO BAIA MARE
CSS ZALAU
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3546 28.04.10 CNMV PLOIESTI CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 12:25 28:30 19:25 -:- -:-
I 3547 28.04.10 LAPI DEJ CNNT CRAIOVA 3 : 2 25:19 24:26 20:25 25:22 15:4
I 3548 28.04.10 CSS CFR BUCURESTI CSS ZALAU 2 : 3 23:25 25:20 22:25 25:16 13:15
 
II 3549 29.04.10 CNNT CRAIOVA CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 18:25 16:25 14:25 -:- -:-
II 3550 29.04.10 CSS ZALAU CNMV PLOIESTI 3 : 2 21:25 25:17 23:25 25:18 15:12
II 3551 29.04.10 LAPI DEJ CSS CFR BUCURESTI 3 : 0 25:18 25:18 25:17 -:- -:-
 
III 3552 30.04.10 CSS2 UKRO BAIA MARE CSS ZALAU 3 : 2 20:25 24:26 25:22 32:30 15:11
III 3553 30.04.10 CSS CFR BUCURESTI CNNT CRAIOVA 2 : 3 25:16 17:25 19:25 20:25 8:15
III 3554 30.04.10 CNMV PLOIESTI LAPI DEJ 0 : 3 17:25 15:25 17:25 -:- -:-
 
IV 3555 01.05.10 LAPI DEJ CSS2 UKRO BAIA MARE 3 : 0 25:18 25:23 25:15 -:- -:-
IV 3556 01.05.10 CNNT CRAIOVA CSS ZALAU 0 : 3 16:25 25:27 16:25 -:- -:-
IV 3557 01.05.10 CSS CFR BUCURESTI CNMV PLOIESTI 3 : 2 19:25 25:27 25:13 25:13 15:13
 
V 3558 02.05.10 CNMV PLOIESTI CNNT CRAIOVA 0 : 3 18:25 28:30 14:25 -:- -:-
V 3559 02.05.10 CSS ZALAU LAPI DEJ 3 : 2 18:25 25:22 25:23 23:25 15:12
V 3560 02.05.10 CSS2 UKRO BAIA MARE CSS CFR BUCURESTI 3 : 0 25:13 25:20 25:19 -:- -:-
dej bm zalau craiova cfr ploiesti

Turneu semifinal Masculin Ploiesti 10.03 - 14.03.2010

Etapa Joc Data Seria 1 Seturi 1 2 3 4 5
I 3516 10.03.10 CSS1 CONSTANTA LPS PIATRA NEANT 0 : 3 19:25 19:25 16:25 -:- -:-
I 3517 10.03.10 LAPI DEJ CNMV PLOIESTI 0 : 3 23:25 19:25 21:25 -:- -:-
I 3518 10.03.10 CSS BLAJ CSS TULCEA 1 : 3 18:25 23:25 32:30 25:27 -:-
 
II 3519 11.03.10 CSS1 CONSTANTA CSS BLAJ 3 : 0 25:18 25:18 25:16 -:- -:-
II 3520 11.03.10 CNMV PLOIESTI CSS TULCEA 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
II 3521 11.03.10 LPS PIATRA NEANT LAPI DEJ 0 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
 
III 3522 12.03.10 CSS BLAJ LAPI DEJ 0 : 3 20:25 16:25 12:25 -:- -:-
III 3523 12.03.10 LPS PIATRA NEANT CNMV PLOIESTI 0 : 3 14:25 22:25 20:25 -:- -:-
III 3524 12.03.10 CSS TULCEA CSS1 CONSTANTA 3 : 2 16:25 25:20 25:20 22:25 15:6
 
IV 3525 13.03.10 LAPI DEJ CSS TULCEA 3 : 0 25:23 25:14 25:12 -:- -:-
IV 3526 13.03.10 CNMV PLOIESTI CSS1 CONSTANTA 3 : 0 25:22 25:23 25:18 -:- -:-
IV 3527 13.03.10 LPS PIATRA NEANT CSS BLAJ 3 : 0 25:21 25:17 25:14 -:- -:-
 
V 3528 14.03.10     0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3529 14.03.10     0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3530 14.03.10     0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 

CLASAMENT Turneu semifinal masculin Ploiesti 10.03 - 14.03.2010

JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNMV PLOIESTI 5 0 5 10 15 0   375 265  
2
LAPI DEJ 5 1 4 9 12 3   363 244  
3
CSS TULCEA 5 2 3 8 9 10   299 426  
4
LPS PIATRA NEANT 5 3 2 7 7 9   329 346  
5
CSS1 CONSTANTA 5 4 1 6 5 12   329 380  
6
CSS BLAJ 5 5 0 5 1 15   279 407  

Turneu semifinal Masculin Bucuresti 10.03 - 14.03.2010

Etapa Joc Data Seria 1 Seturi 1 2 3 4 5
I 3501 10.03.10 CNNT CRAIOVA CSS BUZAU 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
I 3502 10.03.10 CSS SIBIU CSS2 DINAMO 0 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
I 3503 10.03.10 CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL CSS CFR BUCURESTI 1 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
 
II 3504 11.03.10 CSS2 DINAMO CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL 0 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
II 3505 11.03.10 CNNT CRAIOVA CSS SIBIU 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
II 3506 11.03.10 CSS BUZAU CSS CFR BUCURESTI 1 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
 
III 3507 12.03.10 CSS SIBIU CSS BUZAU 2 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
III 3508 12.03.10 CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL CNNT CRAIOVA 1 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
III 3509 12.03.10 CSS CFR BUCURESTI CSS2 DINAMO 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
IV 3510 13.03.10 CSS BUZAU CSS2 DINAMO 1 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
IV 3511 13.03.10 CSS SIBIU CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL 1 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
IV 3512 13.03.10 CNNT CRAIOVA CSS CFR BUCURESTI 1 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
 
V 3513 14.03.10 CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL CSS BUZAU 1 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3514 14.03.10 CSS2 DINAMO CNNT CRAIOVA 1 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3515 14.03.10 CSS CFR BUCURESTI CSS SIBIU 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 

CLASAMENT Turneu semifinal masculin Bucuresti 10.03 - 14.03.2010

JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR BUCURESTI 5 5 0 10 15 3        
2
CNNT CRAIOVA 5 4 1 9 13 5        
3
CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL 5 2 3 7 9 10        
4
CSS2 DINAMO 5 2 3 7 7 10        
5
CSS BUZAU 5 2 3 7 8 12        
6
CSS SIBIU 5 0 5 5 3 15        
                       

Turneu semifinal Masculin Baia Mare 10.03 - 14.03.2010

Etapa Joc Data Seria 3 Seturi 1 2 3 4 5
I 3531 10.03.10 CSS BEGA TIMISOARA CSS ZALAU 0 : 3 15:25 14:25 14:25 -:- -:-
I 3532 10.03.10 LPS CSS SUCEAVA CNMB RAMNICU VALCEA 0 : 3 11:25 15:25 23:25 -:- -:-
I 3533 10.03.10 CSS2 UKRO BAIA MARE - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
II 3534 11.03.10 CSS BEGA TIMISOARA CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 10:25 12:25 8:25 -:- -:-
II 3535 11.03.10 CSS ZALAU CNMB RAMNICU VALCEA 3 : 1 25:22 25:19 25:27 25:12 -:-
II 3536 11.03.10 LPS CSS SUCEAVA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
III 3537 12.03.10 CSS2 UKRO BAIA MARE CSS ZALAU 3 : 2 25:21 26:28 23:25 25:14 15:9
III 3538 12.03.10 LPS CSS SUCEAVA CSS BEGA TIMISOARA 3 : 1 25:20 22:25 25:12 25:21 -:-
III 3539 12.03.10 CNMB RAMNICU VALCEA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
IV 3540 13.03.10 CSS2 UKRO BAIA MARE LPS CSS SUCEAVA 3 : 0 25:15 25:14 25:6 -:- -:-
IV 3541 13.03.10 CNMB RAMNICU VALCEA CSS BEGA TIMISOARA 3 : 1 25:20 25:14 23:25 25:9 -:-
IV 3542 13.03.10 CSS ZALAU - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
V 3543 14.03.10 LPS CSS SUCEAVA CSS ZALAU 0 : 3 17:25 19:25 18:25 -:- -:-
V 3544 14.03.10 CNMB RAMNICU VALCEA CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 10:25 22:25 20:25 -:- -:-
V 3545 14.03.10 CSS BEGA TIMISOARA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 

CLASAMENT Turneu semifinal masculin Baia Mare10.03 - 14.03.2010

JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS2 UKRO BAIA MARE 4 4 0 8 12 2        
2
CSS ZALAU 4 3 1 7 11 4        
3
CNMB RAMNICU VALCEA 4 2 2 6 7 6        
4
LPS CSS SUCEAVA 4 1 3 5 3 10        
5
CSS BEGA TIMISOARA 4 0 4 4 2 12        
                       


FAZA a II-a MASCULIN - 10 - 14.03.2010
Organizarea turneelor va fi atribuita in urma compararii ofertelor primite pana la data de 23.02.2010
Echipele clasate pe primele doua locuri se califica la turneele semifinale
         
Seria I   Seria a II-a   Seria a III-a
         
CSS CFR BUCURESTI   VCM LPS PIATRA NEAMT   CSS OTELU ROSU
CNNT CRAIOVA   LAPI DEJ   CSS ZALAU
CSS SIBIU   CNMV PLOIESTI   LPS SUCEAVA
CSS D.GOLESCU   CSS1 CONSTANTA   BEGA TIMISOARA
CSS BUZAU   CSS TULCEA   CSS2 UKRO BAIA MARE
DINAMO BUCURESTI   CSS BLAJ   CNMB RAMNICU VALCEA
         

 

FAZA I
 
MASCULIN
         
   
Seria A
Seria D
   
Seria B
Seria E
   
Seria C

DIVIZIA JUNIORI MASCULIN

Seria A MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
VCM LPS PIATRA NEAMT 6 4 2 10 13 7   479 406  
2
CSMU LPS SUCEAVA 6 3 3 9 12 11   521 505  
3
CSS CONSTAM BUZAU 6 5 1 5 16 7   545 466  
4
CSS RAMNICU SARAT 6 0 6 5 2 18   326 494  
                     
Seria B MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR BUCURESTI 8 8 0 16 24 6   707 526  
2
CSS1 CONSTANTA 8 6 2 14 20 7   627 534  
3
CSS DELTACONS TULCEA 8 3 5 11 13 17   623 685  
4
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI 8 3 5 11 10 16   547 584  
5
LPS BRAILA 8 0 8 7 3 24   484 659  
                     
Seria C MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNNT CRAIOVA 8 6 2 20 20 10   716 640  
2
CNMV PLOIESTI 8 5 3 18 18 13   684 665  
3
CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL 8 5 3 17 17 13   672 643  
4
CNMB RAMNICU VALCEA 8 4 4 17 17 13   682 633  
5
LPS BRASOV 8 0 8 1 1 24   442 615  
                     
Seria D MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS OTELU ROSU 8 6 2 14 22 7   659 428  
2
CSS SIBIU 8 6 2 14 20 10   662 534  
3
CSS BEGA TIMISOARA 8 6 2 9 20 11   628 567  
4
CSS CARANSEBES 8 2 6 4 7 18   509 513  
5
CS PROVOLEI ARAD 8 0 8 2 1 24   206 622  
                     
Seria E MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS LAPI DEJ 10 8 2 18 25 6   747 538  
2
CSS ZALAU 10 8 2 18 26 8   808 600  
3
CSS2 BAIA MARE 10 8 2 17 25 8   773 610  
4
CSS BLAJ 10 4 6 12 12 21   616 688  
5
CSS VIITORUL CLUJ 10 2 8 10 8 25   597 784  
6 LPS BISTRITA 10 0 10 9 2 30   449 770  
                     

Echipele cu rosu au fost penalizate din cauza nerespectarii conditiilor de talie.

Reprogramari Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2101 27.09.09
CSMU LPS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2102 27.09.09
-
CSS CONSTAM BUZAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2103 27.09.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
CSS RAMNICU SARAT
3 : 0 25:7 25:14 25:11 -:- -:-
 
- II 2104 11.10.09
-
CSS RAMNICU SARAT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2105 11.10.09
CSS CONSTAM BUZAU
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 0 25:21 25:16 25:17 -:- -:-
- II 2106 11.10.09
CSMU LPS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 2107 25.10.09
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2108 25.10.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 0 25:23 28:26 25:18 -:- -:-
- III 2109 25.10.09
CSS RAMNICU SARAT
CSS CONSTAM BUZAU
0 : 3 17:25 15:25 23:25 -:- -:-
 
- IV 2110 08.11.09
-
CSS CONSTAM BUZAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2111 08.11.09
CSMU LPS SUCEAVA
CSS RAMNICU SARAT
3 : 0 25:23 25:15 25:15 -:- -:-
- IV 2112 08.11.09
-
VCM LPS PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- V 2113 22.11.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2114 22.11.09
CSS RAMNICU SARAT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2115 22.11.09
CSS CONSTAM BUZAU
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 1 23:25 25:20 25:20 25:14 -:-
RETUR
- VI 2116 06.12.09
-
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2117 06.12.09
CSS CONSTAM BUZAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2118 06.12.09
CSS RAMNICU SARAT
VCM LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 15:25 16:25 16:25 -:- -:-
 
- VII 2119 20.12.09
CSS RAMNICU SARAT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2120 20.12.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
CSS CONSTAM BUZAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2121 20.12.09
-
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VIII 2122 24.01.10
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2123 24.01.10
CSMU LPS SUCEAVA
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 1 20:25 25:19 25:23 25:22 -:-
- VIII 2124 24.01.10
CSS CONSTAM BUZAU
CSS RAMNICU SARAT
3 : 1 25:8 21:25 25:16 25:14 -:-
 
- IX 2125 07.02.10
CSS CONSTAM BUZAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2126 07.02.10
CSS RAMNICU SARAT
CSMU LPS SUCEAVA
1 : 3 21:25 19:25 25:23 11:25 -:-
- IX 2127 07.02.10
VCM LPS PIATRA NEAMT
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- X 2128 21.02.10
-
VCM LPS PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2129 21.02.10
-
CSS RAMNICU SARAT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2130 21.02.10
CSMU LPS SUCEAVA
CSS CONSTAM BUZAU
2 : 3 24:26 25:20 18:25 26:24 14:16
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2131 27.09.09
CSS DELTACONS TULCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2132 27.09.09
CSS1 CONSTANTA
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
3 : 0 25:22 25:20 25:18 -:- -:-
- I 2133 27.09.09
CSS CFR BUCURESTI
LPS BRAILA
3 : 0 25:12 25:17 25:14 -:- -:-
 
- II 2134 11.10.09
-
LPS BRAILA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2135 11.10.09
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 19:25 10:25 22:25 -:- -:-
- II 2136 11.10.09
CSS DELTACONS TULCEA
CSS1 CONSTANTA
1 : 3 18:25 29:27 16:25 16:25 -:-
 
- III 2137 25.10.09
CSS1 CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2138 25.10.09
CSS CFR BUCURESTI
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 1 25:21 25:16 23:25 25:13 -:-
- III 2139 25.10.09
LPS BRAILA
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
0 : 3 23:25 21:25 19:25 -:- -:-
 
- IV 2140 08.11.09
-
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2141 08.11.09
CSS DELTACONS TULCEA
LPS BRAILA
3 : 0 25:22 25:23 25:20 -:- -:-
- IV 2142 08.11.09
CSS1 CONSTANTA
CSS CFR BUCURESTI
2 : 3 20:25 19:25 25:19 25:16 9:15
 
- V 2143 22.11.09
CSS CFR BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2144 22.11.09
LPS BRAILA
CSS1 CONSTANTA
0 : 3 19:25 21:25 9:25 -:- -:-
- V 2145 22.11.09
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 1 25:23 16:25 25:17 25:16 -:-
RETUR
- VI 2146 06.12.09
-
CSS DELTACONS TULCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2147 06.12.09
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
CSS1 CONSTANTA
0 : 3 20:25 15:25 20:25 -:- -:-
- VI 2148 06.12.09
LPS BRAILA
CSS CFR BUCURESTI
1 : 3 15:25 12:25 25:21 16:25 -:-
 
- VII 2149 20.12.09
LPS BRAILA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2150 20.12.09
CSS CFR BUCURESTI
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
3 : 1 25:21 25:11 21:25 25:18 -:-
- VII 2151 20.12.09
CSS1 CONSTANTA
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:21 25:13 26:24 -:- -:-
 
- VIII 2152 24.01.10
-
CSS1 CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2153 24.01.10
CSS DELTACONS TULCEA
CSS CFR BUCURESTI
1 : 3 25:17 16:25 13:25 12:25 -:-
- VIII 2154 24.01.10
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
LPS BRAILA
3 : 0 25:13 25:16 25:13 -:- -:-
 
- IX 2155 07.02.10
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2156 07.02.10
LPS BRAILA
CSS DELTACONS TULCEA
2 : 3 26:24 11:25 22:25 25:23 12:15
- IX 2157 07.02.10
CSS CFR BUCURESTI
CSS1 CONSTANTA
0 : 3 15:25 19:25 15:25 -:- -:-
 
- X 2158 21.02.10
-
CSS CFR BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2159 21.02.10
CSS1 CONSTANTA
LPS BRAILA
3 : 1 25:18 25:16 26:24 -:- -:-
- X 2160 21.02.10
CSS DELTACONS TULCEA
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
3 : 0 27:25 25:23 25:17 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2161 27.09.09
CNMB RAMNICU VALCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2162 27.09.09
CNNT CRAIOVA
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
3 : 0 25:11 25:24 25:23 -:- -:-
- I 2163 27.09.09
CNMV PLOIESTI
LPS BRASOV
3 : 0 25:20 25:15 25:7 -:- -:-
 
- II 2164 11.10.09
-
LPS BRASOV
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2165 11.10.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
CNMV PLOIESTI
1 : 3 23:25 25:17 21:25 23:25 -:-
- II 2166 11.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CNNT CRAIOVA
1 : 3 27:25 21:25 15:25 19:25 -:-
 
- III 2167 25.10.09
CNNT CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2168 25.10.09
CNMV PLOIESTI
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 1 25:20 25:18 14:25 25:21 -:-
- III 2169 25.10.09
LPS BRASOV
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
0 : 3 18:25 20:25 17:25 -:- -:-
 
- IV 2170 08.11.09
-
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2171 08.11.09
CNMB RAMNICU VALCEA
LPS BRASOV
3 : 0 25:20 25:21 25:21 -:- -:-
- IV 2172 08.11.09
CNNT CRAIOVA
CNMV PLOIESTI
3 : 2 20:25 27:25 22:25 27:25 15:13
 
- V 2173 22.11.09
CNMV PLOIESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2174 22.11.09
LPS BRASOV
CNNT CRAIOVA
0 : 3 14:25 21:25 20:25 -:- -:-
- V 2175 22.11.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 1 25:22 22:25 26:24 25:17 -:-
RETUR
- VI 2176 06.12.09
-
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2177 06.12.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
CNNT CRAIOVA
3 : 1 21:25 25:18 25:16 25:19 -:-
- VI 2178 06.12.09
LPS BRASOV
CNMV PLOIESTI
1 : 3 25:12 21:25 13:25 25:27 -:-
 
- VII 2179 20.12.09
LPS BRASOV
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2180 20.12.09
CNMV PLOIESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
3 : 1 24:26 25:12 25:17 25:21 -:-
- VII 2181 20.12.09
CNNT CRAIOVA
CNMB RAMNICU VALCEA
1 : 3 30:32 25:12 21:25 23:25 -:-
 
- VIII 2182 24.01.10
-
CNNT CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2183 24.01.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:17 25:7 25:10 -:- -:-
- VIII 2184 24.01.10
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
LPS BRASOV
3 : 0 25:11 25:21 25:14 -:- -:-
 
- IX 2185 07.02.10
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2186 07.02.10
LPS BRASOV
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 15:25 19:25 15:25 -:- -:-
- IX 2187 07.02.10
CNMV PLOIESTI
CNNT CRAIOVA
1 : 3 27:25 21:25 21:25 24:26 -:-
 
- X 2188 21.02.10
-
CNMV PLOIESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2189 21.02.10
CNNT CRAIOVA
LPS BRASOV
3 : 0 25:11 26:24 25:14 -:- -:-
- X 2190 21.02.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL
2 : 3 22:25 25:17 25:19 23:25 14:16
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria D Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2191 27.09.09
CSS SIBIU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2192 27.09.09
CS PROVOLEI ARAD
CSS OTELU ROSU
0 : 3 12:25 20:25 14:25 -:- -:-
- I 2193 27.09.09
CSS BEGA TIMISOARA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:22 25:22 25:15 -:- -:-
 
- II 2194 11.10.09
-
CSS CARANSEBES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2195 11.10.09
CSS OTELU ROSU
CSS BEGA TIMISOARA
2 : 3 25:19 18:25 18:25 25:15 13:15
- II 2196 11.10.09
CSS SIBIU
CS PROVOLEI ARAD
3 : 0 25:21 25:16 25:16 -:- -:-
 
- III 2197 25.10.09
CS PROVOLEI ARAD
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2198 25.10.09
CSS BEGA TIMISOARA
CSS SIBIU
3 : 2 22:25 22:25 25:18 25:15 15:10
- III 2199 25.10.09
CSS CARANSEBES
CSS OTELU ROSU
0 : 3 20:25 13:25 18:25 -:- -:-
 
- IV 2200 08.11.09
-
CSS OTELU ROSU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2201 08.11.09
CSS SIBIU
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:20 25:23 25:12 -:- -:-
- IV 2202 08.11.09
CS PROVOLEI ARAD
CSS BEGA TIMISOARA

1 : 3

17:25 12:25 25:22 12:25 -:-
 
- V 2203 22.11.09
CSS BEGA TIMISOARA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2204 22.11.09
CSS CARANSEBES
CS PROVOLEI ARAD
3 : 0 25:9 25:12 25:20 -:- -:-
- V 2205 22.11.09
CSS OTELU ROSU
CSS SIBIU
3 : 0 25:18 25:17 25:21 -:- -:-
RETUR
- VI 2206 06.12.09
-
CSS SIBIU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2207 06.12.09
CSS OTELU ROSU
CS PROVOLEI ARAD
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
- VI 2208 06.12.09
CSS CARANSEBES
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 3 23:25 19:25 25:27 -:- -:-
 
- VII 2209 20.12.09
CSS CARANSEBES
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2210 20.12.09
CSS BEGA TIMISOARA
CSS OTELU ROSU
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
- VII 2211 20.12.09
CS PROVOLEI ARAD
CSS SIBIU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VIII 2212 24.01.10
-
CS PROVOLEI ARAD
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2213 24.01.10
CSS SIBIU
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 2 20:25 25:20 25:14 23:25 15:12
- VIII 2214 24.01.10
CSS OTELU ROSU
CSS CARANSEBES
3 : 1 25:16 25:22 20:25 25:8 -:-
 
- IX 2215 07.02.10
CSS OTELU ROSU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2216 07.02.10
CSS CARANSEBES
CSS SIBIU
0 : 3 20:25 18:25 18:25 -:- -:-
- IX 2217 07.02.10
CSS BEGA TIMISOARA
CS PROVOLEI ARAD
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- X 2218 21.02.10
-
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2219 21.02.10
CS PROVOLEI ARAD
CSS CARANSEBES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2220 21.02.10
CSS SIBIU
CSS OTELU ROSU
3 : 2 20:25 20:25 25:14 25:18 15:8
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria E Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2221 27.09.09
CSS ZALAU
CSS BLAJ
3 : 0 25:14 25:21 25:14 -:- -:-
- I 2222 27.09.09
CSS VIITORUL CLUJ
CSS LAPI DEJ
0 : 3 10:25 20:25 13:25 -:- -:-
- I 2223 27.09.09
LPS BISTRITA
CSS2 UKRO BAIA MARE
0 : 3 11:25 19:25 9:25 -:- -:-
 
- II 2224 11.10.09
CSS BLAJ
CSS2 UKRO BAIA MARE
0 : 3 28:30 11:25 12:25 -:- -:-
- II 2225 11.10.09
CSS LAPI DEJ
LPS BISTRITA
3 : 0 25:12 25:8 25:22 -:- -:-
- II 2226 11.10.09
CSS ZALAU
CSS VIITORUL CLUJ
3 : 0 25:10 25:7 25:16 -:- -:-
 
- III 2227 25.10.09
CSS VIITORUL CLUJ
CSS BLAJ
0 : 3 20:25 23:25 21:25 -:- -:-
- III 2228 25.10.09
LPS BISTRITA
CSS ZALAU
0 : 3 15:25 13:25 5:25 -:- -:-
- III 2229 25.10.09
CSS2 UKRO BAIA MARE
CSS LAPI DEJ
3 : 0 25:20 25:23 25:23 -:- -:-
 
- IV 2230 08.11.09
CSS BLAJ
CSS LAPI DEJ
0 : 3 15:25 9:25 13:25 -:- -:-
- IV 2231 08.11.09
CSS ZALAU
CSS2 UKRO BAIA MARE
3 : 1 25:20 21:25 25:23 25:20 -:-
- IV 2232 08.11.09
CSS VIITORUL CLUJ
LPS BISTRITA
3 : 0 25:22 25:18 25:17 -:- -:-
 
- V 2233 22.11.09
LPS BISTRITA
CSS BLAJ
1 : 3 10:25 25:19 14:25 20:25 -:-
- V 2234 22.11.09
CSS2 UKRO BAIA MARE
CSS VIITORUL CLUJ
3 : 0 25:16 25:16 25:18 -:- -:-
- V 2235 22.11.09
CSS LAPI DEJ
CSS ZALAU
3 : 0 25:14 25:18 25:22 -:- -:-
RETUR
- VI 2236 06.12.09
CSS BLAJ
CSS ZALAU
0 : 3 15:25 16:25 19:25 -:- -:-
- VI 2237 06.12.09
CSS LAPI DEJ
CSS VIITORUL CLUJ
3 : 0 25:22 25:18 25:12 -:- -:-
- VI 2238 06.12.09
CSS2 UKRO BAIA MARE
LPS BISTRITA
3 : 0 25:11 25:11 25:14 -:- -:-
 
- VII 2239 20.12.09
CSS2 UKRO BAIA MARE
CSS BLAJ
3 : 0 25:10 25:9 25:11 -:- -:-
- VII 2240 20.12.09
LPS BISTRITA
CSS LAPI DEJ
0 : 3 8:25 11:25 22:25 -:- -:-
- VII 2241 20.12.09
CSS VIITORUL CLUJ
CSS ZALAU
0 : 3 16:25 20:25 12:25 -:- -:-
 
- VIII 2242 24.01.10
CSS BLAJ
CSS VIITORUL CLUJ
3 : 2 23:25 25:22 20:25 25:19 15:9
- VIII 2243 24.01.10
CSS ZALAU
LPS BISTRITA
3 : 0 25:13 25:15 25:12 -:- -:-
- VIII 2244 24.01.10
CSS LAPI DEJ
CSS2 UKRO BAIA MARE
3 : 0 25:13 25:17 25:20 -:- -:-
 
- IX 2245 07.02.10
CSS LAPI DEJ
CSS BLAJ
3 : 0 25:12 25:19 25:16 -:- -:-
- IX 2246 07.02.10
CSS2 UKRO BAIA MARE
CSS ZALAU
3 : 2 18:25 25:23 25:23 18:25 17:15
- IX 2247 07.02.10
LPS BISTRITA
CSS VIITORUL CLUJ
1 : 3 25:17 14:25 18:25 19:25 -:-
 
- X 2248 21.02.10
CSS BLAJ
LPS BISTRITA
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
- X 2249 21.02.10
CSS VIITORUL CLUJ
CSS2 UKRO BAIA MARE
0 : 3 11:25 20:25 25:27 -:- -:-
- X 2250 21.02.10
CSS ZALAU
CSS LAPI DEJ
3 : 1 25:18 22:25 25:21 25:17 -:-
Inapoi