Faza a III-a TURNEUL FINAL FEMININ - 28.04 - 02.05.2010 Ramnicu Valcea
Observator: Negroiu Dan

CLASAMENT FINAL

1. CSU MEDICINA CSS TARGU MURES - Campioana Nationala
2. CET CNMB RAMNICU VALCEA
3. CSS1 CONSTANTA
4. CSS SIBIU
5. CSS BEGA TIMISOARA
6. CSS DEVA

example2
example2
example2
CET CNMB RAMNICU VALCEA
CSS1 CONSTANTA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
example2
example2
example2
CSS DEVA
CSS SIBIU
CSS BEGA TIMISOARA
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3046 28.04.10 CSS1 CONSTANTA CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 0 : 3 17:25 15:25 18:25 -:- -:-
I 3047 28.04.10 CET CNMB RAMNICU VALCEA CSS SIBIU 3 : 2 25:11 23:25 29:27 23:25 15:10
I 3048 28.04.10 CSS DEVA CSS TIMISOARA 3 : 1 25:23 25:13 22:25 25:19 -:-
 
II 3049 29.04.10 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES CSS SIBIU 3 : 0 25:21 25:15 25:22 -:- -:-
II 3050 29.04.10 CSS TIMISOARA CET CNMB RAMNICU VALCEA 1 : 3 20:25 16:25 25:23 15:25 -:-
II 3051 29.04.10 CSS1 CONSTANTA CSS DEVA 3 : 0 25:22 25:12 25:20 -:- -:-
 
III 3052 30.04.10 CSS DEVA CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 0 : 3 7:25 17:25 19:25 -:- -:-
III 3053 30.04.10 CET CNMB RAMNICU VALCEA CSS1 CONSTANTA 3 : 2 21:25 25:21 24:26 25:20 15:11
III 3054 30.04.10 CSS SIBIU CSS TIMISOARA 1 : 3 19:25 21:25 25:17 15:25 -:-
 
IV 3055 01.05.10 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES CSS TIMISOARA 3 : 1 25:9 19:25 25:13 25:6 -:-
IV 3056 01.05.10 CSS DEVA CET CNMB RAMNICU VALCEA 0 : 3 14:25 17:25 25:27 -:- -:-
IV 3057 01.05.10 CSS1 CONSTANTA CSS SIBIU 2 : 3 25:15 19:25 25:18 24:26 9:15
 
V 3058 02.05.10 CSS SIBIU CSS DEVA 3 : 0 25:17 25:22 25:14 -:- -:-
V 3059 02.05.10 CET CNMB RAMNICU VALCEA CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1 : 3 25:22 22:25 16:25 15:25 -:-
V 3060 02.05.10 CSS TIMISOARA CSS1 CONSTANTA 0 : 3 15:25 10:25 12:25 -:- -:-
 
Faza a III-a TURNEUL FINAL MASCULIN - 28.04 - 02.05.2010 Baia Mare
Observator: Murgulescu Claudiu

CLASAMENT FINAL

1. LAPI DEJ - Campioana Nationala
2. CSS2 UKRO BAIA MARE
3. CSS ZALAU
4. CNNT CRAIOVA
5. CSS CFR BUCURESTI
6. CNMV PLOIESTI

example2
example2
example2
CNMV PLOIESTI
LAPI DEJ
CSS CFR BUCURESTI
example2
example2
example2
CNNT CRAIOVA
CSS2 UKRO BAIA MARE
CSS ZALAU
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3546 28.04.10 CNMV PLOIESTI CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 12:25 28:30 19:25 -:- -:-
I 3547 28.04.10 LAPI DEJ CNNT CRAIOVA 3 : 2 25:19 24:26 20:25 25:22 15:4
I 3548 28.04.10 CSS CFR BUCURESTI CSS ZALAU 2 : 3 23:25 25:20 22:25 25:16 13:15
 
II 3549 29.04.10 CNNT CRAIOVA CSS2 UKRO BAIA MARE 0 : 3 18:25 16:25 14:25 -:- -:-
II 3550 29.04.10 CSS ZALAU CNMV PLOIESTI 3 : 2 21:25 25:17 23:25 25:18 15:12
II 3551 29.04.10 LAPI DEJ CSS CFR BUCURESTI 3 : 0 25:18 25:18 25:17 -:- -:-
 
III 3552 30.04.10 CSS2 UKRO BAIA MARE CSS ZALAU 3 : 2 20:25 24:26 25:22 32:30 15:11
III 3553 30.04.10 CSS CFR BUCURESTI CNNT CRAIOVA 2 : 3 25:16 17:25 19:25 20:25 8:15
III 3554 30.04.10 CNMV PLOIESTI LAPI DEJ 0 : 3 17:25 15:25 17:25 -:- -:-
 
IV 3555 01.05.10 LAPI DEJ CSS2 UKRO BAIA MARE 3 : 0 25:18 25:23 25:15 -:- -:-
IV 3556 01.05.10 CNNT CRAIOVA CSS ZALAU 0 : 3 16:25 25:27 16:25 -:- -:-
IV 3557 01.05.10 CSS CFR BUCURESTI CNMV PLOIESTI 3 : 2 19:25 25:27 25:13 25:13 15:13
 
V 3558 02.05.10 CNMV PLOIESTI CNNT CRAIOVA 0 : 3 18:25 28:30 14:25 -:- -:-
V 3559 02.05.10 CSS ZALAU LAPI DEJ 3 : 2 18:25 25:22 25:23 23:25 15:12
V 3560 02.05.10 CSS2 UKRO BAIA MARE CSS CFR BUCURESTI 3 : 0 25:13 25:20 25:19 -:- -:-
dej bm zalau craiova cfr ploiesti

Turneu semifinal Feminin Ramnicu Valcea10.03 - 14.03.2010

Etapa Joc Data Seria 1 Seturi 1 2 3 4 5
I 3001 10.03.10
CSS BACAU
CSS1 CONSTANTA
0 : 3 17:25 13:25 7:25 -:- -:-
I 3002 10.03.10
CNNT CRAIOVA
CSM BUCURESTI
1 : 3 18:25 21:25 25:23 13:25 -:-
I 3003 10.03.10
CNMB RAMNICU VALCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
II 3004 11.03.10
CSS1 CONSTANTA
CNNT CRAIOVA
3 : 0 25:18 25:11 25:17 -:- -:-
II 3005 11.03.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS BACAU
3 : 0 25:14 25:16 25:15 -:- -:-
II 3006 11.03.10
CSM BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
III 3007 12.03.10
CSM BUCURESTI
CSS1 CONSTANTA
2 : 3 25:18 19:25 25:15 23:25 11:15
III 3008 12.03.10
CNNT CRAIOVA
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 14:25 16:25 23:25 -:- -:-
III 3009 12.03.10
CSS BACAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
IV 3010 13.03.10
CSS BACAU
CNNT CRAIOVA
0 : 3 20:25 19:25 20:25 -:- -:-
IV 3011 13.03.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:17 25:18 25:18 -:- -:-
IV 3012 13.03.10
CSS1 CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
V 3013 14.03.10
CSM BUCURESTI
CSS BACAU
3 : 0 25:16 25:11 25:12 -:- -:-
V 3014 14.03.10
CSS1 CONSTANTA
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 23:25 23:25 23:25 -:- -:-
V 3015 14.03.10
CNNT CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 

CLASAMENT Turneu semifinal feminin Ramnicu Valcea 10.03 - 14.03.2010

JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNMB RAMNICU VALCEA 4 4 0 8 12 0   300 220  
2
CSS1 CONSTANTA 4 3 1 7 9 5   317 261  
3
CSM BUCURESTI 4 2 2 6 8 7   329 289  
4
CNNT CRAIOVA 4 1 3 5 4 9   251 307  
5
CSS BACAU 4 0 4 4 0 12   180 300  
                       

Turneu semifinal Feminin Targu Mures 10.03 - 14.03.2010

Etapa Joc Data Seria 2 Seturi 1 2 3 4 5
I 3016 10.03.10 CSS TURDA CSS BEGA TIMMISOARA 3 : 0 25:23 25:17 25:16 -:- -:-
I 3017 10.03.10 CNMV PLOIESTI CSS SIGHET 3 : 1 15:25 25:15 25:21 25:13 -:-
I 3018 10.03.10 CSU MEDICINA TARGU MURES CSS LUGOJ 3 : 0 25:12 25:13 25:17 -:- -:-
 
II 3019 11.03.10 CSS SIGHET CSS BEGA TIMMISOARA 0 : 3 11:25 8:25 14:25 -:- -:-
II 3020 11.03.10 CSS LUGOJ CSS TURDA 1 : 3 18:25 27:25 15:25 17:25 -:-
II 3021 11.03.10 CNMV PLOIESTI CSU MEDICINA TARGU MURES 0 : 3 8:25 18:25 6:25 -:- -:-
 
III 3022 12.03.10 CSS TURDA CNMV PLOIESTI 3 : 2 -:- -:- -:- -:- -:-
III 3023 12.03.10 CSS BEGA TIMMISOARA CSS LUGOJ 3 : 2 -:- -:- -:- -:- -:-
III 3024 12.03.10 CSU MEDICINA TARGU MURES CSS SIGHET 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
IV 3025 13.03.10 CSS SIGHET CSS LUGOJ 0 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
IV 3026 13.03.10 CNMV PLOIESTI CSS BEGA TIMMISOARA 0 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
IV 3027 13.03.10 CSU MEDICINA TARGU MURES CSS TURDA 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
V 3028 14.03.10 CSS TURDA CSS SIGHET 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3029 14.03.10 CSS LUGOJ CNMV PLOIESTI 2 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3030 14.03.10 CSU MEDICINA TARGU MURES CSS BEGA TIMISOARA 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 

CLASAMENT Turneu semifinal feminin Targu Mures 10.03 - 14.03.2010

JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSU MEDICINA TARGU MURES 5 5 0 10 15 0   375 191  
2
CSS BEGA TIMISOARA 5 3 2 8 9 8   349 311  
3
CSS TURDA 5 4 1 7 12 6   392 353  
4
CNMV PLOIESTI 5 2 3 7 8 12   362 417  
5
CSS LUGOJ 5 1 4 6 8 12   376 431  
6
CSS SIGHET 5 0 5 3 1 15   239 390  

Turneu semifinal Feminin Deva 10.03 - 14.03.2010

Etapa Joc Data Seria 3 Seturi 1 2 3 4 5
I 3031 10.03.10 LPS CLUJ CSS2 BAIA MARE 0 : 3 10:25 18:25 19:25 -:- -:-
I 3032 10.03.10 CSS SIBIU CSS IASI 3 : 0 28:26 25:16 25:15 -:- -:-
I 3033 10.03.10 LPS ORADEA CSS DEVA 0 : 3 10:25 19:25 18:25 -:- -:-
 
II 3034 11.03.10 CSS IASI LPS ORADEA 3 : 1 25:22 14:25 25:20 25:18 -:-
II 3035 11.03.10 CSS SIBIU LPS CLUJ 3 : 0 25:10 25:11 25:20 -:- -:-
II 3036 11.03.10 CSS2 BAIA MARE CSS DEVA 3 : 2 24:26 25:23 25:22 24:26 18:16
 
III 3037 12.03.10 CSS SIBIU CSS2 BAIA MARE 3 : 2 25:17 19:25 24:26 35:33 15:9
III 3038 12.03.10 LPS ORADEA LPS CLUJ 3 : 2 16:25 13:25 25:16 25:12 15:12
III 3039 12.03.10 CSS DEVA CSS IASI 3 : 2 20:25 21:25 25:13 25:21 15:4
 
IV 3040 13.03.10 CSS2 BAIA MARE CSS IASI 1 : 3 18:25 18:25 25:20 17:25 -:-
IV 3041 13.03.10 CSS SIBIU LPS ORADEA 3 : 0 25:11 25:15 15:13 -:- -:-
IV 3042 13.03.10 LPS CLUJ CSS DEVA 0 : 3 21:25 14:25 22:25 -:- -:-
 
V 3043 14.03.10 LPS ORADEA CSS2 BAIA MARE 0 : 3 11:25 11:25 19:25 -:- -:-
V 3044 14.03.10 CSS IASI LPS CLUJ 3 : 1 25:12 20:25 25:11 25:12 -:-
V 3045 14.03.10 CSS DEVA CSS SIBIU 2 : 3 23:25 24:26 25:18 25:23 8:15
 

CLASAMENT Turneu semifinal feminin Deva 10.03 - 14.03.2010

JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS SIBIU 5 5 0 10 15 4   453 352  
2
CSS DEVA 5 3 2 8 13 8   474 415  
3
CSS2 BAIA MARE 5 3 2 8 12 8   454 414  
4
CSS IASI 5 3 2 8 11 9   424 407  
5
LPS ORADEA 5 1 4 6 4 14   306 404  
4
LPS CLUJ 5 0 5 5 3 15   295 414  


FAZA a II-a FEMININ - 10 - 14.03.2010
Organizarea turneelor va fi atribuita in urma compararii ofertelor primite pana la data de 23.02.2010
Echipele clasate pe primele doua locuri se califica la turneele semifinale
         
Seria I   Seria a II-a   Seria a III-a
         
CNMV RAMNICU VALCEA   CSU MEDICINA TG.MURES 1   CSS DEVA
CSM BUCURESTI   CSS TURDA   CSS2 BAIA MARE
CSS1 CONSTANTA   BEGA TIMISOARA   CSS IASI
CSS BACAU   CNMV PLOIESTI   CSS SIBIU
CNNT CRAIOVA   CSS LUGOJ   LPS CLUJ
    CSS SIGHET   LPS ORADEA
         
FAZA I
FEMININ
 
         
Seria A
Seria D
   
Seria B
Seria E
   
Seria C
   
Seria A FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1 6 6 0 12 18 1   472 298  
2
CSS UNIREA IASI 6 4 2 10 13 8   470 390  
3
CSS BACAU 6 2 4 8 8 12   389 443  
4
LPS CSS SUCEAVA 6 0 6 2 0 18   250 450  
                     
Seria B FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSM CSS2 BUCURESTI 8 7 1 15 21 4   612 411  
2
CSS1 CONSTANTA 8 7 1 15 21 4   595 406  
3
CNMV PLOIESTI 8 4 4 10 14 12   548 543  
4
CS DINAMO BUCURESTI 8 2 6 6 6 19   438 559  
5
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI 8 0 8 6 1 24   340 614  
                     
Seria C FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS DEVA 10 9 1 19 27 5   767 541  
2
CSS LUGOJ 10 7 3 17 26 13   871 721  
3
CSS BEGA TIMISOARA 10 6 4 15 20 15   769 675  
4
LPS CSS ORADEA 10 4 6 14 16 20   715 752  
5
CSS CARANSEBES 10 4 6 5 14 20   689 721  
6 CS SOIMII LIPOVA 10 0 10 1 0 30   349 750  
                     
Seria D FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNMB RAMNICU VALCEA 8 7 1 15 23 6   678 516  
2
CSS SIBIU 8 6 2 14 18 11   628 584  
3
CNNT CRAIOVA 8 5 3 13 17 13   655 612  
4
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2 7 1 6 7 9 20   534 656  
5
CSS LPS SLATINA 7 0 7 6 4 21   467 594  
                     
Seria E FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS2 BAIA MARE 8 7 1 15 23 3   639 461  
2
CSS TURDA 8 5 3 13 15 10   576 459  
3
LPS CLUJ 8 1 7 9 3 21   377 583  
4
CSS SIGHETU MARMATIEI 8 1 7 8 3 21   413 584  
5
LPS SATU MARE 8 6 2 7 19 8   617 535  

Echipele cu rosu au fost penalizate din cauza nerespectarii conditiilor de talie.

DIVIZIA JUNIORI FEMININ

Reprogramari Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1101 27.09.09
LPS CSS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1102 27.09.09
CSS BACAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
11.10.09 I 1103 27.09.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSS UNIREA IASI
3 : 1 26:24 21:25 25:17 25:15 -:-
 
- II 1104 11.10.09
-
CSS UNIREA IASI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1105 11.10.09
-
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1106 11.10.09
LPS CSS SUCEAVA
CSS BACAU
0 : 3 15:25 23:25 14:25 -:- -:-
 
- III 1107 25.10.09
CSS BACAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1108 25.10.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
LPS CSS SUCEAVA
3 : 0 25:10 25:12 25:8 -:- -:-
- III 1109 25.10.09
CSS UNIREA IASI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1110 08.11.09
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1111 08.11.09
LPS CSS SUCEAVA
CSS UNIREA IASI
0 : 3 7:25 14:25 8:25 -:- -:-
- IV 1112 08.11.09
CSS BACAU
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 18:25 15:25 16:25 -:- -:-
 
- V 1113 22.11.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1114 22.11.09
CSS UNIREA IASI
CSS BACAU
3 : 0 25:14 25:18 25:14 -:- -:-
- V 1115 22.11.09
-
LPS CSS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
RETUR
- VI 1116 06.12.09
-
LPS CSS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1117 06.12.09
-
CSS BACAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1118 06.12.09
CSS UNIREA IASI
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 20:25 19:25 21:25 -:- -:-
 
- VII 1119 20.12.09
CSS UNIREA IASI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1120 20.12.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1121 20.12.09
CSS BACAU
LPS CSS SUCEAVA
3 : 0 25:20 25:19 25:23 -:- -:-
 
- VIII 1122 24.01.10
-
CSS BACAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1123 24.01.10
LPS CSS SUCEAVA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 7:25 14:25 9:25 -:- -:-
- VIII 1124 24.01.10
-
CSS UNIREA IASI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1125 07.02.10
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1126 07.02.10
CSS UNIREA IASI
LPS CSS SUCEAVA
3 : 0 25:11 25:23 25:13 -:- -:-
- IX 1127 07.02.10
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSS BACAU
3 : 0 25:17 25:16 25:15 -:- -:-
 
- X 1128 21.02.10
-
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1129 21.02.10
CSS BACAU
CSS UNIREA IASI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1130 21.02.10
LPS CSS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1131 27.09.09
CSM CSS2 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1132 27.09.09
CSS1 CONSTANTA
CS DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:17 25:11 25:17 -:- -:-
- I 1133 27.09.09
CNMV PLOIESTI
GSI MIRCEA ELIADE
3 : 0 25:11 25:13 25:20 -:- -:-
 
- II 1134 11.10.09
-
GSI MIRCEA ELIADE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1135 11.10.09
CS DINAMO BUCURESTI
CNMV PLOIESTI
0 : 3 14:25

23:25

23:25 -:- -:-
- II 1136 11.10.09
CSM CSS2 BUCURESTI
CSS1 CONSTANTA
3 : 0 25:14 25:13 25:19 -:- -:-
 
- III 1137 25.10.09
CSS1 CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1138 25.10.09
CNMV PLOIESTI
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 17:25 19:25 15:25 -:- -:-
- III 1139 25.10.09
GSI MIRCEA ELIADE
CS DINAMO BUCURESTI
1 : 3 16:25 25:13 24:26 10:25 -:-
 
- IV 1140 08.11.09
-
CS DINAMO BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1141 08.11.09
CSM CSS2 BUCURESTI
GSI MIRCEA ELIADE
3 : 0 25:17 25:19 25:19 -:- -:-
- IV 1142 08.11.09
CSS1 CONSTANTA
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:13 25:16 25:14 -:- -:-
 
- V 1143 22.11.09
CNMV PLOIESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1144 22.11.09
GSI MIRCEA ELIADE
CSS1 CONSTANTA
0 : 3 9:25 16:25 18:25 -:- -:-
- V 1145 22.11.09
CS DINAMO BUCURESTI
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 13:25 13:25 12:25 -:- -:-
RETUR
- VI 1146 06.12.09
-
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1147 06.12.09
CS DINAMO BUCURESTI
CSS1 CONSTANTA
0 : 3 11:25 7:25 18:25 -:- -:-
- VI 1148 06.12.09
GSI MIRCEA ELIADE
CNMV PLOIESTI
0 : 3 6:25 20:25 12:25 -:- -:-
 
- VII 1149 20.12.09
GSI MIRCEA ELIADE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1150 20.12.09
CNMV PLOIESTI
CS DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:22 25:20 25:15 -:- -:-
- VII 1151 20.12.09
CSS1 CONSTANTA
CSM CSS2 BUCURESTI
3 : 0 25:21 27:25 25:19 -:- -:-
 
- VIII 1152 24.01.10
-
CSS1 CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1153 24.01.10
CSM CSS2 BUCURESTI
CNMV PLOIESTI
3 : 1 25:18 22:25 25:13 25:23 -:-
- VIII 1154 24.01.10
CS DINAMO BUCURESTI
GSI MIRCEA ELIADE
3 : 0 25:9 25:15 25:10 -:- -:-
 
- IX 1155 07.02.10
CS DINAMO BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1156 07.02.10
GSI MIRCEA ELIADE
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 10:25 6:25 11:25 -:- -:-
- IX 1157 07.02.10
CNMV PLOIESTI
CSS1 CONSTANTA
1 : 3 25:22 14:25 20:25 16:25 -:-
 
- X 1158 21.02.10
-
CNMV PLOIESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1159 21.02.10
CSS1 CONSTANTA
GSI MIRCEA ELIADE
3 : 0 25:5 25:7 25:13 -:- -:-
- X 1160 21.02.10
CSM CSS2 BUCURESTI
CS DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:11 25:18 25:9 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1161 27.09.09
CS SOIMII LIPOVA
CSS DEVA
0 : 3 4:25 15:25 16:25 -:- -:-
- I 1162 27.09.09
LPS CSS ORADEA
CSS LUGOJ
2 : 3 25:19 11:25 18:25 25:21 11:15
- I 1163 27.09.09
CSS BEGA TIMISOARA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:16 25:18 25:20 -:- -:-
 
- II 1164 11.10.09
CSS DEVA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:14 25:17 25:15 -:- -:-
- II 1165 11.10.09
CSS LUGOJ
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 0 25:16 26:24 25:17 -:- -:-
- II 1166 11.10.09
CS SOIMII LIPOVA
LPS CSS ORADEA
0 : 3 18:25 13:25 11:25 -:- -:-
 
- III 1167 25.10.09
LPS CSS ORADEA
CSS DEVA
0 : 3 15:25 16:25 26:28 -:- -:-
- III 1168 25.10.09
CSS BEGA TIMISOARA
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:22 25:8 25:16 -:- -:-
- III 1169 25.10.09
CSS CARANSEBES
CSS LUGOJ
0 : 3 18:25 17:25 25:25 -:- -:-
 
- IV 1170 08.11.09
CSS DEVA
CSS LUGOJ
3 : 1 25:20 24:26 25:21 25:12 -:-
- IV 1171 08.11.09
CS SOIMII LIPOVA
CSS CARANSEBES
0 : 3 8:25 15:25 16:25 -:- -:-
- IV 1172 08.11.09
LPS CSS ORADEA
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 2 29:27 19:25 18:25 25:19 15:13
 
- V 1173 22.11.09
CSS BEGA TIMISOARA
CSS DEVA
0 : 3 14:25 16:25 21:25 -:- -:-
- V 1174 22.11.09
CSS CARANSEBES
LPS CSS ORADEA
3 : 0 25:15 25:16 25:20 -:- -:-
- V 1175 22.11.09
CSS LUGOJ
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:12 25:9 25:13 -:- -:-
RETUR
- VI 1176 06.12.09
CSS DEVA
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:6 25:14 25:10 -:- -:-
- VI 1177 06.12.09
CSS LUGOJ
LPS CSS ORADEA
3 : 2 18:25 25:16 24:26 25:16 15:9
- VI 1178 06.12.09
CSS CARANSEBES
CSS BEGA TIMISOARA
1 : 3 25:23 21:25 13:25 14:25 -:-
 
- VII 1179 20.12.09
CSS CARANSEBES
CSS DEVA
1 : 3 14:25 26:24 18:25 18:25 -:-
- VII 1180 20.12.09
CSS BEGA TIMISOARA
CSS LUGOJ
3 : 2 26:24 25:15 20:25 23:25 15:9
- VII 1181 20.12.09
LPS CSS ORADEA
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:11 25:12 25:16 -:- -:-
 
- VIII 1182 24.01.10
CSS DEVA
LPS CSS ORADEA
3 : 0 25:12 27:25 25:10 -:- -:-
- VIII 1183 24.01.10
CS SOIMII LIPOVA
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 3 10:25 5:25 10:25 -:- -:-
- VIII 1184 24.01.10
CSS LUGOJ
CSS CARANSEBES
2 : 3 22:25 21:25 26:24 25:23 12:15
 
- IX 1185 07.02.10
CSS LUGOJ
CSS DEVA
3 : 0 25:18 25:9 25:12 -:- -:-
- IX 1186 07.02.10
CSS CARANSEBES
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:8 25:12 25:8 -:- -:-
- IX 1187 07.02.10
CSS BEGA TIMISOARA
LPS CSS ORADEA
3 : 0 25:11 25:17 25:19 -:- -:-
 
- X 1188 21.02.10
CSS DEVA
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1189 21.02.10
LPS CSS ORADEA
CSS CARANSEBES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1190 21.02.10
CS SOIMII LIPOVA
CSS LUGOJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria D Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1191 27.09.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS SIBIU
3 : 0 25:15 25:13 27:25 -:- -:-
- I 1192 27.09.09
CNNT CRAIOVA
CSS LPS SLATINA
3 : 0 25:17 25:12 25:23 -:- -:-
- I 1193 27.09.09
CSU MEDICINA CSS2
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 1194 11.10.09
CSS SIBIU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1195 11.10.09
CSS LPS SLATINA
CSU MEDICINA CSS2
2 : 3 27:25 25:18 20:25

18:15

14:16
- II 1196 11.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CNNT CRAIOVA
3 : 0 25:15 25:15 25:19 -:- -:-
 
- III 1197 25.10.09
CNNT CRAIOVA
CSS SIBIU
3 : 0 25:20 25:18 25:19 -:- -:-
- III 1198 25.10.09
CSU MEDICINA CSS2
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 21:25 18:25 16:25 -:- -:-
- III 1199 25.10.09
-
CSS LPS SLATINA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1200 08.11.09
CSS SIBIU
CSS LPS SLATINA
3: 0 25:17 25:23 25:21 -:- -:-
- IV 1201 08.11.09
CNMB RAMNICU VALCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1202 08.11.09
CNNT CRAIOVA
CSU MEDICINA CSS2
3 : 1 25:21 25:10 22:25 25:12 -:-
 
- V 1203 22.11.09
CSU MEDICINA CSS2
CSS SIBIU
2 : 3 25:23 16:25 25:23 16:25 11:15
- V 1204 22.11.09
-
CNNT CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1205 22.11.09
CSS LPS SLATINA
CNMB RAMNICU VALCEA
1 : 3 25:13 17:25 20:25 17:25 -:-
RETUR
- VI 1206 06.12.09
CSS SIBIU
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 2 12:25 25:23 26:24 19:25 15:8
- VI 1207 06.12.09
CSS LPS SLATINA
CNNT CRAIOVA
1 : 3 16:25 23:25 25:22 19:25 -:-
- VI 1208 06.12.09
-
CSU MEDICINA CSS2
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 1209 20.12.09
-
CSS SIBIU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
26.02.10 VII 1210 20.12.09
CSU MEDICINA CSS2
CSS LPS SLATINA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1211 20.12.09
CNNT CRAIOVA
CNMB RAMNICU VALCEA
2 : 3 21:25 21:25 25:20 25:23 5:15
 
- VIII 1212 24.01.10
CSS SIBIU
CNNT CRAIOVA
3 : 0 25:22 25:16 25:18 -:- -:-
- VIII 1213 24.01.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CSU MEDICINA CSS2
3 : 0 25:14 25:13 25:17 -:- -:-
- VIII 1214 24.01.10
CSS LPS SLATINA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1215 07.02.10
CSS LPS SLATINA
CSS SIBIU
0 : 3 19:25 9:25 18:25 -:- -:-
- IX 1216 07.02.10
-
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1217 07.02.10
CSU MEDICINA CSS2
CNNT CRAIOVA
2 : 3 19:25 18:25 25:23 25:21 7:15
 
- X 1218 21.02.10
CSS SIBIU
CSU MEDICINA CSS2
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1219 21.02.10
CNNT CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1220 21.02.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS LPS SLATINA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria E Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1221 27.09.09
LPS SATU MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1222 27.09.09
LPS CLUJ
CSS TURDA
0 : 3 15:25 13:25 12:25 -:- -:-
- I 1223 27.09.09
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CSS 2 BAIA MARE
0 : 3 10:25 24:26 23:25 -:- -:-
 
- II 1224 11.10.09
-
CSS 2 BAIA MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1225 11.10.09
CSS TURDA
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 0 25:10 25:8 25:10 -:- -:-
- II 1226 11.10.09
LPS SATU MARE
LPS CLUJ
3 : 0 25:9 25:12 25:15 -:- -:-
 
- III 1227 25.10.09
LPS CLUJ
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1228 25.10.09
CSS SIGHETUL MARMATIEI
LPS SATU MARE
0 : 3 22:25 17:25 16:25 -:- -:-
- III 1229 25.10.09
CSS 2 BAIA MARE
CSS TURDA
3 : 0 25:19 25:22 25:19 -:- -:-
 
- IV 1230 08.11.09
-
CSS TURDA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1231 08.11.09
LPS SATU MARE
CSS 2 BAIA MARE
3 : 2 22:25 23:25 25:20 32:30 15:13
- IV 1232 08.11.09
LPS CLUJ
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 0 25:19 25:18 25:18 -:- -:-
 
- V 1233 22.11.09
CSS SIGHETUL MARMATIEI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1234 22.11.09
CSS 2 BAIA MARE
LPS CLUJ
3 : 0 25:11 25:10 25:12 -:- -:-
- V 1235 22.11.09
CSS TURDA
LPS SATU MARE
3 : 1 25:20 21:25 25:17 25:16 -:-
RETUR
- VI 1236 06.12.09
-
LPS SATU MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1237 06.12.09
CSS TURDA
LPS CLUJ
3 : 0 25:14 25:13 25:14 -:- -:-
- VI 1238 06.12.09
CSS 2 BAIA MARE
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 0 25:8 25:12 25:13 -:- -:-
 
- VII 1239 20.12.09
CSS 2 BAIA MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1240 20.12.09
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CSS TURDA
0 : 3 15:25 15:25 16:25 -:- -:-
- VII 1241 20.12.09
LPS CLUJ
LPS SATU MARE
0 : 3 17:25 12:25 8:25 -:- -:-
 
- VIII 1242 24.01.10
-
LPS CLUJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1243 24.01.10
LPS SATU MARE
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 0 26:24 25:17 25:20 -:- -:-
- VIII 1244 24.01.10
CSS TURDA
CSS 2 BAIA MARE
0 : 3 23:25 20:25 15:25 -:- -:-
 
- IX 1245 07.02.10
CSS TURDA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1246 07.02.10
CSS 2 BAIA MARE
LPS SATU MARE
3 : 0 25:23 25:11 25:11 -:- -:-
- IX 1247 07.02.10
CSS SIGHETUL MARMATIEI
LPS CLUJ
3 : 0 25:17 28:26 25:14 -:- -:-
 
- X 1248 21.02.10
-
CSS SIGHETUL MARMATIEI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1249 21.02.10
LPS CLUJ
CSS 2 BAIA MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1250 21.02.10
LPS SATU MARE
CSS TURDA
3 : 0 25:20 25:18 26:24 -:- -:-
Inapoi