CLASAMENT
    MASCULIN
             
        Locurile 1 - 4 Locurile 5 - 8 Locurile 9 - 12

Locurile 1 - 4 MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
REMAT ZALAU 18 13 5 31 45 22 2.04 1543 1444 1.06
2
CVM TOMIS CONSTANTA 18 10 8 28 35 31 1.12 1556 1473 1.05
3
DINAMO BUCURESTI 18 9 9 27 33 38 0.86 1571 1622 0.96
4
UNIREA DEJ 18 3 15 21 21 43 0.48 1360 1491 0.91
                    Inapoi
Locurile 5 - 8 MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
5
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE 12 9 3 21 31 17 1.82 1115 987 1.12
6
VCM LPS PIATRA NEAMT 12 7 5 19 25 22 1.13 1029 1019 1.00
7
TORPI TARGU MURES 12 5 7 17 19 27 0.70 996 1058 0.94
8
"U" CLUJ 12 3 9 15 21 30 0.7 1084 1163 0.93
                    Inapoi
Locurile 9 - 12 MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
9
STEAUA BUCURESTI 12 10 2 22 31 14 2.21 974 844 1.15
10
SCMU CRAIOVA 12 9 3 21 32 11 2.90 1016 887 1.14
11
DACIA BUZAU 12 2 10 14 8 31 0.25 784 902 0.86
12
CVM BRASOV 6 0 6 6 3 18 0.16 313 517 0.60
                    Inapoi
dupa faza I-a MASCULIN
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CVM TOMIS CONSTANTA 22 18 4 40 55 19 2.89 1790 1490 1.20
2
REMAT ZALAU 22 16 6 38 54 21 2.57 1754 1503 1.16
3
UNIREA DEJ 22 16 6 38 53 24 2.08 1797 1567 1.14
4
DINAMO BUCURESTI 22 16 6 38 53 25 2.12 1836 1601 1.14
5
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE 22 15 7 37 51 27 1.88 1810 1625 1.11
6
TORPI TARGU MURES 22 12 10 34 41 37 1.10 1692 1698 0.99
7
VCM LPS PIATRA NEAMT 22 12 10 34 42 42 1 1853 1830 1.01
8
"U" CLUJ 22 10 12 32 39 44 0.88 1823 1823 1
9
SCMU CRAIOVA 22 8 14 30 31 47 0.65 1572 1643 0.95
10
STEAUA BUCURESTI 22 7 15 29 31 50 0.62 1640 1678 0.97
11
DACIA BUZAU 22 2 20 24 9 61 0.14 1317 1690 0.77
12
CVM BRASOV 22 0 22 18 4 66 0.06 1010 1746 0.57
                       
Turneul I
26.03 - 28.03.2010
Turneul II
09.04 - 11.04.2010
Turneul III
16.04 - 18.04.2010
Turneul IV
23.04 - 25.04.2010

Turneu IV - 23.04 - 25.04.2010

Etapa Joc Data Locurile I - IV Constanta, sala Sporturilor
Observator: Dumitrescu Virgil
Seturi 1 2 3 4 5
I 487 23.04.10
17.00
REMAT ZALAU UNIREA DEJ 0 : 3 21:25 18:25 22:25 -:- -:-
I 488 23.04.10
20.00
DINAMO BUCURESTI CVM TOMIS CONSTANTA 0 : 3 19:25 22:25 21:25 -:- -:-
 
II 489 24.04.10
17.00
UNIREA DEJ CVM TOMIS CONSTANTA 1 : 3 20:25 25:21 13:25 19:25 -:-
II 490 24.04.10
20.00
REMAT ZALAU DINAMO BUCURESTI 3 : 0 30:28 25:19 25:21 -:- -:-
 
III 491 25.04.10
17.00
DINAMO BUCURESTI UNIREA DEJ 0 : 3 25:27 25:27 18:25 -:- -:-
III 492 25.04.10
20.00
CVM TOMIS CONSTANTA REMAT ZALAU 3 : 2 16:25 22:25 25:21 25:13 15:9
 

Turneu III - 16.04 - 18.04.2010

Etapa Joc Data Locurile I - IV Zalau, sala Sporturilor
Observator: Ioanovici Mihai
Seturi 1 2 3 4 5
I 469 16.04.10
16.30
DINAMO BUCURESTI CVM TOMIS CONSTANTA 1 : 3 27:25 20:25 25:27 14:25 -:-
I 470 16.04.10
19.00
REMAT ZALAU UNIREA DEJ 3 : 0 25:15 25:19 25:20 -:- -:-
 
II 471 17.04.10
16.30
UNIREA DEJ CVM TOMIS CONSTANTA 1 : 3 25:21 21:25 16:25 23:25 -:-
II 472 17.04.10
19.00
REMAT ZALAU DINAMO BUCURESTI 3 : 2 19:25 25:15 20:25 25:22 15:12
 
III 473 18.04.10
16.30
DINAMO BUCURESTI UNIREA DEJ 3 : 2 25:20 25:21 16:25 21:25 15:13
III 474 18.04.10
19.00
CVM TOMIS CONSTANTA REMAT ZALAU 0 : 3 25:27 22:25 19:25 -:- -:-
 
Etapa Joc Data Locurile IX - XII Buzau, sala Sporturilor
Observator: Murgulescu Claudiu
Seturi 1 2 3 4 5
I 481 16.04.10
17.00
STEAUA BUCURESTI - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
I 482 16.04.10 SCMU CRAIOVA DACIA BUZAU 3 : 0 25:17 25:20 25:22 -:- -:-
 
II 483 17.04.10 DACIA BUZAU - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
II 484 17.04.10
13.00
STEAUA BUCURESTI SCMU CRAIOVA 1 : 3 19:25 25:23 17:25 22:25 -:-
 
III 485 18.04.10 SCMU CRAIOVA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
III 486 18.04.10
13.00
DACIA BUZAU STEAUA BUCURESTI 1 : 3 25:23 11:25 17:25 20:25 -:-
 

Turneu II - 09.04 - 11.04.2010

Etapa Joc Data Locurile I - IV Dej, sala Polivalenta
Observator: Visan Gheorghe
Seturi 1 2 3 4 5
I 451 09.04.10
16.30
REMAT ZALAU UNIREA DEJ 3 : 1 25:21 25:22 19:25 25:16 -:-
I 452 09.04.10
19.00
DINAMO BUCURESTI CVM TOMIS CONSTANTA 3 : 2 28:26 17:25 27:25 24:26 15:13
 
II 453 10.04.10
16.30
UNIREA DEJ CVM TOMIS CONSTANTA 0 : 3 16:25 20:25 15:25 -:- -:-
II 454 10.04.10
19.00
REMAT ZALAU DINAMO BUCURESTI 3 : 1 25:19 22:25 25:18 25:23 -:-
 
III 455 11.04.10
16.30
DINAMO BUCURESTI UNIREA DEJ 3 : 1 25:18 15:25 25:23 27:25 -:-
III 456 11.04.10
19.00
CVM TOMIS CONSTANTA REMAT ZALAU 1 : 3 27:29 23:25 25:20 19:25 -:-
 
Etapa Joc Data Locurile V - VIII Baia Mare, sala Lascar Pan
Observator: Florea Ovidiu
Seturi 1 2 3 4 5
I 457 09.04.10
15.00
VCM LPS PIATRA NEAMT TORPI TARGU MURES 3 : 0 25:18 25:18 25:20 -:- -:-
I 458 09.04.10
17.30
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE "U" CLUJ 1 : 3 23:25 23:25 25:18 22:25 -:-
 
II 459 10.04.10
15.00
"U" CLUJ TORPI TARGU MURES 2 : 3 21:25 26:24 16:25 31:29 12:15
II 460 10.04.10
17.30
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE VCM LPS PIATRA NEAMT 3 : 1 25:18 25:18 25:27 25:23 -:-
 
III 461 11.04.10
15.00
VCM LPS PIATRA NEAMT "U" CLUJ 3 : 2 20:25 25:19 25:16 18:25 15:12
III 462 11.04.10
17.30
TORPI TARGU MURES STIINTA EXPLORARI BAIA MARE 1 : 3 25:18 16:25 15:25 21:25 -:-
 
Etapa Joc Data Locurile IX - XII Craiova, sala Ion Constantinescu
Observator: Negroiu Dan
Seturi 1 2 3 4 5
I 463 09.04.10 DACIA BUZAU - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
I 464 09.04.10
17.00
SCMU CRAIOVA STEAUA BUCURESTI 3 : 0 25:16 25:19 25:20 -:- -:-
 
II 465 10.04.10 - SCMU CRAIOVA 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
II 466 10.04.10
13.00
STEAUA BUCURESTI DACIA BUZAU 3 : 0 25:10 25:14 25:19 -:- -:-
 
III 467 11.04.10 STEAUA BUCURESTI - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
III 468 11.04.10
12.00
SCMU CRAIOVA DACIA BUZAU 3 : 0 25:22 25:19 25:15 -:- -:-
 

Turneu I - 26.03 - 28.03.2010

Etapa Joc Data Locurile I - IV Bucuresti, sala Extreme
Observatori: Farmus Radu si Vrajescu Valentin
Seturi 1 2 3 4 5
I 433 26.03.10
16.00
DINAMO BUCURESTI UNIREA DEJ 3 : 1 14:25 25:13 25:15 25:21 -:-
I 434 26.03.10
20.00
REMAT ZALAU CVM TOMIS CONSTANTA 3 : 0 25:16 27:25 25:22 -:- -:-
 
II 435 27.03.10
16.00
DINAMO BUCURESTI REMAT ZALAU 2 : 3 25:21 22:25 25:14 21:25 7:15
II 436 27.03.10
20.00
UNIREA DEJ CVM TOMIS CONSTANTA 1 : 3 29:27 21:25 22:25 18:25 -:-
 
III 437 28.03.10
16.00
CVM TOMIS CONSTANTA DINAMO BUCURESTI 1 : 3 22:25 20:25 25:18 21:25 -:-
III 438 28.03.10
20.00
REMAT ZALAU UNIREA DEJ 3 : 0 25:22 25:23 25:19 -:- -:-
 
Etapa Joc Data Locurile V - VIII Cluj, sala Horia Demian
Observator: Dumitrescu Virgil
Seturi 1 2 3 4 5
I 439 26.03.10
15.00
TORPI TARGU MURES VCM LPS PIATRA NEAMT 0 : 3 18:25 18:25 19:25 -:- -:-
I 440 26.03.10
17.00
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE "U" CLUJ 3 : 2 25:23 25:27 25:15 23:25 15:10
 
II 441 27.03.10
11.00
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE TORPI TARGU MURES 3 : 1 27:25 23:25 25:23 25:21 -:-
II 442 27.03.10
13.00
"U" CLUJ VCM LPS PIATRA NEAMT 0 : 3 24:26 21:25 21:25 -:- -:-
 
III 443 28.03.10
10.00
VCM LPS PIATRA NEAMT STIINTA EXPLORARI BAIA MARE 0 : 3 16:25 11:25 19:25 -:- -:-
III 444 28.03.10
12.00
TORPI TARGU MURES "U" CLUJ 1 : 3 20:25 19:25 25:23 21:25 -:-
 
Etapa Joc Data Locurile IX - XII Bucuresti, sala Mihai Viteazul
Observatori: Florea Ovidiu si Murgulescu Claudiu
Seturi 1 2 3 4 5
I 445 26.03.10
16.00
STEAUA BUCURESTI DACIA BUZAU 3 : 0 25:22 25:14 25:14 -:- -:-
I 446 26.03.10 SCMU CRAIOVA - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
II 447 27.03.10
12.00
SCMU CRAIOVA DACIA BUZAU 3 : 1 26:24 20:25 25:19 25:23 -:-
II 448 27.03.10 STEAUA BUCURESTI - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 
III 449 28.03.10
11.00
SCMU CRAIOVA STEAUA BUCURESTI 2 : 3 25:23 27:25 18:25 22:25 11:15
III 450 28.03.10 DACIA BUZAU - 0 : 0 -:- -:- -:- -:- -:-
 

RETUR

Cuprins:

Etapa XII   - 09.01.10 Etapa XV - 30.01.10 Etapa XVIII  - 20.02.10 Etapa XXI  - 13.03.10
Etapa XIII  - 16.01.10 Etapa XVI  - 06.02.10 Etapa XIX - 27.02.10 Etapa XXII - 20.03.10
Etapa XIV - 23.01.10 Etapa XVII - 13.02.10 Etapa XX   - 06.03.10  

CLASAMENT

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
17.00 XII 367 09.01.10
CVM TOMIS CONSTANTA
DACIA BUZAU
3 : 0 25:14 25:15 25:16 -:- -:-
Observator: Blaha D.
12.00 XII 368 09.01.10
 "U" CLUJ
   STEAUA BUCURESTI
3 : 2 25:21 13:25 19:25 25:18 15:13
Observator: Mascasan V.
26.01.10 XII 369 09.01.10
SCMU CRAIOVA
REMAT ZALAU
0 : 3 25:27 17:25 18:25 -:- -:-
Observator: Cojocaru A.
16.30 XII 370 09.01.10
TORPI TARGU MURES
UNIREA DEJ
0 : 3 14:25 17:25 23:25 -:- -:-
Observator: Farmus R.
25.01.10 XII 371 09.01.10
CVM BRASOV
VCM LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 20:25 17:25 20:25 -:- -:-
Observator: Florea O.
17.00 XII 372 09.01.10
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:17 25:16 25:19 -:- -:-
Observator: Dusa V.
17.01.10
17.00
XIII 373 16.01.10
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:20 25:22 25:22 -:- -:-
 
Observator: Ignat A.
17.01.10
13.00
XIII 374 16.01.10
DINAMO BUCURESTI
CVM BRASOV
3 : 0 25:9 25:13 25:12 -:- -:-
 
Observator: Marinescu T.
16.00 XIII 375 16.01.10
VCM LPS PIATRA NEAMT
TORPI TARGU MURES
1 : 3 23:25 25:19 27:29 19:25 -:-
 
Observator: Ioanovici M.
12.00 XIII 376 16.01.10
UNIREA DEJ
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:14 25:19 25:18 -:- -:-
 
Observator: Moldoveanu Z.
17.00 XIII 377 16.01.10
REMAT ZALAU
"U" CLUJ
3 : 0 28:26 25:17 25:23 -:- -:-
 
Observator:Buhatel I.
11.00 XIII 378 16.01.10
STEAUA BUCURESTI
DACIA BUZAU
3 : 0 25:12 29:27 26:24 -:- -:-
 
Observator: Dobrescu D.
17.00 XIV 379 23.01.10
CVM TOMIS CONSTANTA
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:19 25:17 25:15 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
24.01.10 XIV 380 23.01.10
DACIA BUZAU
REMAT ZALAU
0 : 3 25:27 11:25 21:25 -:- -:-
 
Observator: Manole V.
20.01.10
12.00
XIV 381 23.01.10
"U" CLUJ
UNIREA DEJ
0 : 3 25:27 18:25 19:25 -:- -:-
 
Observator: Dobrescu D.
12.00 XIV 382 23.01.10
SCMU CRAIOVA
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 0 25:19 25:23 25:19 -:- -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
09.02.10 XIV 383 23.01.10
TORPI TARGU MURES
DINAMO BUCURESTI
1 : 3 15:25 17:25 25:21 23:25 -:-
 
Observator:
11.00 XIV 384 23.01.10
CVM BRASOV
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
0 : 3 8:25 17:25 20:25 -:- -:-
 
Observator: Stoica M.
30.01.10
Se joaca la
Constanta 15.00
XV 385 30.01.10
CVM BRASOV
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 3 13:25 11:25 9:25 -:- -:-
 
Observator: Porojnicu D.
17.00 XV 386 30.01.10
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
TORPI TARGU MURES
3 : 0 25:16 25:16 25:13 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
16.00 XV 387 30.01.10
DINAMO BUCURESTI
SCMU CRAIOVA
2 : 3 20:25 25:19 21:25 25:18 12:15
 
Observator: Manole V.
12.00 XV 388 30.01.10
VCM LPS PIATRA NEAMT
"U" CLUJ
3 : 2 25:19 25:22 24:26 22:25 15:11
 
Observator: Bratu J.
12.00 XV 389 30.01.10
UNIREA DEJ
DACIA BUZAU
3 : 0 25:14 25:12 25:17 -:- -:-
 
Observator: Calimac N.
17.00 XV 390 30.01.10
REMAT ZALAU
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:22 25:16 25:22 -:- -:-
 
Observator: Ignat A.
17.00 XVI 391 06.02.10
CVM TOMIS CONSTANTA
REMAT ZALAU
3 : 1 27:29 25:14 25:22 26:24 -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
11.00 XVI 392 06.02.10
STEAUA BUCURESTI
UNIREA DEJ
0 : 3 24:26 23:25 28:30 -:- -:-
 
Observator: Moldoveanu Z.
12.00 XVI 393 06.02.10
DACIA BUZAU
VCM LPS PIATRA NEAMT
1 : 3 17:25 25:23 20:25 18:25 -:-
 
Observator: Mascasan V.
12.00 XVI 394 06.02.10
"U" CLUJ
DINAMO BUCURESTI
0 : 3 23:25 20:25 25:27 -:- -:-
 
Observator: Dusa V.
12.00 XVI 395 06.02.10
SCMU CRAIOVA
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
1 : 3 19:25 25:21 21:25 12:25 -:-
 
Observator: Visan G.
16.00 XVI 396 06.02.10
TORPI TARGU MURES
CVM BRASOV
3 : 0 25:20 25:17 25:17 -:- -:-
 
Observator: Vrajescu V.
16.30 XVII 397 13.02.10
TORPI TARGU MURES
CVM TOMIS CONSTANTA
1 : 3 15:25 25:23 19:25 15:25 -:-
 
Observator: Calimac N.
11.00 XVII 398 13.02.10
CVM BRASOV
SCMU CRAIOVA
0 : 3 23:25 14:25 15:25 -:- -:-
 
Observator: Ignat A.
17.00 XVII 399 13.02.10
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
"U" CLUJ
3 : 1 23:25 27:25 25:18 25:20 -:-
 
Observator: Buhatel I.
10.30 XVII 400 13.02.10
DINAMO BUCURESTI
DACIA BUZAU
3 : 0 25:10 25:15 25:17 -:- -:-
 
Observator: Marinescu T.
18.00 XVII 401 13.02.10
VCM LPS PIATRA NEAMT
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:20 25:15 30:28 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
16.02.10
17.00
XVII 402 13.02.10
UNIREA DEJ
REMAT ZALAU
0 : 3 19:25 22:25 18:25 -:- -:-
 
Observator: Negroiu D.
17.30 XVIII 403 20.02.10
CVM TOMIS CONSTANTA
UNIREA DEJ
1 : 3 25:21 21:25 22:25 21:25 -:-
 
Observator: Vrajescu V.
17.00 XVIII 404 20.02.10
REMAT ZALAU
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 0 25:20 25:22 25:19 -:- -:-
 
Observator: Ioanovici M.
11.00 XVIII 405 20.02.10
STEAUA BUCURESTI
DINAMO BUCURESTI
1 : 3 25:21 23:25 17:25 15:25 -:-
 
Observator: Farmus R.
13.00 XVIII 406 20.02.10
DACIA BUZAU
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
0 : 3 14:25 16:25 19:25 -:- -:-
 
Observator: Szilagyi F.
12.00 XVIII 407 20.02.10
"U" CLUJ
CVM BRASOV
3 : 0 25:18 25:11 25:16 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
13.00 XVIII 408 20.02.10
SCMU CRAIOVA
TORPI TARGU MURES
3 : 1 20:25 25:14 25:20 25:18 -:-
 
Observator: Ispas C.
12.00 XIX 409 27.02.10
SCMU CRAIOVA
CVM TOMIS CONSTANTA
1 : 3 19:25 25:20 18:25 22:25 -:-
 
Observator: Moldoveanu Z.
16.00 XIX 410 27.02.10
TORPI TARGU MURES
"U" CLUJ
3 : 0 25:20 29:27 25:22 -:- -:-
 
Observator:
12.30 XIX 411 27.02.10
CVM BRASOV
DACIA BUZAU
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
Observator: Calimac N.
28.02.10
17.00
XIX 412 27.02.10
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:20 25:19 25:13 -:- -:-
 
Observator: Vladescu M.
10.30 XIX 413 27.02.10
DINAMO BUCURESTI
REMAT ZALAU
3 : 2 25:20 23:25 23:25 26:24 15:8
 
Observator: Visan G.
18.00 XIX 414 27.02.10
VCM LPS PIATRA NEAMT
UNIREA DEJ
2 : 3 25:20 22:25 25:27 25:18 10:15
 
Observator: Cojocaru A.
Se joaca la
Piatra Neamt
17.00
XX 415 06.03.10
CVM TOMIS CONSTANTA
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 1 24:26 25:21 25:20 25:22 -:-
 
Observator: Vrajescu V.
12.00 XX 416 06.03.10
UNIREA DEJ
DINAMO BUCURESTI
3 : 0 25:22 25:18 25:16 -:- -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
17.00 XX 417 06.03.10
REMAT ZALAU
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
3 : 1 25:20 25:15 16:25 25:16 -:-
 
Observator: Ioanovici M.
- XX 418 06.03.10
STEAUA BUCURESTI
CVM BRASOV
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
Observator: Enescu R.
12.00 XX 419 06.03.10
DACIA BUZAU
TORPI TARGU MURES
0 : 3 15:25 22:25 10:25 -:- -:-
 
Observator: Ispas C.
12.00 XX 420 06.03.10
"U" CLUJ
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:13 28:26 25:17 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
13.00 XXI 421 13.03.10
"U" CLUJ
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 3 26:28 21:25 16:25 -:- -:-
 
Observator: Visan G.
13.00 XXI 422 13.03.10
SCMU CRAIOVA
DACIA BUZAU
3 : 0 25:23 25:19 25:23 -:- -:-
 
Observator: Marinescu T.
16.00 XXI 423 13.03.10
TORPI TARGU MURES
STEAUA BUCURESTI
3 : 1 25:15 18:25 25:18 25:21 -:-
 
Observator: Murgulescu C.
- XXI 424 13.03.10
CVM BRASOV
REMAT ZALAU
0 : 3 0:25 0:25 0:25 -:- -:-
 
Observator: Florea O.
17.00 XXI 425 13.03.10
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
UNIREA DEJ
0 : 3 32:34 17:25 27:29 -:- -:-
 
Observator: Negroiu D.
18.30 XXI 426 13.03.10
DINAMO BUCURESTI
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 0 25:20 25:16 25:18 -:- -:-
 
Observator: Cojocaru A.
17.00 XXII 427 20.03.10
CVM TOMIS CONSTANTA
DINAMO BUCURESTI
3 : 0 27:25 25:20 25:21 -:- -:-
 
Observator: Dumitrescu V.
18.00 XXII 428 20.03.10
VCM LPS PIATRA NEAMT
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
3 : 2 19:25 23:25 25:22 26:24 15:11
 
Observator: Ioanovici M.
- XXII 429 20.03.10
UNIREA DEJ
CVM BRASOV
3 : 0 25:0 25:0 25:0 -:- -:-
 
Observator: Mascasan V.
17.00 XXII 430 20.03.10
REMAT ZALAU
TORPI TARGU MURES
3 : 0 26:24 25:12 25:18 -:- -:-
 
Observator: Farmus R.
11.00 XXII 431 20.03.10
STEAUA BUCURESTI
SCMU CRAIOVA
3 : 1 25:22 25:18 23:25 25:22 -:-
 
Observator: Vrajescu V.
13.00 XXII 432 20.03.10
DACIA BUZAU
"U" CLUJ
0 : 3 26:28 21:25 19:25 -:- -:-
 
Observator: Porojnicu D.

TUR

Cuprins:

Etapa I   - 10.10.09 Etapa IV - 04.11.09 Etapa VII  - 21.11.09 Etapa X  - 12.12.09
Etapa II  - 24.10.09 Etapa V  - 07.11.09 Etapa VIII - 28.11.09 Etapa XI - 19.12.09
Etapa III - 31.10.09 Etapa VI - 14.11.09 Etapa IX   - 05.12.09  

CLASAMENT

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
16.30 I 301 10.10.09
DACIA BUZAU
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 3 17:25 21:25 20:25 -:- -:-
Observator: Iacob E.
11.00 I 302 10.10.09
       STEAUA BUCURESTI
"U" CLUJ
0 : 3 21:25 19:25 23:25 -:- -:-
Observator: Murgulescu C.
17.00 I 303 10.10.09
REMAT ZALAU
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:17 25:22 25:20 -:- -:-
Observator: Ignat A.
amanat I 304 10.10.09
UNIREA DEJ
TORPI TARGU MURES
3 : 0 25:21 25:14 25:23 -:- -:-
Observator: Dusa V.
17.00 I 305 10.10.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
CVM BRASOV
3 : 0 25:19 25:15 25:11 -:- -:-
Observator: Dobrescu D.
12.00 I 306 10.10.09
DINAMO BUCURESTI
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
3 : 0 25:18 25:10 25:14 -:- -:-
Observator: Dumitrescu V.
17.00 II 307 24.10.09
CVM TOMIS CONSTANTA
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
3 : 0 25:13 25:23 25:22 -:- -:-
Observator: Murgulescu C.
11.00 II 308 24.10.09
CVM BRASOV
DINAMO BUCURESTI
0 : 3 20:25 18:25 16:25 -:- -:-
Observator: Ispas C.
26.10.09 II 309 24.10.09
TORPI TARGU MURES
VCM LPS PIATRA NEAMT
1 : 3 17:25 25:15 13:25 21:25 -:-
Observator: Porojnicu D.
13.00 II 310 24.10.09
SCMU CRAIOVA
UNIREA DEJ
0 : 3 15:25 21:25 23:25 -:- -:-
Observator: Florea O.
12.00 II 311 24.10.09
"U" CLUJ
REMAT ZALAU
2 : 3 19:25 20:25 27:25 25:13 14:16
Observator: Buhatel I.
13.00 II 312 24.10.09
DACIA BUZAU
       STEAUA BUCURESTI
0 : 3 19:25 15:25 6:25 -:- -:-
Observator: Cojocaru A.
11.00 III 313 31.10.09
STEAUA BUCURESTI
CVM TOMIS CONSTANTA
2 : 3 25:21 14:25 21:25 25:21 7:15
A1:
A2:
Observator: Dumitrescu V.
17.00 III 314 31.10.09
REMAT ZALAU
DACIA BUZAU
3 : 0 25:18 25:14 25:10 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Calimac N.
12.00 III 315 31.10.09
UNIREA DEJ
"U" CLUJ
2 : 3 22:25 25:19 20:25 25:23 10:15
A1:
A2:
Observator: Dusa V.
16.00 III 316 31.10.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:19 25:23 25:22 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Mascasan V.
13.30 III 317 31.10.09
DINAMO BUCURESTI
TORPI TARGU MURES
3 : 1 25:18 20:25 27:25 25:22 -:-
A1:
A2:
Observator: Dobrescu D.
17.00 III 318 31.10.09
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
CVM BRASOV
3 : 0 25:20 25:21 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Ignat A.
Se joaca la
Brasov
17.00
IV 319 04.11.09
CVM TOMIS CONSTANTA
CVM BRASOV
3 : 0 25:19 25:12 25:16 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Moldoveanu Z.
16.30 IV 320 04.11.09
TORPI TARGU MURES
STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
3 : 1 25:27 25:20 25:15 25:19 -:-
A1:
A2:
Observator: Stoica M.
17.00 IV 321 04.11.09
SCMU CRAIOVA
DINAMO BUCURESTI
3 : 2 26:24 23:25 25:19 15:25 15:10
A1:
A2:
Observator: Blaha D.
15.30 IV 322 04.11.09
"U" CLUJ
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 1 25:20 20:25 25:15 25:22 -:-
A1:
A2:
Observator: Vladescu M.
16.00 IV 323 04.11.09
DACIA BUZAU
UNIREA DEJ
0 : 3 21:25 27:29 22:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Marinescu T.
17.00 IV 324 04.11.09
STEAUA BUCURESTI
REMAT ZALAU
3 : 0 25:20 25:14 26:24 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Florea O.
17.00 V 325 07.11.09
REMAT ZALAU
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:23 25:21 25:16 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Cojocaru A.
- V 326 07.11.09
UNIREA DEJ
STEAUA BUCURESTI
3 : 1 17:25 25:22 25:22 25:21 -:-
A1:
A2:
Observator: Ignat A.
16.00 V 327 07.11.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
DACIA BUZAU
3 : 1 25:19 23:25 25:21 25:14 -:-
A1:
A2:
Observator: Porojnicu D.
13.30 V 328 07.11.09
DINAMO BUCURESTI
"U" CLUJ
3 : 0 27:25 25:17 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Visan G.
19.00 V 329 07.11.09
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:19 25:17 25:21 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Negroiu D.
08.11.09 V 330 07.11.09
CVM BRASOV
TORPI TARGU MURES
0 : 3 23:25 17:25 13:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Achihaei E.
17.00 VI 331 14.11.09
CVM TOMIS CONSTANTA
TORPI TARGU MURES
3 : 0 25:20 25:14 25:13 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Marinescu T.
10.30 VI 332 14.11.09
SCMU CRAIOVA
CVM BRASOV
3 : 0 25:19 25:12 25:22 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Farmus R.
17.00 VI 333 14.11.09
"U" CLUJ
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
1 : 3 20:25 25:15 23:25 19:25 -:-
A1:
A2:
Observator: Dusa V.
11.11.09
16.00
VI 334 14.11.09
DACIA BUZAU
DINAMO BUCURESTI
0 : 3 15:25 12:25 18:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Murgulescu C.
11.00 VI 335 14.11.09
STEAUA BUCURESTI
VCM LPS PIATRA NEAMT
2 : 3 25:20 20:25 25:19 19:25 15:17
A1:
A2:
Observator: Dumitrescu V.
17.00 VI 336 14.11.09
REMAT ZALAU
UNIREA DEJ
3 : 0 25:18 25:14 25:21 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Vladescu M.
08.11.09 VII 337 21.11.09
UNIREA DEJ
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 3 23:25 17:25 22:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Ignat A.
16.00 VII 338 21.11.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
REMAT ZALAU
0 : 3 17:25 22:25 21:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Ioanovici M.
11.00 VII 339 21.11.09
DINAMO BUCURESTI
STEAUA BUCURESTI
3 : 0 25:22 25:17 25:23 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Visan G.
12.00 VII 340 21.11.09
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
DACIA BUZAU
3 : 1 25:18 26:28 25:20 25:14 -:-
A1:
A2:
Observator: Calimac N.
16.00
20.11.09
VII 341 21.11.09
CVM BRASOV
"U" CLUJ
1 : 3 31:29 18:25 16:25 14:25 -:-
A1:
A2:
Observator: Dobrescu D.
16.30
20.11.09
VII 342 21.11.09
TORPI TARGU MURES
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:22 25:20 25:20 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Buhatel I.
17.00 VIII 343 28.11.09
CVM TOMIS CONSTANTA
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:18 25:20 25:23 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Farmus R.
12.00 VIII 344 28.11.09
"U" CLUJ
TORPI TARGU MURES
2 : 3 27:25 25:23 20:25 18:25 12:15
A1:
A2:
Observator: Negroiu D.
13.00 VIII 345 28.11.09
DACIA BUZAU
CVM BRASOV
3 : 1 25:22 31:29 26:28 25:22 -:-
A1:
A2:
Observator: Ispas C.
11.00 VIII 346 28.11.09
STEAUA BUCURESTI
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
1 : 3 19:25 21:25 26:24 24:26 -:-
A1:
A2:
Observator: Iacob E.
17.00 VIII 347 28.11.09
REMAT ZALAU
DINAMO BUCURESTI
1 : 3 25:22 19:25 27:29 24:26 -:-
A1:
A2:
Observator: Moldoveanu Z.
12.00 VIII 348 28.11.09
UNIREA DEJ
VCM LPS PIATRA NEAMT
2 : 3 17:25 25:22 20:25 25:11 11:15
A1:
A2:
Observator: Vladescu M.
Se joaca la
Constanta
16.00
IX 349 05.12.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
CVM TOMIS CONSTANTA
0 : 3 21:25 14:25 16:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Dumitrescu V.
11.00 IX 350 05.12.09
DINAMO BUCURESTI
UNIREA DEJ
3 : 1 26:24 25:20 20:25 25:18 -:-
A1:
A2:
Observator: Dobrescu D.
16.12.09
17.00
IX 351 05.12.09
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
REMAT ZALAU
3 : 0 25:18 25:16 32:30 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Ignat A.
04.12.09
16.00
IX 352 05.12.09
CVM BRASOV
STEAUA BUCURESTI
2 : 3 28:26 25:19 18:25 23:25 13:15
A1:
A2:
Observator: Vrajescu V.
16.45 IX 353 05.12.09
TORPI TARGU MURES
DACIA BUZAU
3 : 0 25:14 25:15 25:21 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Florea O.
12.30 IX 354 05.12.09
SCMU CRAIOVA
"U" CLUJ
2 : 3 21:25 25:15 21:25 25:16 7:15
A1:
A2:
Observator: Marinescu T.
17.00 X 355 12.12.09
CVM TOMIS CONSTANTA
"U" CLUJ
3 : 1 25:20 25:22 18:25 25:23 -:-
A1:
A2:
Observator: Szilagyi F.
12.00 X 356 12.12.09
DACIA BUZAU
SCMU CRAIOVA
0 : 3 25:27 19:25 18:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Enescu R.
11.00 X 357 12.12.09
STEAUA BUCURESTI
TORPI TARGU MURES
0 : 3 26:28 21:25 15:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Vrajescu V.
17.00 X 358 12.12.09
REMAT ZALAU
CVM BRASOV
3 : 0 25:22 25:16 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Calimac N.
12.00 X 359 12.12.09
UNIREA DEJ
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
3 : 2 25:20 24:26 23:25 29:27 17:15
A1:
A2:
Observator: Farmus R.
13.12.09
16.00
X 360 12.12.09
VCM LPS PIATRA NEAMT
DINAMO BUCURESTI
3 : 1 25:23 21:25 26:24 25:22 -:-
A1:
A2:
Observator: Murgulescu C.
12.00 XI 361 19.12.09
DINAMO BUCURESTI
CVM TOMIS CONSTANTA
3 : 0 25:23 25:22 34:32 -:- -:-
A1:
A2:
Observator:
17.00 XI 362 19.12.09
    STIINTA EXPLORARI BAIA MARE
VCM LPS PIATRA NEAMT
3 : 1 25:17 13:25 25:21 25:20 -:-
A1:
A2:
Observator: Vladescu M.
11.00 XI 363 19.12.09
CVM BRASOV
UNIREA DEJ
0 : 3 5:25 17:25 16:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator:
16.00 XI 364 19.12.09
TORPI TARGU MURES
REMAT ZALAU
3 : 2 25:22 17:25 19:25 25:15 15:6
A1:
A2:
Observator: Dumitrescu V.
12.00 XI 365 19.12.09
SCMU CRAIOVA
STEAUA BUCURESTI
2 : 3 21:25 20:25 25:17 25:17 14:16
A1:
A2:
Observator: Negroiu D.
13.00 XI 366 19.12.09
"U" CLUJ
DACIA BUZAU
3 : 0 25:17 26:24 25:11 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Buhatel I.