Faza a III-a TURNEUL FINAL MASCULIN DEJ - 05.05 - 09.05.2010
Observator: Buhatel Ion

CLASAMENT FINAL

1. LAPI DEJ- Campioana Nationala
2. CSS CFR BUCURESTI
3. CNNT CRAIOVA
4. CSS ZALAU
5. CNMV PLOIESTI
6. CSS BACAU

example2
example2
example2
CSS CFR BUCURESTI
CSS BACAU
CSS LAPI DEJ
example2
example2
example2
CNMV PLOIESTI
CNNT CRAIOVA
CSS ZALAU
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3606 05.05.10 CSS CFR Bucuresti CNMV Ploiesti 3 : 2 19:25 25:17 25:22 24:26 15:7
I 3607 05.05.10 CSS Zalau CSS Bacau 3 : 0 25:15 25:18 25:10 -:- -:-
I 3608 05.05.10 CNNT Craiova LAPI Dej 0 : 3 12:25 23:25 23:25 -:- -:-
 
II 3609 06.05.10 CNMV Ploiesti CSS Zalau 2 : 3 25:18 25:22 16:25 21:25 11:15
II 3610 06.05.10 CNNT Craiova CSS CFR Bucuresti 0 : 3 25:27 14:25 26:28 -:- -:-
II 3611 06.05.10 LAPI Dej CSS Bacau 3 : 0 25:20 25:13 25:18 -:- -:-
 
III 3612 07.05.10 CSS Zalau CNNT Craiova 2 : 3 17:25 25:20 13:25 25:22 13:15
III 3613 07.05.10 CSS Bacau CNMV Ploiesti 0 : 3 22:25 19:25 19:25 -:- -:-
III 3614 07.05.10 CSS CFR Bucuresti LAPI Dej 0 : 3 22:25 16:25 22:25 -:- -:-
 
IV 3615 08.05.10 CNNT Craiova CSS Bacau 3 : 0 25:14 25:13 25:22 -:- -:-
IV 3616 08.05.10 CSS CFR Bucuresti CSS Zalau 3 : 2 22:25 22:25 30:28 25:18 15:12
IV 3617 08.05.10 LAPI Dej CNMV Ploiesti 3 : 0 25:13 25:19 25:15 -:- -:-
 
V 3618 09.05.10 CSS Bacau CSS CFR Bucuresti 2 : 3 21:25 25:23 25:22 15:25 13:15
V 3619 09.05.10 CNMV Ploiesti CNNT Craiova 2 : 3 23:25 25:19 19:25 29:27 13:15
V 3620 09.05.10 CSS Zalau LAPI Dej 0 : 3 16:25

21:25

19:25 -:- -:-
 
FAZA II SEMIFINALA
 
MASCULIN
             
     
Seria A
Seria B
Seria C

Turneu semifinal (masculin) Bucuresti 21.04 - 25.04.2010

Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
I 3561 21.04.10 T.E.O. Rm.Valcea LPS Bistrita 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
I 3562 21.04.10 CSS1 Constanta CSS Bacau 3 : 2 -:- -:- -:- -:- -:-
I 3563 21.04.10 CSS D.Golescu CPL CSS CFR Bucuresti 0 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
 
II 3564 22.04.10 LPS Bistrita CSS1 Constanta 0 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
II 3565 22.04.10 CSS D.Golescu CPL T.E.O. Rm.Valcea 3 : 1 -:- -:- -:- -:- -:-
II 3566 22.04.10 CSS CFR Bucuresti CSS Bacau 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
III 3567 23.04.10 CSS1 Constanta CSS D.Golescu CPL 2 : 3 -:- -:- -:- -:- -:-
III 3568 23.04.10 CSS Bacau LPS Bistrita 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
III 3569 23.04.10 T.E.O. Rm.Valcea CSS CFR Bucuresti 3 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
IV 3570 24.04.10 CSS D.Golescu CPL CSS Bacau 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
IV 3571 24.04.10 T.E.O. Rm.Valcea CSS1 Constanta 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
IV 3572 24.04.10 CSS CFR Bucuresti LPS Bistrita 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
V 3573 25.04.10 CSS Bacau T.E.O. Rm.Valcea 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3574 25.04.10 LPS Bistrita CSS D.Golescu CPL 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3575 25.04.10 CSS1 Constanta CSS CFR Bucuresti 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Sus
Echipele CSS CFR Bucuresti si CSS Bacau s-au calificat la turneul final

Turneu semifinal (masculin) Dej 21.04 - 25.04.2010

Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
I 3576 21.04.10 CSS Nicu Gane Falticeni CSS Deltacons Tulcea 3 : 0 25:22 25:22 25:21 -:- -:-
I 3577 21.04.10 CNMV Ploiesti CSS Kefalonia Ocna Mures 3 : 1 25:20 25:23 23:25 25:16 -:-
I 3578 21.04.10 Lapi Dej CSS Constam Metal Buzau 3 : 0 25:9 25:13 25:14 -:- -:-
 
II 3579 22.04.10 CSS Deltacons Tulcea CSS Kefalonia Ocna Mures 3 : 1 13:25 25:14 25:14 25:23 -:-
II 3580 22.04.10 CSS Constam Metal Buzau CNMV Ploiesti 1 : 3 24:26 21:25 25:23 22:25 -:-
II 3581 22.04.10 CSS Nicu Gane Falticeni Lapi Dej 1 : 3 18:25 25:23 13:25 16:25 -:-
 
III 3582 23.04.10 CNMV Ploiesti CSS Nicu Gane Falticeni 3 : 2 23:25 25:21 24:26 26:24 15:13
III 3583 23.04.10 CSS Kefalonia Ocna Mures CSS Constam Metal Buzau 0 : 3 24:26 13:25 10:25 -:- -:-
III 3584 23.04.10 Lapi Dej CSS Deltacons Tulcea 3 : 0 25:21 25:21 25:15 -:- -:-
 
IV 3585 24.04.10 CSS Deltacons Tulcea CSS Constam Metal Buzau 0 : 3 19:25 14:25 18:25 -:- -:-
IV 3586 24.04.10 CSS Nicu Gane Falticeni CSS Kefalonia Ocna Mures 3 : 0 25:17 25:15 25:22 -:- -:-
IV 3587 24.04.10 Lapi Dej CNMV Ploiesti 3 : 0 25:15 25:12 25:16 -:- -:-
 
V 3588 25.04.10 CNMV Ploiesti CSS Deltacons Tulcea 3 : 2 25:21 22:25 25:22 20:25 15:9
V 3589 25.04.10 CSS Constam Metal Buzau CSS Nicu Gane Falticeni 2 : 3 20:25 25:17 25:18 17:25 10:15
V 3590 25.04.10 CSS Kefalonia Ocna Mures Lapi Dej 0 : 3 16:25 21:25 16:25 -:- -:-
Sus
Echipele Lapi Dej si CNMV Ploiesti s-au calificat la turneul final

Turneu semifinal (masculin) Craiova 21.04 - 25.04.2010

Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
I 3591 21.04.10 CSS Triumf Botosani CSS3 Steaua Bucuresti 1 : 3 15:25 15:25 25:19 15:25 -:-
I   21.04.10 CSS Zalau CSS Toplita 3 : 0 25:20 25:8 25:19 -:- -:-
I   21.04.10 CNMB Rm.Valcea CNNT Craiova 0 : 3 14:25 9:25 11:25 -:- -:-
 
II   22.04.10 CSS Toplita CNMB Rm.Valcea 3 : 0 25:22 25:20 26:24 -:- -:-
II   22.04.10 CSS Triumf Botosani CSS Zalau 2 : 3 19:25 25:19 25:18 21:25 11:15
II   22.04.10 CSS3 Steaua Bucuresti CNNT Craiova 0 : 3 19:25 11:25 14:25 -:- -:-
 
III   23.04.10 CSS Zalau CSS3 Steaua Bucuresti 3 : 1 25:10 21:25 26:24 25:18 -:-
III   23.04.10 CNMB Rm.Valcea CSS Triumf Botosani 0 : 3 21:25 24:26 10:25 -:- -:-
III   23.04.10 CNNT Craiova CSS Toplita 3 : 0 25:9 25:21 25:10 -:- -:-
 
IV   24.04.10 CSS3 Steaua Bucuresti CSS Toplita 2 : 3 20:25 22:25 25:10 25:19 9:15
IV   24.04.10 CSS Zalau CNMB Rm.Valcea 3 : 0 25:13 26:24 25:21 -:- -:-
IV   24.04.10 CSS Triumf Botosani CNNT Craiova 0 : 3 17:25 11:25 8:25 -:- -:-
 
V   25.04.10 CSS Toplita CSS Triumf Botosani 1 : 3 25:21 18:25 24:26 14:25 -:-
V   25.04.10 CNNT Craiova CSS Zalau 3 : 0 25:19 25:20 27:25 -:- -:-
V   25.04.10 CNMB Rm.Valcea CSS3 Steaua Bucuresti 3 : 2 25:19 22:25 23:25 25:16 15:11
Echipele CNNT Craiova si CSS Zalau s-au calificat la turneul final
Sus

FAZA I
 
MASCULIN
           
     
Seria A
Seria D
     
Seria B
Seria E
     
Seria C
 
Seria A MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS NICOLAE GANE FALTICENI 10 8 2 18 28 13   934 806  
2
CSS TRIUMF BOTOSANI 10 6 4 16 24 15   873 800  
3
LPS BISTRITA 10 6 4 16 22 19   852 865  
4
CSS BACAU 10 5 5 15 20 19   845 821  
5
LPS SUCEAVA 10 4 6 14 17 22   856 875  
6
LPS VCM PIATRA NEAMT 10 1 9 11 5 28   625 818  
Seria B MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CONSTAM BUZAU                    
2
CSS1 CONSTANTA                    
3
CSS DELTACONS TULCEA                    
4
CSS RAMNICU SARAT                    
5
CSS GALATI                    
6
CVM TOMIS CONSTANTA                    
Seria C MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS CFR BUCURESTI 10 10 0 20 30 0   750 459  
2
CNMV PLOIESTI 10 8 2 18 24 8   758 582  
3
CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL 1 10 5 5 15 16 21   723 811  
4
CSS3 STEAUA BUCURESTI 10 4 6 14 16 19   748 715  
5
CSS DINICU GOLESCU CPL MUSCEL 2 10 3 7 13 14 23   713 805  
6
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI 10 0 10 10 1 30   454 774  
Seria D MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNNT CRAIOVA 8 8 0 16 24 0   612 410  
2
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM.VALCEA 8 6 2 14 18 9   605 543  
3
CNMB RAMNICU VALCEA 8 4 4 12 13 15   613 614  
4
CSS OTELU ROSU 8 2 6 10 9 21   597 685  
5
CSS CARANSEBES 8 0 8 3 5 24   527 702  
Seria E MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS LAPI DEJ 10 10 0 19 30 0   751 461  
2
CSS ZALAU 10 8 2 18 24 8   728 588  
3
CSS TOPLITA 10 5 5 15 16 18   721 709  
4
CS KEFALONIA OCNA MURES 10 2 8 10 10 26   716 859  
5
CSS2 BAIA MARE 10 4 6 7 15 19   642 738  
6
CS PHOENIX SIMLEU 10 1 9 2 5 29   625 828  

Echipele cu rosu au fost penalizate din cauza nerespectarii conditiilor de talie.

DIVIZIA CADETI MASCULIN

Reprogramari Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2401 04.10.09
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
CSS TRIMF BOTOSANI
3 : 1 29:31 25:20 25:20 25:18 -:-
- I 2402 04.10.09
LPS VCM PIATRA NEAMT
LPS BISTRITA
0 : 3 15:25 23:25 21:25 -:- -:-
- I 2403 04.10.09
CSS BACAU
LPS SUCEAVA
3 : 1 23:25 25:23 25:20 25:19 -:-
 
- II 2404 18.10.09
CSS TRIMF BOTOSANI
LPS SUCEAVA
2 : 3 25:15 25:14 19:25 21:25 14:16
- II 2405 18.10.09
LPS BISTRITA
CSS BACAU
3 : 2 21:25 25:19 25:19 22:25 15:10
- II 2406 18.10.09
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
LPS VCM PIATRA NEAMT
3 : 0 25:14 26:24 25:10 -:- -:-
 
- III 2407 01.11.09
LPS VCM PIATRA NEAMT
CSS TRIMF BOTOSANI
0 : 3 11:25 24:26 18:25 -:- -:-
- III 2408 01.11.09
CSS BACAU
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
2 : 3 25:22 25:23 21:25 9:25 8:15
- III 2409 01.11.09
LPS SUCEAVA
LPS BISTRITA
3 : 1 25:23 25:17 24:26 27:25 -:-
 
- IV 2410 15.11.09
CSS TRIMF BOTOSANI
LPS BISTRITA
3 : 2 20:25 21:25 25:14 25:17 15:10
- IV 2411 15.11.09
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
LPS SUCEAVA
3 : 2 25:16 25:23 19:25 21:25 15:11
- IV 2412 15.11.09
LPS VCM PIATRA NEAMT
CSS BACAU
0 : 3 18:25 14:25 28:20 -:- -:-
 
- V 2413 29.11.09
CSS BACAU
CSS TRIMF BOTOSANI
1 : 3 21:25 25:17 22:25 16:25 -:-
- V 2414 29.11.09
LPS SUCEAVA
LPS VCM PIATRA NEAMT
3 : 1 25:15 25:18 22:25 25:13 -:-
- V 2415 29.11.09
LPS BISTRITA
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
3 : 2 23:25 25:12 25:20 16:25 15:12
RETUR
- VI 2416 13.12.09
CSS TRIMF BOTOSANI
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
1 : 3 20:25 18:25 25:22 11:25 -:-
- VI 2417 13.12.09
LPS BISTRITA
LPS VCM PIATRA NEAMT
3 : 1 25:15 21:25 25:18 25:14 -:-
- VI 2418 13.12.09
LPS SUCEAVA
CSS BACAU
3 : 0 25:20 25:23 26:24 -:- -:-
 
- VII 2419 17.01.10
LPS SUCEAVA
CSS TRIMF BOTOSANI
0 : 3 22:25 24:26 23:25 -:- -:-
- VII 2420 17.01.10
CSS BACAU
LPS BISTRITA
3 : 1 21:25 25:17 25:14 25:12 -:-
- VII 2421 17.01.10
LPS VCM PIATRA NEAMT
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
0 : 3 23:25 18:25 20:25 -:- -:-
 
- VIII 2422 31.01.10
CSS TRIMF BOTOSANI
LPS VCM PIATRA NEAMT
3 : 0 25:21 25:22 25:19 -:- -:-
- VIII 2423 31.01.10
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
CSS BACAU
2 : 3 25:22 19:25 20:25 25:18 9:15
- VIII 2424 31.01.10
LPS BISTRITA
LPS SUCEAVA
3 : 0 25:16 25:21 25:17 -:- -:-
 
- IX 2425 14.02.10
LPS BISTRITA
CSS TRIMF BOTOSANI
3 : 2 26:24 25:23 9:25 15:25 15:9
- IX 2426 14.02.10
LPS SUCEAVA
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
1 : 3 25:21 17:25 23:25 19:25 -:-
- IX 2427 14.02.10
CSS BACAU
LPS VCM PIATRA NEAMT
3 : 0 25:14 25:19 25:14 -:- -:-
 
- X 2428 28.02.10
CSS TRIMF BOTOSANI
CSS BACAU
3 : 0 25:18 25:19 25:18 -:- -:-
- X 2429 28.02.10
LPS VCM PIATRA NEAMT
LPS SUCEAVA
3 : 1 29:27 25:19 13:25 25:22 -:-
- X 2430 28.02.10
CSS NICOLAE GANE FALTICENI
LPS BISTRITA
3 : 0 25:18 29:27 25:9 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2431 04.10.09
CVM TOMIS CONSTANTA
CSS CONSTAM BUZAU
0 : 3 9:25 15:25 8:25 -:- -:-
- I 2432 04.10.09
CSS GALATI
CSS DELTACONS TULCEA
1 : 3 14:25 13:25 25:15 10:25 -:-
- I 2433 04.10.09
CSS RAMNICU SARAT
CSS1 CONSTANTA
2 : 3 25:16 21:25 25:21 17:25 12:15
 
- II 2434 18.10.09
CSS CONSTAM BUZAU
CSS1 CONSTANTA
3 : 0 25:14 25:16 25:21 -:- -:-
- II 2435 18.10.09
CSS DELTACONS TULCEA
CSS RAMNICU SARAT
3 : 1 25:27 25:15 25:18 25:19 -:-
- II 2436 18.10.09
CVM TOMIS CONSTANTA
CSS GALATI
1 : 3 21:25 25:23 22:25 17:25 -:-
 
- III 2437 01.11.09
CSS GALATI
CSS CONSTAM BUZAU
1 : 3 25:21 19:25 13:25 20:25 -:-
- III 2438 01.11.09
CSS RAMNICU SARAT
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:9 25:10 25:17 -:- -:-
- III 2439 01.11.09
CSS1 CONSTANTA
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 2 25:20 25:14 20:25 26:28 15:11
 
- IV 2440 15.11.09
CSS CONSTAM BUZAU
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 1 25:10 25:23 25:27 25:15 -:-
- IV 2441 15.11.09
CVM TOMIS CONSTANTA
CSS1 CONSTANTA
0 : 3 13:25 13:25 5:25 -:- -:-
- IV 2442 15.11.09
CSS GALATI
CSS RAMNICU SARAT
1 : 3 25:20 20:25 23:25 20:25 -:-
 
- V 2443 29.11.09
CSS RAMNICU SARAT
CSS CONSTAM BUZAU
0 : 3 20:25 17:25 21:25 -:- -:-
- V 2444 29.11.09
CSS1 CONSTANTA
CSS GALATI
3 : 0 25:19 25:18 25:13 -:- -:-
- V 2445 29.11.09
CSS DELTACONS TULCEA
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:20 25:17 25:16 -:- -:-
RETUR
- VI 2446 13.12.09
CSS CONSTAM BUZAU
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:9 25:12 25:9 -:- -:-
- VI 2447 13.12.09
CSS DELTACONS TULCEA
CSS GALATI
3 : 1 25:22 25:22 24:26 25:19 -:-
- VI 2448 13.12.09
CSS1 CONSTANTA
CSS RAMNICU SARAT
3 : 0 25:15 25:17 25:12 -:- -:-
 
- VII 2449 17.01.10
CSS1 CONSTANTA
CSS CONSTAM BUZAU
3 : 2 25:23 21:25 15:25 25:10 15:9
- VII 2450 17.01.10
CSS RAMNICU SARAT
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:16 25:22 25:13 -:- -:-
- VII 2451 17.01.10
CSS GALATI
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 1 23:25 25:20 25:19 28:26 -:-
 
- VIII 2452 31.01.10
CSS CONSTAM BUZAU
CSS GALATI
3 : 0 25:13 25:2 25:23 -:- -:-
- VIII 2453 31.01.10
CVM TOMIS CONSTANTA
CSS RAMNICU SARAT
1 : 3 25:23 24:26 8:25 16:25 -:-
- VIII 2454 31.01.10
CSS DELTACONS TULCEA
CSS1 CONSTANTA
0 : 3 23:25 20:25 21:25 -:- -:-
 
- IX 2455 14.02.10
CSS DELTACONS TULCEA
CSS CONSTAM BUZAU
2 : 3 25:23 19:25 25:22 16:25 12:15
- IX 2456 14.02.10
CSS1 CONSTANTA
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:13 25:19 28:26 -:- -:-
- IX 2457 14.02.10
CSS RAMNICU SARAT
CSS GALATI
3 : 0 25:16 25:16 26:24 -:- -:-
 
- X 2458 28.02.10
CSS CONSTAM BUZAU
CSS RAMNICU SARAT
3 : 0 25:20 25:19 25:20 -:- -:-
- X 2459 28.02.10
CSS GALATI
CSS1 CONSTANTA
2 : 3 25:18 25:22 14:25 9:25 9:15
- X 2460 28.02.10
CVM TOMIS CONSTANTA
CSS DELTACONS TULCEA
0: 3 22:25 18:25 17:25 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2461 04.10.09
CSS CFR BUCURESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
3 : 0 25:9 25:12 25:16 -:- -:-
- I 2462 04.10.09
CSS3 STEAUA BUCURESTI
CNMV PLOIESTI
0 : 3 22:25 18:25 17:25 -:- -:-
- I 2463 04.10.09
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
0 : 3 11:25 12:25 14:25 -:- -:-
 
- II 2464 18.10.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
3 : 2 25:20 23:25 25:19 22:25 15:9
- II 2465 18.10.09
CNMV PLOIESTI
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
3 : 1 25:9 25:12 22:25 25:9 -:-
- II 2466 18.10.09
CSS CFR BUCURESTI
CSS3 STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:17 25:13 25:22 -:- -:-
 
- III 2467 01.11.09
CSS3 STEAUA BUCURESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
2 : 3 22:25 21:25 25:21 25:21 12:15
- III 2468 01.11.09
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 14:25 6:25 14:25 -:- -:-
- III 2469 01.11.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
CNMV PLOIESTI
1 : 3 20:25 16:25 25:23 14:25 -:-
 
- IV 2470 15.11.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
CNMV PLOIESTI
0 : 3 18:25 17:25 13:25 -:- -:-
- IV 2471 15.11.09
CSS CFR BUCURESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
3 : 0 25:11 25:17 25:15 -:- -:-
- IV 2472 15.11.09
CSS3 STEAUA BUCURESTI
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
3 : 0 25:14 27:25 25:9 -:- -:-
 
- V 2473 29.11.09
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
0 : 3 23:25 14:25 21:25 -:- -:-
- V 2474 29.11.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
CSS3 STEAUA BUCURESTI
3 : 2 26:24 11:25 25:21 19:25 15:13
- V 2475 29.11.09
CNMV PLOIESTI
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 23:25 17:25 19:25 -:- -:-
RETUR
- VI 2476 13.12.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 9:25 14:25 16:25 -:- -:-
- VI 2477 13.12.09
CNMV PLOIESTI
CSS3 STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:18 25:20 25:10 -:- -:-
- VI 2478 13.12.09
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
3 : 0 25:11 25:14 25:20 -:- -:-
 
- VII 2479 17.01.10
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
2 : 3 19:25 23:25 25:19 25:23 11:15
- VII 2480 17.01.10
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
CNMV PLOIESTI
0 : 3 19:25 12:25 17:25 -:- -:-
- VII 2481 17.01.10
CSS3 STEAUA BUCURESTI
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 10:25 22:25 23:25 -:- -:-
 
- VIII 2482 31.01.10
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
CSS3 STEAUA BUCURESTI
1 : 3 25:21 17:25 20:25 18:25 -:-
- VIII 2483 31.01.10
CSS CFR BUCURESTI
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
3 : 0 25:9 25:15 25:12 -:- -:-
- VIII 2484 31.01.10
CNMV PLOIESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
3 : 0 25:20 25:19 25:17 -:- -:-
 
- IX 2485 14.02.10
CNMV PLOIESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
3 : 0 25:11 25:17 25:17 -:- -:-
- IX 2486 14.02.10
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
CSS CFR BUCURESTI
0 : 3 13:25 18:25 19:25 -:- -:-
- IX 2487 14.02.10
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
CSS3 STEAUA BUCURESTI
0 : 3 20:25 5:25 17:25 -:- -:-
 
- X 2488 28.02.10
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 1
CS DINAMO CSS2 BUCURESTI
3 : 0 25:19 25:10 25:22 -:- -:-
- X 2489 28.02.10
CSS3 STEAUA BUCURESTI
CSS DINICU GOLESCU CAMPULUNG MUSCEL 2
3 : 0 25:19 25:9 25:14 -:- -:-
- X 2490 28.02.10
CSS CFR BUCURESTI
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:16 25:20 25:18 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria D Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2491 04.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 2492 04.10.09
CSS CARANSEBES
CSS METALUL OTELU ROSU
2 : 3 18:25 25:22 21:25 25:22 10:15
- I 2493 04.10.09
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
CNNT CRAIOVA
0 : 3 18:25 17:25 9:25 -:- -:-
 
- II 2494 18.10.09
-
CNNT CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 2495 18.10.09
CSS METALUL OTELU ROSU
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
1 : 3 12:25 25:21 17:25 16:25 -:-
- II 2496 18.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:16 25:22 25:21 -:- -:-
 
- III 2497 01.11.09
CSS CARANSEBES
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 2498 01.11.09
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 0 25:19 25:22 25:17 -:- -:-
- III 2499 01.11.09
CNNT CRAIOVA
CSS METALUL OTELU ROSU
3 : 0 25:15 25:13 25:19 -:- -:-
 
- IV 2500 15.11.09
-
CSS METALUL OTELU ROSU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 2501 15.11.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CNNT CRAIOVA
0 : 3 22:25 16:25 15:25 -:- -:-
- IV 2502 15.11.09
CSS CARANSEBES
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
0 : 3 13:25 19:25 15:25 -:- -:-
 
- V 2503 29.11.09
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 2504 29.11.09
CNNT CRAIOVA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:14 25:14 25:15 -:- -:-
- V 2505 29.11.09
CSS METALUL OTELU ROSU
CNMB RAMNICU VALCEA
2 : 3 31:29 17:25 23:25 25:14 9:15
RETUR
- VI 2506 13.12.09
-
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 2507 13.12.09
CSS METALUL OTELU ROSU
CSS CARANSEBES
3 : 1 25:11 22:25 25:16 25:16 -:-
- VI 2508 13.12.09
CNNT CRAIOVA
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
3 : 0 25:14 25:16 27:25 -:- -:-
 
- VII 2509 17.01.10
CNNT CRAIOVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 2510 17.01.10
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
CSS METALUL OTELU ROSU
3 : 0 25:16 25:16 25:22 -:- -:-
- VII 2511 17.01.10
CSS CARANSEBES
CNMB RAMNICU VALCEA
1 : 3 20:25 21:25 25:23 20:25 -:-
 
- VIII 2512 31.01.10
-
CSS CARANSEBES
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 2513 31.01.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
1 : 3 23:25 25:12 22:25 23:25 -:-
- VIII 2514 31.01.10
CSS METALUL OTELU ROSU
CNNT CRAIOVA
0 : 3 35:37 13:25 15:25 -:- -:-
 
- IX 2515 14.02.10
CSS METALUL OTELU ROSU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 2516 14.02.10
CNNT CRAIOVA
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 0 25:14 25:16 25:21 -:- -:-
- IX 2517 14.02.10
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
CSS CARANSEBES
3 : 1 23:25 25:18 25:12 25:16 -:-
 
- X 2518 28.02.10
-
CS TOTAL ELECTRIC OLTENIA RM. VALCEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 2519 28.02.10
CSS CARANSEBES
CNNT CRAIOVA
0 : 3 16:25 18:25 20:25 -:- -:-
- X 2520 28.02.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS METALUL OTELU ROSU
3 : 0 27:25 25:17 25:10 -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria E Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 2521 04.10.09
CS KEFALONIA OCNA MURES
CSS TOPLITA
1 : 3 20:25 25:21 25:27 23:25 -:-
- I 2522 04.10.09
CSS ZALAU
CSS LAPI DEJ
0 : 3 15:25 19:25 12:25 -:- -:-
- I 2523 04.10.09
CSS2 BAIA MARE
CS PHOENIX SIMLEU
3 : 0 25:16 25:12 25:14 -:- -:-
 
- II 2524 18.10.09
CSS TOPLITA
CS PHOENIX SIMLEU
3 : 0 25:20 25:19 25:11 -:- -:-
- II 2525 18.10.09
CSS LAPI DEJ
CSS2 BAIA MARE
3 : 0 25:15 25:15 25:10 -:- -:-
- II 2526 18.10.09
CS KEFALONIA OCNA MURES
CSS ZALAU
0 : 3 18:25 19:25 9:25 -:- -:-
 
- III 2527 01.11.09
CSS ZALAU
CSS TOPLITA
3 : 0 25:17 25:19 25:13 -:- -:-
- III 2528 01.11.09
CSS2 BAIA MARE
CS KEFALONIA OCNA MURES
3 : 0 25:11 25:16 25:22 -:- -:-
- III 2529 01.11.09
CS PHOENIX SIMLEU
CSS LAPI DEJ
0 : 3 18:25 15:25 18:25 -:- -:-
 
- IV 2530 15.11.09
CSS TOPLITA
CSS LAPI DEJ
0 : 3 16:25 13:25 21:25 -:- -:-
- IV 2531 15.11.09
CS KEFALONIA OCNA MURES
CS PHOENIX SIMLEU
3 : 1 25:13 20:25 25:20 25:22 -:-
- IV 2532 15.11.09
CSS ZALAU
CSS2 BAIA MARE
3 : 1 25:22 17:25 25:11 25:18 -:-
 
- V 2533 29.11.09
CSS2 BAIA MARE
CSS TOPLITA
3 : 0 25:18 25:21 25:20 -:- -:-
- V 2534 29.11.09
CS PHOENIX SIMLEU
CSS ZALAU
0 : 3 18:25 13:25 12:25 -:- -:-
- V 2535 29.11.09
CSS LAPI DEJ
CS KEFALONIA OCNA MURES
3 : 0 25:16 25:16 25:10 -:- -:-
RETUR
- VI 2536 13.12.09
CSS TOPLITA
CS KEFALONIA OCNA MURES
3 : 2 20:25 25:21 25:14 25:27 16:14
- VI 2537 13.12.09
CSS LAPI DEJ
CSS ZALAU
3 : 0 25:9 25:14 25:23 -:- -:-
- VI 2538 13.12.09
CS PHOENIX SIMLEU
CSS2 BAIA MARE
3 : 2 25:23 25:19 17:25 13:25 19:17
 
- VII 2539 17.01.10
CS PHOENIX SIMLEU
CSS TOPLITA
0 : 3 23:25 22:25 26:28 -:- -:-
- VII 2540 17.01.10
CSS2 BAIA MARE
CSS LAPI DEJ
0 : 3 13:25 15:25 21:25 -:- -:-
- VII 2541 17.01.10
CSS ZALAU
CS KEFALONIA OCNA MURES
3 : 0 25:12 25:13 25:20 -:- -:-
 
- VIII 2542 31.01.10
CSS TOPLITA
CSS ZALAU
1 : 3 20:25 25:19 18:25 23:25 -:-
- VIII 2543 31.01.10
CS KEFALONIA OCNA MURES
CSS2 BAIA MARE
1 : 3 23:25 29:27 19:25 26:28 -:-
- VIII 2544 31.01.10
CSS LAPI DEJ
CS PHOENIX SIMLEU
3 : 0 25:15 25:9 25:21 -:- -:-
 
- IX 2545 14.02.10
CSS LAPI DEJ
CSS TOPLITA
3 : 0 25:13 25:13 25:14 -:- -:-
- IX 2546 14.02.10
CS PHOENIX SIMLEU
CS KEFALONIA OCNA MURES
1 : 3 25:21 23:25 18:25 23:25 -:-
- IX 2547 14.02.10
CSS2 BAIA MARE
CSS ZALAU
0 : 3 6:25 14:25 18:25 -:- -:-
 
- X 2548 28.02.10
CSS TOPLITA
CSS2 BAIA MARE
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
- X 2549 28.02.10
CSS ZALAU
CS PHOENIX SIMLEU
3 : 0 25:15 25:18 25:22 -:- -:-
- X 2550 28.02.10
CS KEFALONIA OCNA MURES
CSS LAPI DEJ
0 : 3 24:26 13:25 15:25 -:- -:-
Inapoi