Faza a III-a TURNEUL FINAL FEMININ TARGU MURES - 05.05 - 09.05.2010
Observator: Mascasan Vasile

CLASAMENT FINAL

1. CSU MEDICINA CSS TG. MURES - Campioana Nationala
2. CSS BUZAU
3. LPS UNIC PIATRA NEAMT
4. CSS SIBIU
5. CSS DEVA
6. CNNT CRAIOVA

example2
example2
example2
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
LPS UNIC PIATRA NEAMT
CSS BUZAU
example2
example2
example2
CNNT CRAIOVA
CSS SIBIU
CSS DEVA
Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
I 3106 05.05.10 CSS Sibiu CSS Deva 3 : 1 22:25 25:19 25:10 25:15 -:-
I 3107 05.05.10 CSU Medicina CSS Tg.Mures LPS Unic Piatra Neamt 3 : 0 25:16 25:18 25:22 -:- -:-
I 3108 05.05.10 CSS Buzau CNNT Craiova 3 : 0 25:19 25:16 25:20 -:- -:-
 
II 3109 06.05.10 CSS Deva CNNT Craiova 3 : 1 25:21 23:25 25:10 25:22 -:-
II 3110 06.05.10 CSS Sibiu CSU Medicina CSS Tg.Mures 0 : 3 22:25 25:27 24:26 -:- -:-
II 3111 06.05.10 LPS Unic Piatra Neamt CSS Buzau 1 : 3 19:25 17:25 25:17 13:25 -:-
 
III 3112 07.05.10 CSS Buzau CSS Sibiu 3 : 2 25:18 21:25 25:16 15:25 15:9
III 3113 07.05.10 CSU Medicina CSS Tg.Mures CSS Deva 3 : 1 16:25 25:15 25:16 25:17 -:-
III 3114 07.05.10 CNNT Craiova LPS Unic Piatra Neamt 0 : 3 21:25 16:25 17:25 -:- -:-
 
IV 3115 08.05.10 CSS Deva LPS Unic Piatra Neamt 0 : 3 20:25 22:25 11:25 -:- -:-
IV 3116 08.05.10 CSU Medicina CSS Tg.Mures CSS Buzau 3 : 1 25:18 24:26 25:16 25:17 -:-
IV 3117 08.05.10 CSS Sibiu CNNT Craiova 3 : 0 25:18 25:13 25:12 -:- -:-
 
V 3118 09.05.10 CSS Buzau CSS Deva 3 : 0 25:16 25:23 26:24 -:- -:-
V 3119 09.05.10 CNNT Craiova CSU Medicina CSS Tg.Mures 0 : 3 16:25 17:25 15:25 -:- -:-
V 3120 09.05.10 LPS Unic Piatra Neamt CSS Sibiu 3 : 0 25:18 25:15 26:24 -:- -:-
 
FAZA II SEMIFINALA
FEMININ
 
             
Seria A
Seria B
Seria C
     

Turneu semifinal (feminin) Bucuresti 21.04 - 25.04.2010

Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
I 3061 21.04.10 CSU Medicina Tg.Mures LPS Unic Piatra Neamt 3 : 0 27:25 25:22 25:22 -:- -:-
I 3062 21.04.10 CSU Metal Galati CSU Reale Brasov 3 : 2 19:25 25:19 25:19 23:25 17:15
I 3063 21.04.10 LPS Pitesti CSM Bucuresti 0 : 3 12:25 21:25 20:25 -:- -:-
 
II 3064 22.04.10 CSU Reale Brasov LPS Pitesti 1 : 3 24:26 23:25 25:15 18:25 -:-
II 3065 22.04.10 CSU Medicina Tg.Mures CSU Metal Galati 3 : 0 25:17 25:10 25:17 -:- -:-
II 3066 22.04.10 LPS Unic Piatra Neamt CSM Bucuresti 3 : 0 25:22 25:18 25:13 -:- -:-
 
III 3067 23.04.10 CSU Metal Galati LPS Unic Piatra Neamt 0 : 3 9:25 13:25 11:25 -:- -:-
III 3068 23.04.10 LPS Pitesti CSU Medicina Tg.Mures 0 : 3 14:25 15:25 18:25 -:- -:-
III 3069 23.04.10 CSM Bucuresti CSU Reale Brasov 3 : 0 25:16 25:14 25:21 -:- -:-
 
IV 3070 24.04.10 LPS Unic Piatra Neamt CSU Reale Brasov 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
IV 3071 24.04.10 CSU Metal Galati LPS Pitesti 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
IV 3072 24.04.10 CSU Medicina Tg.Mures CSM Bucuresti 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
V 3073 25.04.10 LPS Pitesti LPS Unic Piatra Neamt 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3074 25.04.10 CSU Reale Brasov CSU Medicina Tg.Mures 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
V 3075 25.04.10 CSM Bucuresti CSM Bucuresti 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Sus
Echipele CSU Medicina Targu Mures si LPS Unic Piatra Neamt s-au calificat la turneul final

Turneu semifinal (feminin) Buzau 21.04 - 25.04.2010

Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
I 3076 21.04.10 CSM Codle CSI Mircea Eliade 3 : 1 25:15 25:23 15:25 26:24 -:-
I 3077 21.04.10 CSS Buzau CSS Onesti 3 : 0 25:12 25:14 25:3 -:- -:-
I 3078 21.04.10 CSS Bega Timisoara CNNT Craiova 1 : 3 23:25 25:16 27:25 25:22 -:-
 
II 3079 22.04.10 CSI Mircea Eliade CNNT Craiova 0 : 3 18:25 15:25 18:25 -:- -:-
II 3080 22.04.10 CSM Codle CSS Buzau 0 : 3 7:25 4:25 14:25 -:- -:-
II 3081 22.04.10 CSS Onesti CSS Bega Timisoara 3 : 2 25:23 25:23 20:25 20:25 15:13
 
III 3082 23.04.10 CSS Bega Timisoara CSM Codle 3 : 1 25:15 25:19 17:25 25:16 -:-
III 3083 23.04.10 CSS Buzau CSI Mircea Eliade 3 : 0 25:16 25:13 25:10 -:- -:-
III 3084 23.04.10 CNNT Craiova CSS Onesti 3 : 0 25:20 25:20 25:18 -:- -:-
 
IV 3085 24.04.10 CSI Mircea Eliade CSS Onesti 1 : 3 25:23 21:25 17:25 20:25 -:-
IV 3086 24.04.10 CSS Buzau CSS Bega Timisoara 3 : 0 25:11 25:10 25:20 -:- -:-
IV 3087 24.04.10 CNNT Craiova CSM Codle 3 : 0 25:14 25:19 25:18 -:- -:-
 
V 3088 25.04.10 CSS Bega Timisoara CSI Mircea Eliade 3 : 2 25:18 19:25 22:25 25:14 15:9
V 3089 25.04.10 CNNT Craiova CSS Buzau 0 : 3 10:25 18:25 7:25 -:- -:-
V 3090 25.04.10 CSS Onesti CSM Codle 3 : 0 25:13 25:17 25:23 -:- -:-
Echipele CSS Buzau si CNNT Craiova s-au calificat la turneul final
Sus

Turneu semifinal (feminin) Baia Mare 21.04 - 25.04.2010

Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
I 3091 21.04.10 CSS Sibiu CS  Pro Volei Junior Cluj 3 : 0 25:14 25:6 25:12 -:- -:-
I 3092 21.04.10 CSS Deva CSS Pro Volei Botosani 2 : 3 18:25 25:17 23:25 25:17 13:15
I 3093 21.04.10 CSS2 Baia Mare LPS Zalau 0 : 3 8:25 26:28 22:25 -:- -:-
 
II 3094 22.04.10 CS  Pro Volei Junior Cluj CSS Pro Volei Botosani 0 : 3 19:25 15:25 17:25 -:- -:-
II 3095 22.04.10 LPS Zalau CSS Deva 0 : 3 15:25 18:25 25:27 -:- -:-
II 3096 22.04.10 CSS Sibiu CSS2 Baia Mare 3 : 0 25:17 25:12 25:20 -:- -:-
 
III 3097 23.04.10 CSS Deva CSS Sibiu 3 : 1 25:22 25:23 19:25 25:14 -:-
III 3098 23.04.10 CSS Pro Volei Botosani LPS Zalau 3 : 0 25:21 25:21 25:22 -:- -:-
III 3099 23.04.10 CSS2 Baia Mare CS  Pro Volei Junior Cluj 3 : 0 25:16 25:20 25:13 -:- -:-
 
IV 3100 24.04.10 CS  Pro Volei Junior Cluj LPS Zalau 0 : 3 11:25 17:25 16:25 -:- -:-
IV 3101 24.04.10 CSS Sibiu CSS Pro Volei Botosani 3 : 0 25:14 25:8 25:20 -:- -:-
IV 3102 24.04.10 CSS2 Baia Mare CSS Deva 0 : 3 16:25 18:25 18:25 -:- -:-
 
V 3103 25.04.10 CSS Deva CS  Pro Volei Junior Cluj 3 : 0 25:10 25:8 25:23 -:- -:-
V 3104 25.04.10 CSS Pro Volei Botosani CSS2 Baia Mare 3 : 0 25:20 25:17 25:16 -:- -:-
V 3105 25.04.10 LPS Zalau CSS Sibiu 0 : 3 21:25 8:25 17:25 -:- -:-
Sus
Echipele CSS Sibiu si CSS Deva s-au calificat la turneul final
FAZA I
FEMININ
 
           
Seria A
Seria D
Seria G
   
Seria B
Seria E
Seria H
   
Seria C
Seria F
 
   
Seria A FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
LPS UNIC PIATRA NEAMT 8 8 0 16 24 1   623 318
2
CSS PROVOLEI BOTOSANI 8 5 3 13 17 9   574 515
3
CSS ONESTI 8 4 4 12 12 16   537 609
4
CSS UNIREA IASI 8 3 5 11 12 17   576 632
5 LPS SUCEAVA 8 0 8 7 2 24   399 635  
                     
Seria B FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS BUZAU 6 6 0 9 18 3   503 320  
2
CSU METAL CSS GALATI 6 4 2 7 14 7   475 412  
3
I.O.R. BUCURESTI 6 2 4 3 8 12   427 419  
4
CS AXIOPOLIS CERNAVODA 6 0 6 0 0 18   196 450  
                     
Seria C FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSM CSS2 BUCURESTI 8 8 0 16 24 4   693 513  
2
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI 8 6 2 12 19 10   674 566  
3
CS MUSCELUL CAMPULUNG 8 2 6 10 11 19   627 672  
4
LPS PITESTI 2 8 3 5 3 14 16   596 659  
5
CSS 6 BUCURESTI 8 1 7 1 4 23   466 646  
                     
Seria D FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CNNT CRAIOVA 10 10 0 20 30 7   860 655  
2
LPS PITESTI 1 10 3 7 13 12 24   729 791  
3
CSS TARGU JIU 10 0 10 9 7 30   638 865  
4
LPS CSS SLATINA 1 10 8 2 8 28 8   836 676  
5 CNMB RAMNICU VALCEA 10 6 4 4 21 15   799 745  
6
LPS CSS SLATINA 2 10 3 7 3 11 25   643 773  
Seria E FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS DEVA 10 9 1 19 29 4   799 553  
2
CSS BEGA TIMISOARA 10 6 4 16 19 17   782 723  
3
CS PROVOLEI ARAD 10 2 8 12 8 25   580 777  
4
CSS LUGOJ 10 9 1 9 27 7   818 576  
5
CSS CARANSEBES 10 4 6 5 16 18   703 705  
6
CS SOIMII LIPOVA 10 0 10 1 2 30   437 785  
Seria F FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSU REALE BRASOV 8 7 1 15 23 6   694 518  
2
CSM CODLEA 8 7 1 11 21 12   712 646  
3
ASC JUVENIL BRASOV 8 2 6 10 13 20   658 708  
4
CNMV PLOIESTI 8 1 7 4 9 22   577 717  
5
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC 8 3 5 3 12 18   602 654  
Seria G FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
LPS AVRAM IANCU ZALAU 8 8 0 16 24 3   661 492  
2
CSS 2 BAIA MARE 8 5 3 13 17 12   633 577  
3
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ 8 5 3 13 18 13   695 644  
4
CSS SIGHETUL MARMATIEI 8 2 6 10 10 19   622 641  
5
CSS AVRAM IANCU STEI 8 0 8 0 2 24   391 648  
Seria H FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSS SIBIU 10 9 1 19 27 7   806 595  
2
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1 10 8 2 18 28 7   827 487  
3
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2 10 5 5 15 17 16   658 617  
4
CSS TURDA 10 5 5 14 19 18   747 728  
5
CSS TARNAVENI 10 3 7 12 10 23   619 697  
6
CS SOLEIL ALBA 10 0 9 0 0 27   217 675  

Echipele cu rosu au fost penalizate din cauza nerespectarii conditiilor de talie.

DIVIZIA CADETI FEMININ

Reprogramari Etapa Joc Data Seria A Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1401 04.10.09
CSS UNIREA IASI
CSS PROVOLEI BOTOSANI
3 : 1 25:13 19:25 25:19 27:25 -:-
- I 1402 04.10.09
LPS UNIC PIATRA NEAMT
CSS ONESTI
3 : 0 25:9 25:6 25:11 -:- -:-
- I 1403 04.10.09
-
LPS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 1404 18.10.09
CSS PROVOLEI BOTOSANI
LPS SUCEAVA
3 : 0 25:16 25:15 25:11 -:- -:-
- II 1405 18.10.09
CSS ONESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1406 18.10.09
CSS UNIREA IASI
LPS UNIC PIATRA NEAMT
0 : 3 18:25 15:25 15:25 -:- -:-
 
- III 1407 01.11.09
LPS UNIC PIATRA NEAMT
CSS PROVOLEI BOTOSANI
3 : 0 25:16 25:17 25:11 -:- -:-
- III 1408 01.11.09
-
CSS UNIREA IASI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1409 01.11.09
LPS SUCEAVA
CSS ONESTI
1 : 3 25:19 14:25 16:25 19:25 -:-
 
- IV 1410 15.11.09
CSS PROVOLEI BOTOSANI
CSS ONESTI
3 : 0 25:16 25:19 25:18 -:- -:-
- IV 1411 15.11.09
CSS UNIREA IASI
LPS SUCEAVA
3 : 1 16:25 25:23 25:20 25:19 -:-
- IV 1412 15.11.09
LPS UNIC PIATRA NEAMT
CSS BACAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- V 1413 29.11.09
-
CSS PROVOLEI BOTOSANI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1414 29.11.09
LPS SUCEAVA
LPS UNIC PIATRA NEAMT
0 : 3 8:25 12:25 11:25 -:- -:-
- V 1415 29.11.09
CSS ONESTI
CSS UNIREA IASI
3 : 2 25:22 13:25 25:20 21:25 15:11
RETUR
- VI 1416 13.12.09
CSS PROVOLEI BOTOSANI
CSS UNIREA IASI
3 : 0 25:12 25:22 25:19 -:- -:-
- VI 1417 13.12.09
CSS ONESTI
LPS UNIC PIATRA NEAMT
0 : 3 18:25 10:25 22:25 -:- -:-
- VI 1418 13.12.09
LPS SUCEAVA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 1419 17.01.10
LPS SUCEAVA
CSS PROVOLEI BOTOSANI
0 : 3 16:25 20:25 16:25 -:- -:-
- VII 1420 17.01.10
-
CSS ONESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1421 17.01.10
LPS UNIC PIATRA NEAMT
CSS UNIREA IASI
3 : 0 25:13 25:10 25:6 -:- -:-
 
- VIII 1422 31.01.10
CSS PROVOLEI BOTOSANI
LPS UNIC PIATRA NEAMT
1 : 3 25:23 14:25 14:25 20:25 -:-
- VIII 1423 31.01.10
CSS UNIREA IASI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1424 31.01.10
CSS ONESTI
LPS SUCEAVA
3 : 0 25:14 25:18 25:19 -:- -:-
 
- IX 1425 14.02.10
CSS ONESTI
CSS PROVOLEI BOTOSANI
0 : 3 14:25 21:25 11:25 -:- -:-
- IX 1426 14.02.10
LPS SUCEAVA
CSS UNIREA IASI
0 : 3 19:25 11:25 15:25 -:- -:-
- IX 1427 14.02.10
CSS BACAU
LPS UNIC PIATRA NEAMT
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- X 1428 28.02.10
CSS PROVOLEI BOTOSANI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1429 28.02.10
LPS UNIC PIATRA NEAMT
LPS SUCEAVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1430 28.02.10
CSS UNIREA IASI
CSS ONESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria B Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1431 04.10.09
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
CSS BUZAU
0 : 3 3:25 5:25 3:25 -:- -:-
- I 1432 04.10.09
CSU METAL CSS GALATI
CS IOR BUCURESTI
3 : 1 19:25 25:21 25:21 25:20 -:-
- I 1433 04.10.09
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 1434 18.10.09
CSS BUZAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1435 18.10.09
CS IOR BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1436 18.10.09
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
CSU METAL CSS GALATI
0 : 3 11:25 13:25 16:25 -:- -:-
 
- III 1437 01.11.09
CSU METAL CSS GALATI
CSS BUZAU
0 : 3 20:25 23:25 15:25 -:- -:-
- III 1438 01.11.09
-
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1439 01.11.09
-
CS IOR BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1440 15.11.09
CSS BUZAU
CS IOR BUCURESTI
3 : 0 25:14 25:11 25:14 -:- -:-
- IV 1441 15.11.09
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1442 15.11.09
CSU METAL CSS GALATI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- V 1443 29.11.09
-
CSS BUZAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1444 29.11.09
-
CSU METAL CSS GALATI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1445 29.11.09
CS IOR BUCURESTI
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
3 : 0 25:19 25:6 25:12 -:- -:-
RETUR
- VI 1446 13.12.09
CSS BUZAU
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
3 : 0 25:7 25:8 25:5 -:- -:-
- VI 1447 13.12.09
CS IOR BUCURESTI
CSU METAL CSS GALATI
0 : 3 20:25 20:25 17:25 -:- -:-
- VI 1448 13.12.09
-
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 1449 17.01.10
-
CSS BUZAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1450 17.01.10
-
CS IOR BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1451 17.01.10
CSU METAL CSS GALATI
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
3 : 0 25:18 25:11 25:13 -:- -:-
 
- VIII 1452 31.01.10
CSS BUZAU
CSU METAL CSS GALATI
3 : 2 25:18 25:18 21:25 25:27 15:10
- VIII 1453 31.01.10
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1454 31.01.10
CS IOR BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1455 14.02.10
CS IOR BUCURESTI
CSS BUZAU
1 : 3 22:25 25:13 20:25 27:29 -:-
- IX 1456 14.02.10
-
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1457 14.02.10
-
CSU METAL CSS GALATI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- X 1458 28.02.10
CSS BUZAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1459 28.02.10
CSU METAL CSS GALATI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1460 28.02.10
CS AXIOPOLIS CERNAVODA
CS IOR BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria C Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1461 04.10.09
CSM CSS2 BUCURESTI
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
3 : 0 25:15 25:21 28:26 -:- -:-
- I 1462 04.10.09
CSS6 BUCURESTI
LPS PITESTI 2
0 : 3 13:25 16:25 19:25 -:- -:-
- I 1463 04.10.09
-
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 1464 18.10.09
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
1 : 3 26:24 23:25 20:25 22:25 -:-
- II 1465 18.10.09
LPS PITESTI 2
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1466 18.10.09
CSM CSS2 BUCURESTI
CSS6 BUCURESTI
3 : 1 25:10 25:12 23:25 25:13 -:-
 
- III 1467 01.11.09
CSS6 BUCURESTI
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
3 : 2 20:25 22:25 25:22 25:17 15:9
- III 1468 01.11.09
-
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1469 01.11.09
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
LPS PITESTI 2
3 : 0 25:20 25:15 25:9 -:- -:-
 
- IV 1470 15.11.09
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
LPS PITESTI 2
3 : 1 26:28 25:21 25:17 25:17 -:-
- IV 1471 15.11.09
CSM CSS2 BUCURESTI
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
3 : 1 23:25 25:22 25:23 28:26 -:-
- IV 1472 15.11.09
CSS6 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- V 1473 29.11.09
-
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1474 29.11.09
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
CSS6 BUCURESTI
3 : 0 25:14 25:20 25:14 -:- -:-
- V 1475 29.11.09
LPS PITESTI 2
CSM CSS2 BUCURESTI
1 : 3 25:21 19:25 15:25 13:25 -:-
RETUR
- VI 1476 13.12.09
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 17:25 21:25 16:25 -:- -:-
- VI 1477 13.12.09
LPS PITESTI 2
CSS6 BUCURESTI
3 : 0 25:23 25:22 25:21 -:- -:-
- VI 1478 13.12.09
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- VII 1479 17.01.10
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
3 : 1 20:25 25:7 25:22 25:22 -:-
- VII 1480 17.01.10
-
LPS PITESTI 2
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1481 17.01.10
CSS6 BUCURESTI
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 20:25 17:25 11:25 -:- -:-
 
- VIII 1482 31.01.10
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
CSS6 BUCURESTI
3 : 0 25:8 25:20 25:13 -:- -:-
- VIII 1483 31.01.10
CSM CSS2 BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1484 31.01.10
LPS PITESTI 2
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
2 : 3 25:22 25:21 11:25 10:25 12:15
 
- IX 1485 14.02.10
LPS PITESTI 2
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
3 : 1 25:22 25:8 19:25 25:15 -:-
- IX 1486 14.02.10
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
CSM CSS2 BUCURESTI
0 : 3 20:25 9:25 22:25 -:- -:-
- IX 1487 14.02.10
-
CSS6 BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- X 1488 28.02.10
CS MUSCELUL CAMPULUNG MUSCEL
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1489 28.02.10
CSS6 BUCURESTI
GSI MIRCEA ELIADE BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1490 28.02.10
CSM CSS2 BUCURESTI
LPS PITESTI 2
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria D Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1491 04.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
LPS PITESTI 1
3 : 0 25:13 25:17 25:18 -:- -:-
- I 1492 04.10.09
LPS CSS SLATINA 1
CSS TARGU JIU
3 : 0 25:12 25:14 25:15 -:- -:-
- I 1493 04.10.09
LPS CSS SLATINA 2
CNNT CRAIOVA
0 : 3 18:25 21:25 6:25 -:- -:-
 
- II 1494 18.10.09
LPS PITESTI 1
CNNT CRAIOVA
0 : 3 20:25 15:25 18:25 -:- -:-
- II 1495 18.10.09
CSS TARGU JIU
LPS CSS SLATINA 2
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
- II 1496 18.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
LPS CSS SLATINA 1
0 : 3 22:25 20:25 20:25 -:- -:-
 
- III 1497 01.11.09
LPS CSS SLATINA 1
LPS PITESTI 1
3 : 1 25:20 25:18 22:25 25:16 -:-
- III 1498 01.11.09
LPS CSS SLATINA 2
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 21:25 15:25 21:25 -:- -:-
- III 1499 01.11.09
CNNT CRAIOVA
CSS TARGU JIU
3 : 0 25:21 25:16 25:13 -:- -:-
 
- IV 1500 15.11.09
LPS PITESTI 1
CSS TARGU JIU
3 : 2 25:15 23:25 25:17 23:25 15:6
- IV 1501 15.11.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CNNT CRAIOVA
1 : 3 18:25 25:23 19:25 22:25 -:-
- IV 1502 15.11.09
LPS CSS SLATINA 1
LPS CSS SLATINA 2
3 : 1 25:11 25:14 16:25 25:15 -:-
 
- V 1503 29.11.09
LPS CSS SLATINA 2
LPS PITESTI 1
3 : 2 25:18 16:25 24:26 26:24 18:16
- V 1504 29.11.09
CNNT CRAIOVA
LPS CSS SLATINA 1
3 : 2 25:21 25:13 14:25 24:26 15:9
- V 1505 29.11.09
CSS TARGU JIU
CNMB RAMNICU VALCEA
2 : 3 11:25 25:21 19:25 25:16 15:17
RETUR
- VI 1506 13.12.09
LPS PITESTI 1
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 19:25 19:25 20:25 -:- -:-
- VI 1507 13.12.09
CSS TARGU JIU
LPS CSS SLATINA 1
0 : 3 17:25 22:25 23:25 -:- -:-
- VI 1508 13.12.09
CNNT CRAIOVA
LPS CSS SLATINA 2
3 : 0 25:13 25:8 25:11 -:- -:-
 
- VII 1509 17.01.10
CNNT CRAIOVA
LPS PITESTI 1
3 : 0 25:14 25:13 25:17 -:- -:-
- VII 1510 17.01.10
LPS CSS SLATINA 2
CSS TARGU JIU
3 : 2 20:25 25:21 25:19 15:25 15:9
- VII 1511 17.01.10
LPS CSS SLATINA 1
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 0 25:20 25:14 25:22 -:- -:-
 
- VIII 1512 31.01.10
LPS PITESTI 1
LPS CSS SLATINA 1
0 : 3 22:25 14:25 20:25 -:- -:-
- VIII 1513 31.01.10
CNMB RAMNICU VALCEA
LPS CSS SLATINA 2
3 : 1 24:26 25:9 25:17 25:20 -:-
- VIII 1514 31.01.10
CSS TARGU JIU
CNNT CRAIOVA
0 : 3 18:25 20:25 21:25 -:- -:-
 
- IX 1515 14.02.10
CSS TARGU JIU
LPS PITESTI 1
1 : 3 25:21 19:25 22:25 20:25 -:-
- IX 1516 14.02.10
CNNT CRAIOVA
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 2 23:25 25:18 25:15 21:25 15:7
- IX 1517 14.02.10
LPS CSS SLATINA 2
LPS CSS SLATINA 1
0 : 3 16:25 15:25 21:25 -:- -:-
 
- X 1518 28.02.10
LPS PITESTI 1
LPS CSS SLATINA 2
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1519 28.02.10
LPS CSS SLATINA 1
CNNT CRAIOVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1520 28.02.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS TARGU JIU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria E Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1521 04.10.09
CS SOIMII LIPOVA
CS PROVOLEI ARAD
0 : 3 16:25 17:25 14:25 -:- -:-
- I 1522 04.10.09
CSS CARANSEBES
CSS BEGA TIMISOARA
1 : 3 25:20 17:25 11:25 21:25 -:-
- I 1523 04.10.09
CSS DEVA
CSS LUGOJ
3 : 0 25:22 25:21 25:16 -:- -:-
 
- II 1524 18.10.09
CS PROVOLEI ARAD
CSS LUGOJ
0 : 3 11:25 13:25 16:25 -:- -:-
- II 1525 18.10.09
CSS BEGA TIMISOARA
CSS DEVA
0 : 3 24:26 17:25 17:25 -:- -:-
- II 1526 18.10.09
CS SOIMII LIPOVA
CSS CARANSEBES
0 : 3 16:25 12:25 23:25 -:- -:-
 
- III 1527 01.11.09
CSS CARANSEBES
CS PROVOLEI ARAD
3 : 0 25:21 25:19 25:22 -:- -:-
- III 1528 01.11.09
CSS DEVA
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:14 25:8 25:4 -:- -:-
- III 1529 01.11.09
CSS LUGOJ
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 0 25:10 25:15 25:14 -:- -:-
 
- IV 1530 15.11.09
CS PROVOLEI ARAD
CSS BEGA TIMISOARA
1 : 3 14:25 22:25 25:20 12:25 -:-
- IV 1531 15.11.09
CS SOIMII LIPOVA
CSS LUGOJ
0 : 3 19:25 15:25 11:25 -:- -:-
- IV 1532 15.11.09
CSS CARANSEBES
CSS DEVA
0 : 3 14:25 23:25 20:25 -:- -:-
 
- V 1533 29.11.09
CSS DEVA
CS PROVOLEI ARAD
3 : 0 25:9 25:9 25:16 -:- -:-
- V 1534 29.11.09
CSS LUGOJ
CSS CARANSEBES
3 : 1 21:25 25:18 25:14 25:16 -:-
- V 1535 29.11.09
CSS BEGA TIMISOARA
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:12 25:21 25:10 -:- -:-
RETUR
- VI 1536 13.12.09
CS PROVOLEI ARAD
CS SOIMII LIPOVA
3 : 1 17:25 25:20 25:19 25:21 -:-
- VI 1537 13.12.09
CSS BEGA TIMISOARA
CSS CARANSEBES
3 : 1 25:14 25:20 20:25 25:11 -:-
- VI 1538 13.12.09
CSS LUGOJ
CSS DEVA
3 : 2 25:23 25:16 25:27 24:26 15:13
 
- VII 1539 17.01.10
CSS LUGOJ
CS PROVOLEI ARAD
3 : 0 25:8 25:12 25:8 -:- -:-
- VII 1540 17.01.10
CSS DEVA
CSS BEGA TIMISOARA
3 : 1 18:25 25:17 25:20 25:15 -:-
- VII 1541 17.01.10
CSS CARANSEBES
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
- VIII 1542 31.01.10
CS PROVOLEI ARAD
CSS CARANSEBES
0 : 3 20:25 24:26 13:25 -:- -:-
- VIII 1543 31.01.10
CS SOIMII LIPOVA
CSS DEVA
0 : 3 10:25 12:25 10:25 -:- -:-
- VIII 1544 31.01.10
CSS BEGA TIMISOARA
CSS LUGOJ
0 : 3 16:25 19:25 21:25 -:- -:-
 
- IX 1545 14.02.10
CSS BEGA TIMISOARA
CS PROVOLEI ARAD
3 : 1 25:16 24:26 25:16 25:13 -:-
- IX 1546 14.02.10
CSS LUGOJ
CS SOIMII LIPOVA
3 : 0 25:17 25:8 25:10 -:- -:-
- IX 1547 14.02.10
CSS DEVA
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:14 25:17 25:17 -:- -:-
 
- X 1548 28.02.10
CS PROVOLEI ARAD
CSS DEVA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1549 28.02.10
CSS CARANSEBES
CSS LUGOJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1550 28.02.10
CS SOIMII LIPOVA
CSS BEGA TIMISOARA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria F Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1551 04.10.09
CSM CODLEA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1552 04.10.09
ASC JUVENIL BRASOV
CNMV PLOIESTI
3 : 2 25:13 23:25 26:24 20:25 15:9
- I 1553 04.10.09
CSU REALE BRASOV
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
3 : 1 28:26 18:25 25:8 25:21 -:-
 
- II 1554 18.10.09
-
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1555 18.10.09
CNMV PLOIESTI
CSU REALE BRASOV
1 : 3 11:25 19:25 25:23 19:25 -:-
- II 1556 18.10.09
CSM CODLEA
ASC JUVENIL BRASOV
3 : 1 25:17 20:25 25:11 25:20 -:-
 
- III 1557 01.11.09
ASC JUVENIL BRASOV
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- III 1558 01.11.09
CSU REALE BRASOV
CSM CODLEA
3 : 0 25:14 25:14 25:12 -:- -:-
- III 1559 01.11.09
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
CNMV PLOIESTI
3 : 1 25:16 25:11 23:25 25:19 -:-
 
- IV 1560 15.11.09
-
CNMV PLOIESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1561 15.11.09
CSM CODLEA
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
3 : 1 16:25 25:23 25:17 25:11 -:-
- IV 1562 15.11.09
ASC JUVENIL BRASOV
CSU REALE BRASOV
1 : 3 14:25 25:23 15:25 13:25 -:-
 
- V 1563 29.11.09
CSU REALE BRASOV
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- V 1564 29.11.09
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
ASC JUVENIL BRASOV
3 : 2 25:19 17:25 25:21 12:25 15:11
- V 1565 29.11.09
CNMV PLOIESTI
CSM CODLEA
2 : 3 16:25 25:23 25:21 21:25 14:16
RETUR
- VI 1566 13.12.09
-
CSM CODLEA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1567 13.12.09
CNMV PLOIESTI
ASC JUVENIL BRASOV
3 : 1 17:25 25:20 25:23 25:9 -:-
- VI 1568 13.12.09
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
CSU REALE BRASOV
0 : 3 21:25 14:25 13:25 -:- -:-
 
- VII 1569 17.01.10
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1570 17.01.10
CSU REALE BRASOV
CNMV PLOIESTI
3 : 0 25:18 25:19 25:13 -:- -:-
- VII 1571 17.01.10
ASC JUVENIL BRASOV
CSM CODLEA
2 : 3 25:16 27:25 15:25 19:25 12:15
 
- VIII 1572 31.01.10
-
ASC JUVENIL BRASOV
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VIII 1573 31.01.10
CSM CODLEA
CSU REALE BRASOV
3 : 2 25:23 16:25 25:17 20:25 15:12
- VIII 1574 31.01.10
CNMV PLOIESTI
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
0 : 3 19:25 13:25 19:25 -:- -:-
 
- IX 1575 14.02.10
CNMV PLOIESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1576 14.02.10
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
CSM CODLEA
1 : 3 19:25 25:19 15:25 20:25 -:-
- IX 1577 14.02.10
CSU REALE BRASOV
ASC JUVENIL BRASOV
3 : 0 25:16 25:20 25:22 -:- -:-
 
- X 1578 28.02.10
-
CSU REALE BRASOV
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1579 28.02.10
ASC JUVENIL BRASOV
CS PROVOLEI MIERCUREA CIUC
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1580 28.02.10
CSM CODLEA
CNMV PLOIESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria G Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1581 04.10.09
CSS AVRAM IANCU STEI
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
1 : 3 17:25 26:24 6:25 11:25 -:-
- I 1582 04.10.09
LPS AVRAM IANCU ZALAU
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- I 1583 04.10.09
CSM UKRO BAIA MARE
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 1 25:18 21:25 25:17 25:16 -:-
 
- II 1584 18.10.09
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
CSS SIGHETUL MARMATIEI
3 : 0 25:20 25:23 25:23 -:- -:-
- II 1585 18.10.09
-
CSM UKRO BAIA MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- II 1586 18.10.09
CSS AVRAM IANCU STEI
LPS AVRAM IANCU ZALAU
0 : 3 9:25 8:25 23:25 -:- -:-
 
- III 1587 01.11.09
LPS AVRAM IANCU ZALAU
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
3 : 0 25:18 25:17 28:26 -:- -:-
- III 1588 01.11.09
CSM UKRO BAIA MARE
CSS AVRAM IANCU STEI
3 : 0 25:20 25:18 25:2 -:- -:-
- III 1589 01.11.09
CSS SIGHETUL MARMATIEI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IV 1590 15.11.09
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IV 1591 15.11.09
CSS AVRAM IANCU STEI
CSS SIGHETUL MARMATIEI
1 : 3 18:25 19:25 26:24 16:25 -:-
- IV 1592 15.11.09
LPS AVRAM IANCU ZALAU
CSM UKRO BAIA MARE
3 : 1 25:14 19:25 25:15 25:20 -:-
 
- V 1593 29.11.09
CSM UKRO BAIA MARE
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
3 : 2 25:15 21:25 25:16 16:25 15:9
- V 1594 29.11.09
CSS SIGHETUL MARMATIEI
LPS AVRAM IANCU ZALAU
1 : 3 22:25 25:22 15:25 24:26 -:-
- V 1595 29.11.09
-
CSS AVRAM IANCU STEI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
RETUR
- VI 1596 13.12.09
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
CSS AVRAM IANCU STEI
3 : 0 25:13 25:18 25:20 -:- -:-
- VI 1597 13.12.09
-
LPS AVRAM IANCU ZALAU
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VI 1598 13.12.09
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CSM UKRO BAIA MARE
0 : 3 21:25 16:25 18:25 -:- -:-
 
- VII 1599 17.01.10
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
2 : 3 25:17 27:29 21:25 25:19 15:17
- VII 1600 17.01.10
CSM UKRO BAIA MARE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- VII 1601 17.01.10
LPS AVRAM IANCU ZALAU
CSS AVRAM IANCU STEI
3 : 0 25:8 25:11 25:21 -:- -:-
 
- VIII 1602 31.01.10
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
LPS AVRAM IANCU ZALAU
1 : 3 18:25 23:25 25:16 20:25 -:-
- VIII 1603 31.01.10
CSS AVRAM IANCU STEI
CSM UKRO BAIA MARE
0 : 3 17:25 13:25 15:25 -:- -:-
- VIII 1604 31.01.10
-
CSS SIGHETUL MARMATIEI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- IX 1605 14.02.10
-
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1606 14.02.10
CSS SIGHETUL MARMATIEI
CSS AVRAM IANCU STEI
3 : 0 25:12 25:11 25:13 -:- -:-
- IX 1607 14.02.10
CSM UKRO BAIA MARE
LPS AVRAM IANCU ZALAU
0 : 3 15:25 19:25 19:25 -:- -:-
 
- X 1608 28.02.10
CS PROVOLEI JUNIOR CLUJ
CSM UKRO BAIA MARE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1609 28.02.10
LPS AVRAM IANCU ZALAU
CSS SIGHETUL MARMATIEI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1610 28.02.10
CSS AVRAM IANCU STEI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi
Reprogramari Etapa Joc Data Seria H Seturi 1 2 3 4 5
TUR
- I 1611 04.10.09
CS SOLEIL ALBA
CSS TARNAVENI
0 : 3 4:25 6:25 7:25 -:- -:-
- I 1612 04.10.09
CSS SIBIU
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
3 : 0 25:21 25:17 25:16 -:- -:-
- I 1613 04.10.09
CSS TURDA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
3 : 2 25:22 16:25 25:22 17:25 15:11
 
- II 1614 18.10.09
CSS TARNAVENI
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
0 : 3 9:25 10:25 19:25 -:- -:-
- II 1615 18.10.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
CSS TURDA
3 : 0 25:19 25:12 25:5 -:- -:-
- II 1616 18.10.09
CS SOLEIL ALBA
CSS SIBIU
0 : 3 13:25 8:25 13:25 -:- -:-
 
- III 1617 01.11.09
CSS SIBIU
CSS TARNAVENI
3 : 0 25:20 25:23 25:7 -:- -:-
- III 1618 01.11.09
CSS TURDA
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:7 25:8 25:8 -:- -:-
- III 1619 01.11.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
3 : 0 25:15 25:23 25:17 -:- -:-
 
- IV 1620 15.11.09
CSS TARNAVENI
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
1 : 3 25:17 23:25 22:25 27:29 -:-
- IV 1621 15.11.09
CS SOLEIL ALBA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
0 : 3 9:25 5:25 3:25 -:- -:-
- IV 1622 15.11.09
CSS SIBIU
CSS TURDA
3 : 0 25:14 25:11 25:20 -:- -:-
 
- V 1623 29.11.09
CSS TURDA
CSS TARNAVENI
2 : 3 20:25 25:11 22:25 25:19 12:15
- V 1624 29.11.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
CSS SIBIU
3 : 0 25:21 25:20 25:16 -:- -:-
- V 1625 29.11.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:2 25:12 25:10 -:- -:-
RETUR
- VI 1626 13.12.09
CSS TARNAVENI
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:13 25:13 25:4 -:- -:-
- VI 1627 13.12.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
CSS SIBIU
1 : 3 10:25 25:20 21:25 17:25 -:-
- VI 1628 13.12.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
CSS TURDA
3 : 1 23:25 25:9 25:15 25:15 -:-
 
- VII 1629 17.01.10
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
CSS TARNAVENI
3 : 0 25:8 25:12 25:14 -:- -:-
- VII 1630 17.01.10
CSS TURDA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
3 : 1 25:17 25:23 16:25 25:15 -:-
- VII 1631 17.01.10
CSS SIBIU
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:16 25:6 25:9 -:- -:-
 
18.02.10 VIII 1632 31.01.10
CSS TARNAVENI
CSS SIBIU
0 : 3 12:25 20:25 18:25 -:- -:-
- VIII 1633 31.01.10
CS SOLEIL ALBA
CSS TURDA
0 : 3 6:25 12:25 7:25 -:- -:-
- VIII 1634 31.01.10
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
- IX 1635 14.02.10
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
CSS TARNAVENI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- IX 1636 14.02.10
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
CS SOLEIL ALBA
3 : 0 25:3 25:5 25:8 -:- -:-
- IX 1637 14.02.10
CSS TURDA
CSS SIBIU
1 : 3 25:21 17:25 22:25 20:25 -:-
 
- X 1638 28.02.10
CSS TARNAVENI
CSS TURDA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
- X 1639 28.02.10
CSS SIBIU
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 1
3 : 2 22:25 25:20 25:14 19:25 17:15
- X 1640 28.02.10
CS SOLEIL ALBA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 2
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
Inapoi