CLASAMENTUL FINAL LA SFARSITUL FAZEI I

FEMININ VEST
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSM LUGOJ 14 14 0 28 42 0 max 1055 703 1.50
2
CS ARGES VOLEI PITESTI 14 11 3 25 33 14 2.35 1084 892 1.21
3
CNMB RAMNICU VALCEA 14 9 5 23 31 16 1.93 1047 927 1.12
4
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 14 8 6 22 27 20 1.35 1030 983 1.04
5
CSS CARANSEBES 14 8 6 22 26 25 1.04 1055 1107 0.95
6
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA 14 3 11 17 11 34 0.32 918 1042 0.88
7
CSU LPS BIHORUL ORADEA 14 3 11 17 11 35 0.31 900 1085 0.82
8
CNE CSS2 BAIA MARE 14 0 14 14 5 42 0.11 796 1146 0.69
CNE CSS2 BAIA MARE s-a retras din campionat
FEMININ EST
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CS PROVOLEI BOTOSANI 12 11 1 23 35 7 5 990 686 1.44
2
RAPID BUCURESTI 12 9 3 21 30 14 2.14 987 830 1.18
3
CSM BUCURESTI 12 9 3 21 29 14 2.07 989 852 1.16
4
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI 12 7 5 19 24 18 1.33 743 818 1.03
5
CSM TARGOVISTE 12 3 9 15 12 29 0.41 720 863 0.83
6
CSU GALATI 12 2 10 14 9 33 0.27 727 950 0.76
7
CV 2004 TOMIS CONSTANTA 12 1 11 13 9 33 0.27 658 915 0.71
8
                     
                     

A2FV

FAZA II - PLAY OFF
ETAPA I
ETAPA II
ETAPA III
     
Tur I    - 06.02.10
Tur I    - 27.02.10
Tur I    - 20.03.10
Tur II   - 13.02.10
Tur II   - 06.03.10
Tur II   - 27.03.10
Tur III  - 20.02.10
Tur III  - 13.03.10
Tur III  - 10.04.10

Reprogramari Tur Joc Data FAZA A II-A - ETAPA III Seturi 1 2 3 4 5
- I 681 20.03.10 CSM LUGOJ CS ARGES VOLEI PITESTI 3 : 0 25:18 25:22 25:23 -:- -:-
 
- I 682 20.03.10 CNMB RAMNICU VALCEA CSS CARANSEBES 3 : 1 21:25 25:23 25:17 25:19 -:-
 
- I 683 20.03.10 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA 3 : 0 25:17 25:14 25:23 -:- -:-
 
- I 684 20.03.10 CSU LPS BIHORUL ORADEA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- II 685 27.03.10 CS ARGES VOLEI PITESTI CSM LUGOJ 0 : 3 14:25 19:25 20:25 -:- -:-
 
- II 686 27.03.10 CSS CARANSEBES CNMB RAMNICU VALCEA 0 : 3 21:25 19:25 29:31 -:- -:-
 
- II 687 27.03.10 CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 688 27.03.10 - CSU LPS BIHORUL ORADEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- III 689 10.04.10 CSM LUGOJ CS ARGES VOLEI PITESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 690 10.04.10 CNMB RAMNICU VALCEA CSS CARANSEBES 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 691 10.04.10 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 692 10.04.10 CSU LPS BIHORUL ORADEA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Reprogramari Tur Joc Data FAZA A II-A - ETAPA II Seturi 1 2 3 4 5
- I 669 27.02.10 CSM LUGOJ CSS CARANSEBES 3 : 0 25:10 25:18 25:13 -:- -:-
 
- I 670 27.02.10 CS ARGES VOLEI PITESTI CNMB RAMNICU VALCEA 3 : 0 25:21 25:23 25:12 -:- -:-
 
- I 671 27.02.10 CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA CSU LPS BIHORUL ORADEA 3 : 1 25:21 25:14 19:25 25:18 -:-
 
- I 672 27.02.10 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- II 673 06.03.10 CSS CARANSEBES CSM LUGOJ 0 : 3 17:25 19:25 22:25 -:- -:-
 
- II 674 06.03.10 CNMB RAMNICU VALCEA CS ARGES VOLEI PITESTI 1 : 3 15:25 27:29 25:19 29:31 -:-
 
- II 675 06.03.10 CSU LPS BIHORUL ORADEA CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA 2 : 3 25:21 16:25 17:25 25:23 9:15
 
- II 676 06.03.10 - CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- III 677 20.03.10 CSM LUGOJ CSS CARANSEBES 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 678 20.03.10 CS ARGES VOLEI PITESTI CNMB RAMNICU VALCEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 679 20.03.10 CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA CSU LPS BIHORUL ORADEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 680 20.03.10 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Reprogramari Tur Joc Data FAZA A II-A - ETAPA I Seturi 1 2 3 4 5
- I 657 06.02.10 CSM LUGOJ - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- I 658 06.02.10 CS ARGES VOLEI PITESTI CSU LPS BIHORUL ORADEA 3 : 0 26:24 25:15 25:17 -:- -:-
 
- I 659 06.02.10 CNMB RAMNICU VALCEA CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA 3 : 0 25:22 25:10 25:18 -:- -:-
 
Se joaca la
Caransebes
17.02.10
I 660 06.02.10 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES CSS CARANSEBES 1 : 3 23:25 25:23 19:25 22:25 -:-
 
Inapoi
- II 661 13.02.10 - CSM LUGOJ 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Se joaca la
Pitesti
07.02.10
II 662 13.02.10 CSU LPS BIHORUL ORADEA CS ARGES VOLEI PITESTI 0 : 3 19:25 16:25 16:25 -:- -:-
 
Se joaca la
Rm.Valcea
05.02.10
II 663 13.02.10 CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA CNMB RAMNICU VALCEA 0 : 3 23:25 16:25 16:25 -:- -:-
 
18.02.10 II 664 13.02.10 CSS CARANSEBES CSU MEDICINA CSS TARGU MURES 3 : 0 25:19 25:13 25:17 -:- -:-
 
Inapoi
- III 665 20.02.10 CSM LUGOJ - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 666 20.02.10 CS ARGES VOLEI PITESTI CSU LPS BIHORUL ORADEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 667 20.02.10 CNMB RAMNICU VALCEA CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 668 20.02.10 CSU MEDICINA CSS TARGU MURES CSS CARANSEBES 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Cuprins:

FAZA I
TUR
 
RETUR
         
 
 
 
     

CLASAMENT

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
- I 601 03.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CSM LUGOJ
0 : 3 23:25 18:25 21:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- I 602 03.10.09
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
CS ARGES VOLEI PITESTI
0 : 3 21:25 10:25 12:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- I 603 03.10.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSU LPS BIHORUL
3 : 1 25:18 28:26 19:25 25:23 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
20.11.09
Se joaca la
Baia Mare
I 604 03.10.09
CSS CARANSEBES
CNE CSS2 BAIA MARE
3 : 1 11:25 25:17 25:16 25:5 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
27.11.09
Se joaca la
Baia Mare
II 605 10.10.09
CSM LUGOJ
CNE CSS2 BAIA MARE
3 : 0 25:20 25:7 25:19 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- II 606 10.10.09
CSU LPS BIHORUL
CSS CARANSEBES
0 : 3 23:25 22:25 19:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- II 607 10.10.09
CS ARGES VOLEI PITESTI
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
3 : 0 25:16 25:19 25:13 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- II 608 10.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
3 : 0 25:13 25:19 25:15 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- III 609 17.10.09
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
CSM LUGOJ
0 : 3 13:25 23:25 25:27 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- III 610 17.10.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 0 25:22 25:12 25:11 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- III 611 17.10.09
CSS CARANSEBES
CS ARGES VOLEI PITESTI
1 : 3 25:22 11:25 14:25 15:25 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- III 612 17.10.09
CNE CSS2 BAIA MARE
CSU LPS BIHORUL
1 : 3 22:25 19:25 25:23 15:25 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- IV 613 24.10.09
CSM LUGOJ
CSU LPS BIHORUL
3 : 0 25:11 25:14 25:12 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
20.12.09 IV 614 24.10.09
CS ARGES VOLEI PITESTI
CNE CSS2 BAIA MARE
3 : 0 25:20 25:13 25:20 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- IV 615 24.10.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CSS CARANSEBES
3 : 1 25:12 20:25 26:24 25:11 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- IV 616 24.10.09
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 19:25 15:25 14:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- V 617 31.10.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSM LUGOJ
0 : 3 21:25 23:25 13:25 -:- -:-
A1:
A2:
- V 618 31.10.09
CSS CARANSEBES
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
3 : 0 25:20 28:26 25:23 -:- -:-
A1:
A2:
- V 619 31.10.09
CNE CSS2 BAIA MARE
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 14:25 14:25 15:25 -:- -:-
A1:
A2:
- V 620 31.10.09
CSU LPS BIHORUL
CS ARGES VOLEI PITESTI
0 : 3 18:25 6:25 21:25 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- VI 621 07.11.09
CSM LUGOJ
CS ARGES VOLEI PITESTI
3 : 0 25:19 25:18 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
- VI 622 07.11.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CSU LPS BIHORUL
3 : 0 25:15 25:19 25:15 -:- -:-
A1:
A2:
- VI 623 07.11.09
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
CNE CSS2 BAIA MARE
3 : 0 25:9 25:9 25:19 -:- -:-
A1:
A2:
- VI 624 07.11.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:11 25:21 25:14 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- VII 625 14.11.09
CSS CARANSEBES
CSM LUGOJ
0 : 3 15:25 18:25 21:25 -:- -:-
A1:
A2:
- VII 626 14.11.09
CNE CSS2 BAIA MARE
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 19:25 18:25 19:25 -:- -:-
A1:
A2:
- VII 627 14.11.09
CSU LPS BIHORUL
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
3 : 0 25:22 25:20 25:16 -:- -:-
A1:
A2:
- VII 628 14.11.09
CS ARGES VOLEI PITESTI
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 2 23:25 25:23 20:25 25:14 15:9
A1:
A2:
Inapoi
17.11.09 VIII 629 21.11.09
CSM LUGOJ
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 0 25:17 25:13 25:14 -:- -:-
A1:
A2:
- VIII 630 21.11.09
CS ARGES VOLEI PITESTI
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
3 : 0 25:20 31:29 25:20 -:- -:-
A1:
A2:
- VIII 631 21.11.09
CSU LPS BIHORUL
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
0 : 3 22:25 21:25 21:25 -:- -:-
A1:
A2:
- VIII 632 21.11.09
CNE CSS2 BAIA MARE
CSS CARANSEBES
1 : 3 20:25 14:25 25:14 15:25 -:-
A1:
A2:
Inapoi
- IX 633 28.11.09
CNE CSS2 BAIA MARE
CSM LUGOJ
0 : 3 18:25 14:25 13:25 -:- -:-
A1:
A2:
- IX 634 28.11.09
CSS CARANSEBES
CSU LPS BIHORUL
3 : 0 25:21 25:18 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
- IX 635 28.11.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CS ARGES VOLEI PITESTI
2 : 3 25:23 25:16 23:25 22:25 8:15
A1:
A2:
- IX 636 28.11.09
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 11:25 24:26 18:25 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- X 637 05.12.09
CSM LUGOJ
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
3 : 0 25:19 25:11 25:23 -:- -:-
A1:
A2:
09.12.09 X 638 05.12.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
3 : 0 25:20 25:18 27:25 -:- -:-
A1:
A2:
- X 639 05.12.09
CS ARGES VOLEI PITESTI
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:11 25:16 25:16 -:- -:-
A1:
A2:
- X 640 05.12.09
CSU LPS BIHORUL
CNE CSS2 BAIA MARE
3 : 1 25:16 22:25 25:16 25:17 -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XI 641 12.12.09
CSU LPS BIHORUL
CSM LUGOJ
0 : 3 11:25 11:25 21:25 -:- -:-
A1:
A2:
- XI 642 12.12.09
CNE CSS2 BAIA MARE
CS ARGES VOLEI PITESTI
0 : 3 20:25 15:25 15:25 -:- -:-
A1:
A2:
- XI 643 12.12.09
CSS CARANSEBES
CNMB RAMNICU VALCEA
3 : 2 20:25 22:25 25:23 25:16 15:11
A1:
A2:
- XI 644 12.12.09
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
3 : 0 25:16 25:21 25:20 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XII 645 19.12.09
CSM LUGOJ
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
3 : 0 25:10 25:15 25:10 -:- -:-
A1:
A2:
- XII 646 19.12.09
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
CSS CARANSEBES
2 : 3 22:25 25:23 25:22 27:29 12:15
A1:
A2:
- XII 647 19.12.09
CNMB RAMNICU VALCEA
CNE CSS2 BAIA MARE
3 : 0 25:14 25:11 26:24 -:- -:-
A1:
A2:
20.01.10 XII 648 19.12.09
CS ARGES VOLEI PITESTI
CSU LPS BIHORUL
3 : 0 26:24 25:19 25:6 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XIII 649 16.01.10
CS ARGES VOLEI PITESTI
CSM LUGOJ
0 : 3 26:28 14:25 20:25 -:- -:-
A1:
A2:
- XIII 650 16.01.10
CSU LPS BIHORUL
CNMB RAMNICU VALCEA
0 : 3 22:25 15:25 20:25 -:- -:-
A1:
A2:
- XIII 651 16.01.10
CNE CSS2 BAIA MARE
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
0 : 3 16:25 18:25 21:25 -:- -:-
A1:
A2:
- XIII 652 16.01.10
CSS CARANSEBES
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
3 : 1 25:17 25:17 24:26 25:17 -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XIV 653 23.01.10
CSM LUGOJ
CSS CARANSEBES
3 : 0 25:12 25:20 25:20 -:- -:-
A1:
A2:
- XIV 654 23.01.10
CSU MEDICINA CSS TARGU MURES
CNE CSS2 BAIA MARE
3 : 1 25:15 25:13 25:27 25:15 -:-
A1:
A2:
- XIV 655 23.01.10
CS"U" POLITEHNICA TIMISOARA
CSU LPS BIHORUL
3 : 1 24:26 25:14 25:17 25:17 -:-
A1:
A2:
- XIV 656 23.01.10
CNMB RAMNICU VALCEA
CS ARGES VOLEI PITESTI
3 : 0 25:20 25:13 25:21 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi

A2FE


FAZA II - PLAY OFF
ETAPA I
ETAPA II
ETAPA III
     
Tur I    - 06.02.10
Tur I    - 27.02.10
Tur I    - 20.03.10
Tur II   - 13.02.10
Tur II   - 06.03.10
Tur II   - 27.03.10
Tur III  - 20.02.10
Tur III  - 13.03.10
Tur III  - 10.04.10

Reprogramari Tur Joc Data ETAPA III Seturi 1 2 3 4 5
- I 581 20.03.10 CS PROVOLEI BOTOSANI CSM BUCURESTI 3 : 0 25:17 25:14 25:23 -:- -:-
 
- I 582 20.03.10 RAPID BUCURESTI CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- I 583 20.03.10 CSM TARGOVISTE CSU GALATI 1 : 3 11:25 25:14 19:25 20:25 -:-
 
- I 584 20.03.10 CV 2004 TOMIS CONSTANTA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- II 585 27.03.10 CSM BUCURESTI CS PROVOLEI BOTOSANI 1 : 3 25:20 12:25 28:30 23:25 -:-
 
- II 586 27.03.10 CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI RAPID BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 587 27.03.10 CSU GALATI CSM TARGOVISTE 3 : 2 27:25 17:25 22:25 25:20 15:18
 
- II 588 27.03.10 - CV 2004 TOMIS CONSTANTA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- III 589 10.04.10 CS PROVOLEI BOTOSANI CSM BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 590 10.04.10 RAPID BUCURESTI CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 591 10.04.10 CSM TARGOVISTE CSU GALATI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 592 10.04.10 CV 2004 TOMIS CONSTANTA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Reprogramari Tur Joc Data FAZA A II-A - ETAPA II Seturi 1 2 3 4 5
- I 569 27.02.10 CS PROVOLEI BOTOSANI CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI 3 : 0 25:17 25:10 25:13 -:- -:-
 
- I 570 27.02.10 RAPID BUCURESTI CSM BUCURESTI 0 : 3 17:25 15:25 23:25 -:- -:-
 
- I 571 27.02.10 CSU GALATI CV 2004 TOMIS CONSTANTA 3 : 1 25:18 20:25 25:7 25:17 -:-
 
- I 572 27.02.10 CSM TARGOVISTE - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
28.02.10 II 573 06.03.10 CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI CS PROVOLEI BOTOSANI 0 : 3 10:25 19:25 17:25 -:- -:-
 
- II 574 06.03.10 CSM BUCURESTI RAPID BUCURESTI 3 : 2 20:25 19:25 25:16 25:17 15:9
 
- II 575 06.03.10 CV 2004 TOMIS CONSTANTA CSU GALATI 1 : 3 21:25 17:25 25:21 26:28 -:-
 
- II 576 06.03.10 - CSM TARGOVISTE 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi
- III 577 20.03.10 CS PROVOLEI BOTOSANI CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 578 20.03.10 RAPID BUCURESTI CSM BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 579 20.03.10 CSU GALATI CV 2004 TOMIS CONSTANTA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 580 20.03.10 CSM TARGOVISTE - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Reprogramari Tur Joc Data FAZA A II-A - ETAPA I Seturi 1 2 3 4 5
- I 557 06.02.10 CS PROVOLEI BOTOSANI - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- I 558 06.02.10 RAPID BUCURESTI CV 2004 TOMIS CONSTANTA 3 : 0 25:22 25:20 25:13 -:- -:-
 
- I 559 06.02.10 CSM BUCURESTI CSU GALATI 3 : 0 25:13 25:18 25:13 -:- -:-
 
- I 560 06.02.10 CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI CSM TARGOVISTE 3 : 0 25:21 25:17 25:15 -:- -:-
 
Inapoi
- II 561 13.02.10 - CS PROVOLEI BOTOSANI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- II 562 13.02.10 CV 2004 TOMIS CONSTANTA RAPID BUCURESTI 2 : 3 25:17 17:25 15:25 25:20 5:15
 
- II 563 13.02.10 CSU GALATI CSM BUCURESTI 1 : 3 25:23 14:25 26:28 13:25 -:-
 
- II 564 13.02.10 CSM TARGOVISTE CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI 0 : 3 18:25 17:25 26:28 -:- -:-
 
Inapoi
- III 565 20.02.10 CS PROVOLEI BOTOSANI - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 566 20.02.10 RAPID BUCURESTI CV 2004 TOMIS CONSTANTA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 567 20.02.10 CSM BUCURESTI CSU GALATI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 568 20.02.10 CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI CSM TARGOVISTE 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Cuprins:

FAZA I
TUR
 
RETUR
         
Etapa I    - 03.10.09
Etapa V   - 31.10.09
 
Etapa VIII - 21.11.09
Etapa XII   - 19.12.09
Etapa II   - 10.10.09
Etapa VI  - 07.11.09
 
Etapa IX  - 28.11.09
Etapa XIII  - 16.01.10
Etapa III  - 17.10.09
Etapa VII - 14.11.09
 
Etapa X   - 05.12.09
Etapa XIV - 23.01.10
Etapa IV - 24.10.09
   
Etapa XI  - 12.12.09
 

CLASAMENT

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
- I 501 03.10.09
CSU GALATI
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 1 18:25 25:12 25:11 25:14 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- I 502 03.10.09
CSM BUCURESTI
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
3 : 0 25:23 25:16 25:21 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- I 503 03.10.09
-
CS PROVOLEI BOTOSANI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
14.10.09 I 504 03.10.09
RAPID BUCURESTI
CSM TARGOVISTE
3 : 0 25:21 25:10 25:9 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- II 505 10.10.09
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
CSM TARGOVISTE
2 : 3 15:25 25:22 18:25 25:6 10:15
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- II 506 10.10.09
CS PROVOLEI BOTOSANI
RAPID BUCURESTI
3 : 0 25:17 25:12 25:17 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- II 507 10.10.09
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- II 508 10.10.09
CSU GALATI
CSM BUCURESTI
1 : 3 21:25 25:18 20:25 12:25 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- III 509 17.10.09
CSM BUCURESTI
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- III 510 17.10.09
-
CSU GALATI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- III 511 17.10.09
RAPID BUCURESTI
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
3 : 0 25:20 25:22 25:17 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- III 512 17.10.09
CSM TARGOVISTE
CS PROVOLEI BOTOSANI
0 : 3 22:25 16:25 8:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- IV 513 24.10.09
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
CS PROVOLEI BOTOSANI
1 : 3 28:26 13:25 17:25 23:25 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- IV 514 24.10.09
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
CSM TARGOVISTE
3 : 0 25:22 25:17 25:14 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- IV 515 24.10.09
CSU GALATI
RAPID BUCURESTI
0 : 3 22:25 16:25 12:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- IV 516 24.10.09
CSM BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- V 517 31.10.09
-
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- V 518 31.10.09
RAPID BUCURESTI
CSM BUCURESTI
2 : 3 22:25 20:25 25:22 25:22 8:15
A1:
A2:
- V 519 31.10.09
CSM TARGOVISTE
CSU GALATI
3 : 0 25:21 25:23 25:19 -:- -:-
A1:
A2:
- V 520 31.10.09
CS PROVOLEI BOTOSANI
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
3 : 0 27:25 25:16 25:16 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- VI 521 07.11.09
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
0 : 3 21:25 19:25 13:25 -:- -:-
A1:
A2:
- VI 522 07.11.09
CSU GALATI
CS PROVOLEI BOTOSANI
0 : 3 26:28 13:25 15:25 -:- -:-
A1:
A2:
- VI 523 07.11.09
CSM BUCURESTI
CSM TARGOVISTE
3 : 0 25:21 25:21 28:26 -:- -:-
A1:
A2:
- VI 524 07.11.09
-
RAPID BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- VII 525 14.11.09
RAPID BUCURESTI
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:13 25:18 25:10 -:- -:-
A1:
A2:
- VII 526 14.11.09
CSM TARGOVISTE
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- VII 527 14.11.09
CS PROVOLEI BOTOSANI
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:18 25:18 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
- VII 528 14.11.09
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
CSU GALATI
3 : 0 25:19 25:16 25:16 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- VIII 529 21.11.09
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
CSU GALATI
3 : 1 25:18 19:25 30:28 25:23 -:-
A1:
A2:
- VIII 530 21.11.09
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
CSM BUCURESTI
3 : 1 22:25 25:20 25:16 25:23 -:-
A1:
A2:
- VIII 531 21.11.09
CS PROVOLEI BOTOSANI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- VIII 532 21.11.09
CSM TARGOVISTE
RAPID BUCURESTI
0 : 3 22:25 13:25 14:25 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- IX 533 28.11.09
CSM TARGOVISTE
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:16 25:16 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
- IX 534 28.11.09
RAPID BUCURESTI
CS PROVOLEI BOTOSANI
3 : 2 21:25 9:25 25:19 25:15 15:10
A1:
A2:
- IX 535 28.11.09
-
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- IX 536 28.11.09
CSM BUCURESTI
CSU GALATI
3 : 0 25:15 25:14 26:24 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- X 537 05.12.09
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
CSM BUCURESTI
0 : 3 16:25 21:25 18:25 -:- -:-
A1:
A2:
- X 538 05.12.09
CSU GALATI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- X 539 05.12.09
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
RAPID BUCURESTI
1 : 3 22:25 26:24 17:25 15:25 -:-
A1:
A2:
- X 540 05.12.09
CS PROVOLEI BOTOSANI
CSM TARGOVISTE
3 : 0 25:13 25:20 25:19 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XI 541 12.12.09
CS PROVOLEI BOTOSANI
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
A1:
A2:
- XI 542 12.12.09
CSM TARGOVISTE
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
0 : 3 16:25 18:25 18:25 -:- -:-
A1:
A2:
- XI 543 12.12.09
RAPID BUCURESTI
CSU GALATI
3 : 0 25:6 25:18 25:15 -:- -:-
A1:
A2:
- XI 544 12.12.09
-
CSM BUCURESTI
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XII 545 19.12.09
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- XII 546 19.12.09
CSM BUCURESTI
RAPID BUCURESTI
3 : 1 18:25 25:23 26:24 25:22 -:-
A1:
A2:
- XII 547 19.12.09
CSU GALATI
CSM TARGOVISTE
3 : 2 25:18 25:8 21:25 25:27 15:11
A1:
A2:
20.01.10 XII 548 19.12.09
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
CS PROVOLEI BOTOSANI

2 : 3

14:25 25:16 25:17 17:25 7:15
A1:
A2:
Inapoi
- XIII 549 16.01.10
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:11 25:17 25:21 -:- -:-
A1:
A2:
- XIII 550 16.01.10
CS PROVOLEI BOTOSANI
CSU GALATI
3 : 0 25:9 25:11 25:11 -:- -:-
A1:
A2:
- XIII 551 16.01.10
CSM TARGOVISTE
CSM BUCURESTI
1 : 3 17:25 25:19 20:25 18:25 -:-
A1:
A2:
- XIII 552 16.01.10
RAPID BUCURESTI
-
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XIV 553 23.01.10
CV 2004 TOMIS CONSTANTA
RAPID BUCURESTI
2 : 3 21:25 25:20 18:25 25:18 11:15
A1:
A2:
- XIV 554 23.01.10
-
CSM TARGOVISTE
0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
A1:
A2:
- XIV 555 23.01.10
CSM BUCURESTI
CS PROVOLEI BOTOSANI
1 : 3 20:25 25:17 18:25 20:25 -:-
A1:
A2:
- XIV 556 23.01.10
CSU GALATI
CS CONSTRUCTORUL BUCURESTI
2 : 3 25:12 25:23 25:27 22:25 7:15
A1:
A2:
Inapoi

A2ME

FAZA II - PLAY OFF
ETAPA I
ETAPA II
ETAPA III
     
Tur I    - 06.02.10
Tur I    - 27.02.10
Tur I    - 20.03.10
Tur II   - 13.02.10
Tur II   - 06.03.10
Tur II   - 27.03.10
Tur III  - 20.02.10
Tur III  - 13.03.10
Tur III  - 10.04.10

Reprogramari Tur Joc Data ETAPA III Seturi 1 2 3 4 5
- I 781 20.03.10 CSM BUCURESTI CSMU LPS SUCEAVA 2 : 3 25:22 25:19 23:25 25:27 10:25
 
- I 782 20.03.10 CSU CSS GALATI STIINTA BACAU 3 : 0 25:18 25:23 25:22 -:- -:-
 
- I 783 20.03.10 CS NIRO GUARD BUCURESTI CS VIDEOCLIP PLOIESTI 3 : 0 25:22 25:22 25:20 -:- -:-
 
- I 784 20.03.10 CSS CFR AGRONOMIA CSS DELTACONS TULCEA 0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
Inapoi
- II 785 27.03.10 CSMU LPS SUCEAVA CSM BUCURESTI 3 : 0 25:19 40:38 25:22 -:- -:-
 
- II 786 27.03.10 STIINTA BACAU CSU CSS GALATI 2 : 3 25:19 21:25 22:25 25:11 11:15
 
- II 787 27.03.10 CS VIDEOCLIP PLOIESTI CS NIRO GUARD BUCURESTI 1 : 3 19:25 20:25 25:21 21:25 -:-
 
- II 788 27.03.10 CSS DELTACONS TULCEA CSS CFR AGRONOMIA 3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
Inapoi
- III 789 10.04.10 CSM BUCURESTI CSMU LPS SUCEAVA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 790 10.04.10 CSU CSS GALATI STIINTA BACAU 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 791 10.04.10 CS NIRO GUARD BUCURESTI CS VIDEOCLIP PLOIESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 792 10.04.10 CSS CFR AGRONOMIA CSS DELTACONS TULCEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Reprogramari Tur Joc Data FAZA A II-A - ETAPA II Seturi 1 2 3 4 5
- I 769 27.02.10 STIINTA BACAU CSM BUCURESTI 0 : 3 12:25 20:25 10:25 -:- -:-
 
- I 770 27.02.10 CSMU LPS SUCEAVA CSU CSS GALATI 3 : 0 25:15 25:12 25:19 -:- -:-
 
- I 771 27.02.10 CS NIRO GUARD BUCURESTI CSS DELTACONS TULCEA 3 : 0 25:20 25:15 25:20 -:- -:-
 
- I 772 27.02.10 CSS CFR AGRONOMIA CS VIDEOCLIP PLOIESTI 0 : 3 20:25 18:25 22:25 -:- -:-
 
Inapoi
- II 773 06.03.10 CSM BUCURESTI STIINTA BACAU 3 : 1 25:18 21:25 25:21 25:17 -:-
 
- II 774 06.03.10 CSU CSS GALATI CSMU LPS SUCEAVA 2 : 3 19:25 25:16 22:25 25:22 9:15
 
- II 775 06.03.10 CSS DELTACONS TULCEA CS NIRO GUARD BUCURESTI 0 : 3 20:25 19:25 28:30 -:- -:-
 
- II 776 06.03.10 CS VIDEOCLIP PLOIESTI CSS CFR AGRONOMIA 3 : 0 25:18 28:26 25:18 -:- -:-
 
Inapoi
- III 777 20.03.10 STIINTA BACAU CSM BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 778 20.03.10 CSMU LPS SUCEAVA CSU CSS GALATI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 779 20.03.10 CS NIRO GUARD BUCURESTI CSS DELTACONS TULCEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 780 20.03.10 CSS CFR AGRONOMIA CS VIDEOCLIP PLOIESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Reprogramari Tur Joc Data FAZA A II-A - ETAPA I Seturi 1 2 3 4 5
12.02.10 I 757 06.02.10 STIINTA BACAU CSS DELTACONS TULCEA 3 : 0 25:12 25:11 25:22 -:- -:-
 
- I 758 06.02.10 CSMU LPS SUCEAVA CS VIDEOCLIP PLOIESTI 3 : 0 25:16 25:21 25:21 -:- -:-
 
- I 759 06.02.10 CSU CSS GALATI CSS CFR AGRONOMIA 3 : 0 25:7 25:18 25:20 -:- -:-
 
- I 760 06.02.10 CSM BUCURESTI CS NIRO GUARD BUCURESTI 3 : 0 25:14 28:26 25:17 -:- -:-
 
Inapoi
Se joaca la
Bacau
II 761 13.02.10 CSS DELTACONS TULCEA STIINTA BACAU 0 : 3 12:25 20:25 14:25 -:- -:-
 
05.02.10 II 762 13.02.10 CS VIDEOCLIP PLOIESTI CSMU LPS SUCEAVA 0 : 3 13:25 13:25 15:25 -:- -:-
 
- II 763 13.02.10 CSS CFR AGRONOMIA CSU CSS GALATI 0 : 3 24:26 14:25 10:25 -:- -:-
 
- II 764 13.02.10 CS NIRO GUARD BUCURESTI CSM BUCURESTI 1 : 3 18:25 25:19 21:25 27:29 -:-
 
Inapoi
- III 765 20.02.10 STIINTA BACAU CSS DELTACONS TULCEA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 766 20.02.10 CSMU LPS SUCEAVA CS VIDEOCLIP PLOIESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 767 20.02.10 CSU CSS GALATI CSS CFR AGRONOMIA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
- III 768 20.02.10 CSM BUCURESTI CS NIRO GUARD BUCURESTI 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
Inapoi

Cuprins:

FAZA I
TUR
 
RETUR
         
 
 
 
     

CLASAMENT

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
- I 701 03.10.09
CSU CSS GALATI
CSMU LPS SUCEAVA
1 : 3 24:26 20:25 25:18 20:25 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- I 702 03.10.09
CSM BUCURESTI
CSS CFR AGRONOMIA
3 : 0 25:11 25:23 25:15 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- I 703 03.10.09
CSS DELTACONS TULCEA
STIINTA BACAU
0 : 3 14:25 15:25 8:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- I 704 03.10.09
CS NIRO GUARD BUCURESTI
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
3 : 1 19:25 25:11 25:11 25:23 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- II 705 10.10.09
CSMU LPS SUCEAVA
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
3 : 1 25:15 25:14 23:25 25:16 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- II 706 10.10.09
STIINTA BACAU
CS NIRO GUARD BUCURESTI
3 : 0 25:15 25:20 25:19 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- II 707 10.10.09
CSS CFR AGRONOMIA
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:18 25:17 25:19 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- II 708 10.10.09
CSU CSS GALATI
CSM BUCURESTI
3 : 1 25:18 25:21 24:26 25:18 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- III 709 17.10.09
CSM BUCURESTI
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 3 17:25 21:25 23:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- III 710 17.10.09
CSS DELTACONS TULCEA
CSU CSS GALATI
0 : 3 8:25 13:25 10:25 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- III 711 17.10.09
CS NIRO GUARD BUCURESTI
CSS CFR AGRONOMIA
3 : 0 29:27 25:16 25:20 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- III 712 17.10.09
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
STIINTA BACAU
1 : 3 23:25 19:25 25:23 12:25 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- IV 713 24.10.09
CSMU LPS SUCEAVA
STIINTA BACAU
3 : 1 25:15 25:19 12:25 25:17 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- IV 714 24.10.09
CSS CFR AGRONOMIA
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
1 : 3 25:10 23:25 11:25 16:25 -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- IV 715 24.10.09
CSU CSS GALATI
CS NIRO GUARD BUCURESTI
3 : 0 27:25 25:23 25:17 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
- IV 716 24.10.09
CSM BUCURESTI
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:11 25:13 25:13 -:- -:-
A1: www.arbitridevolei.ro
A2: www.arbitridevolei.ro
Inapoi
- V 717 31.10.09
CSS DELTACONS TULCEA
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 3 15:25 11:25 16:25 -:- -:-
A1:
A2:
- V 718 31.10.09
CS NIRO GUARD BUCURESTI
CSM BUCURESTI
2 : 3 25:21 14:25 25:22 18:25 13:15
A1:
A2:
- V 719 31.10.09
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
CSU CSS GALATI
0 : 3 15:25 18:25 14:25 -:- -:-
A1:
A2:
- V 720 31.10.09
STIINTA BACAU
CSS CFR AGRONOMIA
3 : 0 25:13 25:12 25:14 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
25.01.10 VI 721 07.11.09
CSMU LPS SUCEAVA
CSS CFR AGRONOMIA
1 : 3 20:25 25:27 30:28 18:25 -:-
A1:
A2:
- VI 722 07.11.09
CSU CSS GALATI
STIINTA BACAU
3 : 0 25:20 25:19 25:18 -:- -:-
A1:
A2:
- VI 723 07.11.09
CSM BUCURESTI
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
3 : 0 25:18 25:14 25:20 -:- -:-
A1:
A2:
- VI 724 07.11.09
CSS DELTACONS TULCEA
CS NIRO GUARD BUCURESTI
0 : 3 19:25 14:25 14:25 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- VII 725 14.11.09
CS NIRO GUARD BUCURESTI
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 3 19:25 14:25 22:25 -:- -:-
A1:
A2:
- VII 726 14.11.09
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:18 25:11 25:23 -:- -:-
A1:
A2:
- VII 727 14.11.09
STIINTA BACAU
CSM BUCURESTI
3 : 0 25:15 25:23 25:22 -:- -:-
A1:
A2:
- VII 728 14.11.09
CSS CFR AGRONOMIA
CSU CSS GALATI
0 : 3 17:25 14:25 19:25 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- VIII 729 21.11.09
CSMU LPS SUCEAVA
CSU CSS GALATI
3 : 0 25:23 25:19 25:12 -:- -:-
A1:
A2:
- VIII 730 21.11.09
CSS CFR AGRONOMIA
CSM BUCURESTI
1 : 3 20:25 25:14 18:25 12:25 -:-
A1:
A2:
- VIII 731 21.11.09
STIINTA BACAU
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:14 25:22 25:23 -:- -:-
A1:
A2:
- VIII 732 21.11.09
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
CS NIRO GUARD BUCURESTI
1 : 3 25:22 15:25 16:25 20:25 -:-
A1:
A2:
Inapoi
- IX 733 28.11.09
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
CSMU LPS SUCEAVA
0 : 3 14:25 20:25 13:25 -:- -:-
A1:
A2:
- IX 734 28.11.09
CS NIRO GUARD BUCURESTI
STIINTA BACAU
1 : 3 18:25 25:23 18:25 16:25 -:-
A1:
A2:
- IX 735 28.11.09
CSS DELTACONS TULCEA
CSS CFR AGRONOMIA
1 : 3 17:25 25:17 11:25 18:25 -:-
A1:
A2:
- IX 736 28.11.09
CSM BUCURESTI
CSU CSS GALATI
3 : 1 25:18 25:16 22:25 25:23 -:-
A1:
A2:
Inapoi
- X 737 05.12.09
CSMU LPS SUCEAVA
CSM BUCURESTI
3 : 2 20:25 25:17 25:11 22:25 15:8
A1:
A2:
- X 738 05.12.09
CSU CSS GALATI
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:16 25:17 25:11 -:- -:-
A1:
A2:
- X 739 05.12.09
CSS CFR AGRONOMIA
CS NIRO GUARD BUCURESTI
1 : 3 18:25 23:25 25:19 22:25 -:-
A1:
A2:
- X 740 05.12.09
STIINTA BACAU
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
3 : 0 25:16 25:19 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XI 741 12.12.09
STIINTA BACAU
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 1 20:25 25:17 25:23 25:15 -:-
A1:
A2:
- XI 742 12.12.09
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
CSS CFR AGRONOMIA
3 : 2 31:29 25:22 13:25 23:25 15:12
A1:
A2:
- XI 743 12.12.09
CS NIRO GUARD BUCURESTI
CSU CSS GALATI
0 : 3 25:27 23:25 18:25 -:- -:-
A1:
A2:
- XI 744 12.12.09
CSS DELTACONS TULCEA
CSM BUCURESTI
0 : 3 12:25 14:25 16:25 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
24.01.10 XII 745 19.12.09
CSMU LPS SUCEAVA
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 1 24:26 25:10 25:18 25:16 -:-
A1:
A2:
- XII 746 19.12.09
CSM BUCURESTI
CS NIRO GUARD BUCURESTI
3 : 1 25:15 23:25 25:13 26:24 -:-
A1:
A2:
- XII 747 19.12.09
CSU CSS GALATI
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
3 : 0 25:14 25:20 25:19 -:- -:-
A1:
A2:
24.01.10 XII 748 19.12.09
CSS CFR AGRONOMIA
STIINTA BACAU
0 : 3 23:25 19:25 22:25 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
26.01.10 XIII 749 16.01.10
CSS CFR AGRONOMIA
CSMU LPS SUCEAVA
3 : 1 22:25 25:23 25:15 25:18 -:-
A1:
A2:
- XIII 750 16.01.10
STIINTA BACAU
CSU CSS GALATI
3 : 1 32:30 25:22 19:25 27:25 -:-
A1:
A2:
- XIII 751 16.01.10
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
CSM BUCURESTI
0 : 3 17:25 15:25 15:25 -:- -:-
A1:
A2:
- XIII 752 16.01.10
CS NIRO GUARD BUCURESTI
CSS DELTACONS TULCEA
3 : 0 25:7 25:14 25:12 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi
- XIV 753 23.01.10
CSMU LPS SUCEAVA
CS NIRO GUARD BUCURESTI
3 : 1 25:22 25:13 22:25 25:21 -:-
A1:
A2:
- XIV 754 23.01.10
CSS DELTACONS TULCEA
CS VIDEOCLIP PLOIESTI
1 : 3 21:25 18:25 25:21 22:25 -:-
A1:
A2:
- XIV 755 23.01.10
CSM BUCURESTI
STIINTA BACAU
3 : 0 25:21 25:14 25:21 -:- -:-
A1:
A2:
- XIV 756 23.01.10
CSU CSS GALATI
CSS CFR AGRONOMIA
3 : 0 25:21 25:9 25:18 -:- -:-
A1:
A2:
Inapoi