CLASAMENT
FEMININ    
             
Locurile 1 - 4 Locurile 5 - 8 Locurile 9 - 12        

Locurile 1 - 4 FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
CSU METAL GALATI 18 13 5 31 42 25 1.68 1497 1402 1.06
2
VC 2004 TOMIS CONSTANTA 18 12 6 30 42 25 1.68 1529 1358 1.12
3
DINAMO ROMPREST BUCURESTI 18 10 8 28 35 32 1.09 1393 1456 0.95
4
STIINTA BACAU 18 1 17 19 15 52 0.28 1301 1579 0.82
                    Inapoi
Locurile 5 - 8 FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
5 SCMU CRAIOVA 18 13 5 31 43 22 1.95 1486 1303 1.14
6
PENICILINA IASI 18 11 7 29 37 33 1.12 1470 1434 1.02
7
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 18 10 8 28 38 29 1.31 1530 1487 1.02
8
CSU MEDICINA TARGU MURES 18 2 16 20 15 49 0.30 1250 1512 0.82
                    Inapoi
Locurile 9 - 12 FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
9
"U" CLUJ 18 13 5 31 45 23 1.95 1542 1387 1.11
10
CSM SIBIU 18 12 6 30 44 25 1.76 1574 1397 1.12
11
IOR BUCURESTI 18 9 9 27 34 38 0.89 1526 1527 0.99
12
CSM 2007 FOCSANI 18 2 16 20 15 52 0.28 1234 1565 0.78
                    Inapoi
dupa faza I-a FEMININ
JOCURI
PUNCTE
SETURI
PUNCTE SETURI
Loc
Echipa
T
C
P
C
P
R
C
P
R
1
DINAMO ROMPREST BUCURESTI 22 19 3 41 61 18 3.38 1855 1395 1.32
2
CSU METAL GALATI 22 19 3 41 58 19 3.05 1765 1441 1.22
3
VC 2004 TOMIS CONSTANTA 22 18 4 40 61 18 3.38 1872 1480 1.26
4
STIINTA BACAU 22 16 6 38 54 24 2.25 1748 1507 1.15
5
PENICILINA IASI 22 15 7 37 48 29 1.65 1653 1510 1.09
6
SCMU CRAIOVA 22 12 10 34 45 33 1.36 1767 1577 1.12
7
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 22 11 11 33 42 35 1.2 1657 1551 1.06
8
CSU MEDICINA TARGU MURES 22 9 13 31 34 46 0.73 1688 1750 0.96
9
"U" CLUJ 22 5 17 27 20 53 0.37 1345 1704 0.78
10
CSM SIBIU 22 4 18 26 17 57 0.29 1314 1671 0.78
11
IOR BUCURESTI 22 3 19 25 12 62 0.19 1227 1702 0.72
12
CSM 2007 FOCSANI 22 1 21 23 7 65 0.10 1145 1748 0.65
                       
Turneul I
26.03 - 28.03.2010
Turneul II
09.04 - 11.04.2010
Turneul III
16.04 - 18.04.2010
Turneul IV
23.04 - 25.04.2010

Turneu IV - 23.04 - 25.04.2010

Etapa Joc Data Locurile I - IV Bucuresti, sala Extreme
Observator: Visan Gheorghe, Stefanescu Alina
si Vrajescu Valentin
Seturi 1 2 3 4 5
I 287 23.04.10
15.00
CSU METAL GALATI STIINTA BACAU 3 : 0 25:20 25:17 26:24 -:- -:-
I 288 23.04.10
18.00
VC 2004 TOMIS CONSTANTA DINAMO ROMPREST BUCURESTI 3 : 1 23:25 25:15 25:23 27:25 -:-
 
II 289 24.04.10
15.00
CSU METAL GALATI VC 2004 TOMIS CONSTANTA 1 : 3 25:21 17:25 19:25 15:25 -:-
II 290 24.04.10
18.00
STIINTA BACAU DINAMO ROMPREST BUCURESTI 0 : 3 19:25 15:25 17:25 -:- -:-
 
III 291 25.04.10
15.00
VC 2004 TOMIS CONSTANTA STIINTA BACAU 3 : 2 21:25 19:25 25:12 25:12 15:9
III 292 25.04.10
18.00
DINAMO ROMPREST BUCURESTI CSU METAL GALATI 0 : 3 17:25 15:25 20:25 -:- -:-
 
Etapa Joc Data Locurile V - VIII Iasi, sala Penicilina
Observator: Achihaei Eugen
Seturi 1 2 3 4 5
I 293 23.04.10
14.00
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT PENICILINA IASI 1 : 3 27:25 17:25 16:25 18:25 -:-
I 294 23.04.10
17.00
SCMU CRAIOVA CSU MEDICINA TARGU MURES 3 : 1 25:22 25:14 20:25 25:23 -:-
 
II 295 24.04.10
11.00
CSU MEDICINA TARGU MURES PENICILINA IASI 2 : 3 16:25 26:24 12:25 25:22 15:17
II 296 24.04.10
14.00
SCMU CRAIOVA VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 0 : 3 20:25 19:25 19:25 -:- -:-
 
III 297 25.04.10
11.00
PENICILINA IASI SCMU CRAIOVA 3 : 1 25:10 25:15 26:28 25:16 -:-
III 298 25.04.10
14.00
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT CSU MEDICINA TARGU MURES 3 : 1 25:27 25:18 25:14 25:21 -:-
 
Etapa Joc Data Locurile IX - XII Cluj,
sala Sporturilor "Horia Demian" si sala "Vasile Geleriu"
Observator: Farmus Radu
Seturi 1 2 3 4 5
I 299 23.04.10
12.30
"U" CLUJ CSM 2007 FOCSANI 3 : 2 23:25 25:22 19:25 25:16 15:12
I 300 23.04.10
15.00
CSM SIBIU IOR BUCURESTI 3 : 1 30:28 25:15 19:25 25:18 -:-
 
II 301 24.04.10
15.30
CSM 2007 FOCSANI IOR BUCURESTI 1 : 3 16:25 15:25 25:23 21:25 -:-
II 302 24.04.10
18.30
"U" CLUJ CSM SIBIU 1 : 3 19:25 19:25 25:13 24:26 -:-
 
III 303 25.04.10
13.00
CSM SIBIU CSM 2007 FOCSANI 3 : 0 25:23 25:18 25:17 -:- -:-
III 304 25.04.10
15.30
IOR BUCURESTI "U" CLUJ 0 : 3 19:25 23:25 10:25 -:- -:-
 

Turneu III - 16.04 - 18.04.2010

Etapa Joc Data Locurile I - IV Galati, sala Siderurgistul
Observator: Cojocaru Adin
Seturi 1 2 3 4 5
I 269 16.04.10
16.30
DINAMO ROMPREST BUCURESTI STIINTA BACAU 3 : 0 25:20 25:21 25:19 -:- -:-
I 270 16.04.10
19.00
CSU METAL GALATI VC 2004 TOMIS CONSTANTA 3 : 0 25:21 25:22 25:20 -:- -:-
 
II 271 17.04.10
16.30
STIINTA BACAU VC 2004 TOMIS CONSTANTA 0 : 3 20:25 17:25 21:25 -:- -:-
II 272 17.04.10
19.00
DINAMO ROMPREST BUCURESTI CSU METAL GALATI 1 : 3 25:18 12:25 23:25 23:25 -:-
 
III 273 18.04.10
16.30
CSU METAL GALATI STIINTA BACAU 3 : 1 25:16 25:19 15:25 25:11 -:-
III 274 18.04.10
19.00
VC 2004 TOMIS CONSTANTA DINAMO ROMPREST BUCURESTI 3 : 0 25:21 25:14 26:24 -:- -:-
 
Etapa Joc Data Locurile V - VIII Craiova, sala Ion Constantinescu
Observator: Manole Viorel
Seturi 1 2 3 4 5
I 275 16.04.10
16.00
PENICILINA IASI VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 0 : 3 19:25 23:25 14:25 -:- -:-
I 276 16.04.10
18.30
SCMU CRAIOVA CSU MEDICINA TARGU MURES 3 : 1 25:10 19:25 25:21 25:16 -:-
 
II 277 17.04.10
16.00
CSU MEDICINA TARGU MURES VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 0 : 3 18:25 20:25 21:25 -:- -:-
II 278 17.04.10
18.30
SCMU CRAIOVA PENICILINA IASI 3 : 0 25:18 25:17 25:15 -:- -:-
 
III 279 18.04.10
14.00
PENICILINA IASI CSU MEDICINA TARGU MURES 3 : 0 25:19 25:20 25:16 -:- -:-
III 280 18.04.10
16.30
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT SCMU CRAIOVA 2 : 3 25:18 10:25 21:25 25:21 11:15
 
Etapa Joc Data Locurile IX - XII Sibiu, sala Polivalenta Transilvania
Observator: Mascasan Vasile
Seturi 1 2 3 4 5
I 281 16.04.10
11.30
"U" CLUJ CSM 2007 FOCSANI 3 : 0 25:9 25:17 25:19 -:- -:-
I 282 16.04.10
14.00
CSM SIBIU IOR BUCURESTI 3 : 0 25:19 25:12 25:21 -:- -:-
 
II 283 17.04.10
11.30
CSM 2007 FOCSANI IOR BUCURESTI 2 : 3 17:25 27:25 25:14 18:25 15:17
II 284 17.04.10
14.00
"U" CLUJ CSM SIBIU 3 : 1 25:22 16:25 25:12 25:20 -:-
 
III 285 18.04.10
12.30
IOR BUCURESTI "U" CLUJ 2 : 3 25:22 25:20 8:25 17:25 10:15
III 286 18.04.10
15.00
CSM SIBIU CSM 2007 FOCSANI 3 : 0 25:11 25:23 25:12 -:- -:-
 

Turneu II - 09.04 - 11.04.2010

Etapa Joc Data Locurile I - IV Constanta, sala Sporturilor
Observator: Vrajescu Valentin
Seturi 1 2 3 4 5
I 251 09.04.10
17.00
CSU METAL GALATI STIINTA BACAU 3 : 0 25:19 25:17 25:21 -:- -:-
I 252 09.04.10
20.00
DINAMO ROMPREST BUCURESTI VC 2004 TOMIS CONSTANTA 0 : 3 20:25 23:25 22:25 -:- -:-
 
II 253 10.04.10
17.00
CSU METAL GALATI DINAMO ROMPREST BUCURESTI 0 : 3 22:25 25:27 23:25 -:- -:-
II 254 10.04.10
20.00
STIINTA BACAU VC 2004 TOMIS CONSTANTA 1 : 3 13:25 25:22 13:25 14:25 -:-
 
III 255 11.04.10
17.00
DINAMO ROMPREST BUCURESTI STIINTA BACAU 3 : 0 25:16 25:19 25:20 -:- -:-
III 256 11.04.10
20.00
VC 2004 TOMIS CONSTANTA CSU METAL GALATI 3 : 0 25:13 25:20 25:11 -:- -:-
 
Etapa Joc Data Locurile V - VIII Piatra Neamt, sala Ceahlau
Observator: Dobrescu Dan
Seturi 1 2 3 4 5
I 257 09.04.10
14.00
PENICILINA IASI VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 1 : 3 22:25 25:21 18:25 17:25 -:-
I 258 09.04.10
16.30
SCMU CRAIOVA CSU MEDICINA TARGU MURES 3 : 0 25:17 25:20 25:17 -:- -:-
 
II 259 10.04.10
14.00
CSU MEDICINA TARGU MURES VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 0 : 3 19:25 17:25 23:25 -:- -:-
II 260 10.04.10
16.30
SCMU CRAIOVA PENICILINA IASI 3 : 0 25:13 27:25 25:22 -:- -:-
 
III 261 11.04.10
12.00
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT SCMU CRAIOVA 3 : 1 28:26 25:22 24:26 25:23 -:-
III 262 11.04.10
14.30
PENICILINA IASI CSU MEDICINA TARGU MURES 3 : 0 25:20 25:19 25:19 -:- -:-
 
Etapa Joc Data Locurile IX - XII Bucuresti, sala Constructorul
Observatori: Manole Viorel si Cojocaru Adin
Seturi 1 2 3 4 5
I 263 09.04.10
15.00
"U" CLUJ CSM 2007 FOCSANI 3 : 0 27:25 25:14 25:19 -:- -:-
I 264 09.04.10
17.00
IOR BUCURESTI CSM SIBIU 2 : 3 29:27 21:25

25:15

16:25 18:20
 
II 265 10.04.10
13.00
CSM 2007 FOCSANI CSM SIBIU 0 : 3 14:25 15:25 8:25 -:- -:-
II 266 10.04.10
15.30
"U" CLUJ IOR BUCURESTI 3 : 0 25:19 25:23 25:23 -:- -:-
 
III 267 11.04.10
13.00
CSM SIBIU "U" CLUJ 3 : 0 25:22 25:23 25:17 -:- -:-
III 268 11.04.10
15.30
IOR BUCURESTI CSM 2007 FOCSANI 3 : 0 25:20 25:2 25:15 -:- -:-
 

Turneu I - 26.03 - 28.03.2010

Etapa Joc Data Locurile I - IV Bacau, sala Polivalenta
Observator: Ispas Constantin
Seturi 1 2 3 4 5
I 233 26.03.10
14.00
CSU METAL GALATI STIINTA BACAU 1 : 3 19:25 22:25 25:19 21:25 -:-
I 234 26.03.10
16.30
DINAMO ROMPREST BUCURESTI VC 2004 TOMIS CONSTANTA 3 : 0 28:26 25:19 25:20 -:- -:-
 
II 235 27.03.10
14.00
STIINTA BACAU VC 2004 TOMIS CONSTANTA 0 : 3 20:25 11:25 22:25 -:- -:-
II 236 27.03.10
16.30
CSU METAL GALATI DINAMO ROMPREST BUCURESTI 3 : 1 25:14 18:25 25:19 25:15 -:-
 
III 237 28.03.10
11.00
DINAMO ROMPREST BUCURESTI STIINTA BACAU 3 : 2 25:21 25:9 16:25 22:25 15:7
III 238 28.03.10
13.30
VC 2004 TOMIS CONSTANTA CSU METAL GALATI 0 : 3 21:25 15:25 21:25 -:- -:-
 
Etapa Joc Data Locurile V - VIII Targu Mures, sala UMF
Observator: Cojocaru Adin
Seturi 1 2 3 4 5
I 239 26.03.10
17.00
PENICILINA IASI CSU MEDICINA TARGU MURES 3 : 0 25:15 28:26 25:23 -:- -:-
I 240 26.03.10
19.30
SCMU CRAIOVA VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 3 : 0 25:11 25:19 25:21 -:- -:-
 
II 241 27.03.10
17.00
CSU MEDICINA TARGU MURES VC UNIC LPS PIATRA NEAMT 3 : 0 26:24 25:23 25:21 -:- -:-
II 242 27.03.10
19.30
PENICILINA IASI SCMU CRAIOVA 0 : 3 19:25 23:25 18:25 -:- -:-
 
III 243 28.03.10
17.00
SCMU CRAIOVA CSU MEDICINA TARGU MURES 3 : 0 25:14 25:8 25:20 -:- -:-
III 244 28.03.10
19.30
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT PENICILINA IASI 3 : 2 27:15 13:25 22:25 25:20 15:12
 
Etapa Joc Data Locurile IX - XII Focsani, sala Polivalenta
Observator: Manole Viorel
Seturi 1 2 3 4 5
I 245 26.03.10
15.30
CSM SIBIU IOR BUCURESTI 1 : 3 20:25 23:25 25:21 19:25 -:-
I 246 26.03.10
18.00
"U" CLUJ CSM 2007 FOCSANI 3 : 1 25:22 22:25 25:13 25:23 -:-
 
II 247 27.03.10
15.30
"U" CLUJ CSM SIBIU 1 : 3 18:25 19:25 26:24 22:25 -:-
II 248 27.03.10
18.00
CSM 2007 FOCSANI IOR BUCURESTI 0 : 3 18:25 16:25 14:25 -:- -:-
 
III 249 28.03.10
13.00
IOR BUCURESTI "U" CLUJ 3 : 2 24:26 25:10 25:20 23:25 15:12
III 250 28.03.10
15.30
CSM SIBIU CSM 2007 FOCSANI 2 : 3 25:27 25:10 25:20 28:30 14:16
 

RETUR

Cuprins:

Etapa XII   - 09.01.10 Etapa XV - 30.01.10 Etapa XVIII  - 20.02.10 Etapa XXI  - 13.03.10
Etapa XIII  - 16.01.10 Etapa XVI  - 06.02.10 Etapa XIX - 27.02.10 Etapa XXII - 20.03.10
Etapa XIV - 23.01.10 Etapa XVII - 13.02.10 Etapa XX   - 06.03.10  

CLASAMENT

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
18.00 XII 167 09.01.10
SCMU CRAIOVA
PENICILINA IASI
3 : 1 25:13 23:25 25:14 25:21 -:-
Observator: Cojocaru A.
12.00 XII 168 09.01.10
CSM SIBIU
STIINTA BACAU
0 : 3 8:25 11:25 14:25 -:- -:-
Observator: Visan G.
10.01.10
17.00
XII 169 09.01.10
CSU METAL GALATI
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 2 25:16 25:16 14:25 20:25 15:12
Observator: Stefanescu A.
12.30 XII 170 09.01.10
CSM 2007 FOCSANI
IOR BUCURESTI
2 : 3 25:19 20:25 25:22 18:25 10:15
Observator: Porojnicu D.
20.01.10 XII 171 09.01.10
"U" CLUJ
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 14:25 17:25 17:25 -:- -:-
Observator: Dobrescu D.
13.00 XII 172 09.01.10
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
CSU MEDICINA TG MURES
3 : 0 25:15 26:24 25:20 -:- -:-
Observator: Szilagyi F.
13.00 XIII 173 16.01.10
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
SCMU CRAIOVA
3 : 1 25:21 25:27 25:19 25:22 -:-
   
Observator: Bratu J.
17.00 XIII 174 16.01.10
CSU MEDICINA TG MURES
"U" CLUJ
3 : 1 25:21 23:25 25:12 25:16 -:-
   
Observator: Vladescu M.
18.00 XIII 175 16.01.10
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:17 25:12 25:17 -:- -:-
   
Observator: Ioanovici M.
Se joaca la
Buzau
14.01.10
14.00
XIII 176 16.01.10
IOR BUCURESTI
CSU METAL GALATI
0 : 3 9:25 17:25 11:25 -:- -:-
   
Observator: Stoica M.
17.00 XIII 177 16.01.10
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
CSM SIBIU
3 : 0 25:19 25:12 25:11 -:- -:-
   
Observator: Murgulescu C.
12.00 XIII 178 16.01.10
STIINTA BACAU
PENICILINA IASI
3 : 0 25:18 25:19 25:14 -:- -:-
   
Observator: Vrajescu V.
18.00 XIV 179 23.01.10
SCMU CRAIOVA
STIINTA BACAU
1 : 3 15:25 25:14 23:25 18:25 -:-
   
Observator: Dumitrescu V.
11.00 XIV 180 23.01.10
PENICILINA IASI
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
0 : 3 20:25 24:26 16:25 -:- -:-
   
Observator: Iacob E.
14.00 XIV 181 23.01.10
CSM SIBIU
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:19 25:17 25:22 -:- -:-
   
Observator: Blaha D.
14.00 XIV 182 23.01.10
CSU METAL GALATI
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
3 : 0 25:14 25:21 25:20 -:- -:-
   
Observator: Stefanescu A.
12.00 XIV 183 23.01.10
CSM 2007 FOCSANI
CSU MEDICINA TG MURES
1 : 3 21:25 26:24 16:25 14:25 -:-
   
Observator: Szilagyi F.
18.03.10
19.00
XIV 184 23.01.10
"U" CLUJ
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
0 : 3 14:25 15:25 11:25 -:- -:-
   
Observator: Mascasan V.
11.00 XV 185 30.01.10
"U" CLUJ
SCMU CRAIOVA
0 : 3 21:25 16:25 22:25 -:- -:-
   
Observator: Visan G.
13.00 XV 186 30.01.10
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:10 25:11 25:14 -:- -:-
   
Observator: Vrajescu V.
17.00 XV 187 30.01.10
CSU MEDICINA TG MURES
CSU METAL GALATI
1 : 3 11:25 26:24 21:25 12:25 -:-
   
Observator: Negroiu D.
10.00 XV 188 30.01.10
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
CSM SIBIU
3 : 0 25:16 25:14 25:16 -:- -:-
   
Observator: Bratu J.
15.00 XV 189 30.01.10
IOR BUCURESTI
PENICILINA IASI
0 : 3 16:25 13:25 14:25 -:- -:-
   
Observator: Achihaei E.
17.00 XV 190 30.01.10
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
STIINTA BACAU
3 : 0 25:19 25:17 25:19 -:- -:-
   
Observator: Stefanescu A.
16.00 XVI 191 06.02.10
SCMU CRAIOVA
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
1 : 3 25:22 19:25 23:25 31:33 -:-
   
Observator: Blaha D.
11.00 XVI 192 06.02.10
STIINTA BACAU
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:16 25:13 25:16 -:- -:-
   
Observator: Florea O.
11.00 XVI 193 06.02.10
PENICILINA IASI
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
3 : 2 25:13 25:22 22:25 20:25 15:13
   
Observator: Ioanovici M.
16.00 XVI 194 06.02.10
CSM SIBIU
CSU MEDICINA TG MURES
3 : 1 25:17 23:25 25:23 25:23 -:-
   
Observator: Murgulescu C.
18.00 XVI 195 06.02.10
CSU METAL GALATI
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
3 : 2 24:26 26:24 25:16 22:25 15:7
   
Observator: Cojocaru A.
12.00 XVI 196 06.02.10
CSM 2007 FOCSANI
"U" CLUJ
0 : 3 18:25 24:26 22:25 -:- -:-
   
Observator: Enescu R.
12.30 XVII 197 13.02.10
CSM 2007 FOCSANI
SCMU CRAIOVA
0 : 3 19:25 20:25 6:25 -:- -:-
   
Observator: Achihaei E.
31.01.10
11.00
XVII 198 13.02.10
"U" CLUJ
CSU METAL GALATI
0 : 3 12:25 12:25 20:25 -:- -:-
   
Observator: Mascasan V.
13.00 XVII 199 13.02.10
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
CSM SIBIU
3 : 0 25:14 25:12 25:17 -:- -:-
   
Observator: Marinescu T.
17.00 XVII 200 13.02.10
CSU MEDICINA TG MURES
PENICILINA IASI
1 : 3 17:25 18:25 25:20 22:25 -:-
   
Observator: Stoica M.
16.00 XVII 201 13.02.10
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
STIINTA BACAU
2 : 3 17:25 25:18 25:18 23:25 10:15
   
Observator: Farmus R.
13.00 XVII 202 13.02.10
IOR BUCURESTI
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
0 : 3 12:25 18:25 18:25 -:- -:-
   
Observator: Stefanescu A.
11.00 XVIII 203 20.02.10
SCMU CRAIOVA
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:18 25:15 25:21 -:- -:-
   
Observator: Ispas C.
14.00 XVIII 204 20.02.10
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
3 : 2 23:25 26:24 25:22 14:25 15:10
   
Observator: Vrajescu V.
11.00 XVIII 205 20.02.10
STIINTA BACAU
CSU MEDICINA TG MURES
3 : 0 25:19 25:20 25:14 -:- -:-
   
Observator: Murgulescu C.
11.00 XVIII 206 20.02.10
PENICILINA IASI
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
1 : 3 14:25 14:25 25:22 20:25 -:-
   
Observator: Iacob E.
14.30 XVIII 207 20.02.10
CSM SIBIU
"U" CLUJ
2 : 3 25:17 22:25 26:28 25:22 11:15
   
Observator: Stefanescu A.
14.00 XVIII 208 20.02.10
CSU METAL GALATI
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:7 25:15 25:17 -:- -:-
   
Observator: Florea O.
13.00 XIX 209 27.02.10
CSU METAL GALATI
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:22 25:18 25:12 -:- -:-
   
Observator: Enescu R.
12.00 XIX 210 27.02.10
CSM 2007 FOCSANI
CSM SIBIU
3 : 2 25:20 23:25 25:23 12:25 15:11
   
Observator: Marinescu T.
13.00 XIX 211 27.02.10
"U" CLUJ
PENICILINA IASI
0 : 3 22:25 20:25 19:25 -:- -:-
   
Observator: Dusa V.
13.30 XIX 212 27.02.10
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
STIINTA BACAU
3 : 1 25:17 25:19 21:25 25:16 -:-
   
Observator: Visan G.
28.02.10
17.00
XIX 213 27.02.10
CSU MEDICINA TG MURES
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 1 18:25 25:23 27:25 25:22 -:-
   
Observator: Negroiu D.
16.00 XIX 214 27.02.10
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:18 25:13 25:10 -:- -:-
   
Observator: Cojocaru A.
19.30 XX 215 06.03.10
SCMU CRAIOVA
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 23:25 21:25 26:28 -:- -:-
   
Observator: Murgulescu C.
14.30 XX 216 06.03.10
IOR BUCURESTI
CSU MEDICINA TG MURES
1 : 3 26:24 20:25 22:25 20:25 -:-
   
Observator: Bratu J.
07.03.10
14.00
XX 217 06.03.10
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
2 : 3 25:17 25:23 19:25 23:25 13:15
   
Observator: Farmus R.
11.00 XX 218 06.03.10
STIINTA BACAU
"U" CLUJ
3 : 0 25:19 25:14 25:19 -:- -:-
   
Observator: Dobrescu D.
12.00 XX 219 06.03.10
PENICILINA IASI
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:17 25:5 25:23 -:- -:-
   
Observator: Achihaei D.
12.00 XX 220 06.03.10
CSM SIBIU
CSU METAL GALATI
0 : 3 18:25 16:25 17:25 -:- -:-
   
Observator: Stoica M.
17.03.10
17.00
XXI 221 13.03.10
CSM SIBIU
SCMU CRAIOVA
0 : 3 11:25 19:25 17:25 -:- -:-
   
Observator: Ignat A.
17.03.10
16.00
XXI 222 13.03.10
CSU METAL GALATI
PENICILINA IASI
0 : 3 13:25 10:25 4:25 -:- -:-
   
Observator: Porojnicu D.
17.03.10
16.00
XXI 223 13.03.10
CSM 2007 FOCSANI
STIINTA BACAU
0 : 3 13:25 15:25 18:25 -:- -:-
   
Observator: Blaha D.
01.03.10
13.00
XXI 224 13.03.10
"U" CLUJ
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
0 : 3 14:25 15:25 17:25 -:- -:-
   
Observator: Mascasan V.
17.03.10
14.00
XXI 225 13.03.10
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:9 25:14 25:11 -:- -:-
   
Observator: Enescu R.
17.03.10
17.00
XXI 226 13.03.10
CSU MEDICINA TG MURES
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 20:25 13:25 16:25 -:- -:-
   
Observator: Dobrescu D.
17.00 XXII 227 20.03.10
SCMU CRAIOVA
CSU MEDICINA TG MURES
3 : 0 25:19 25:12 25:22 -:- -:-
   
Observator: Stefanescu A.
20.00 XXII 228 20.03.10
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
3 : 2 25:27 20:25 25:18 25:16 15:8
   
Observator: Ioanovici M.
14.00 XXII 229 20.03.10
IOR BUCURESTI
"U" CLUJ
3 : 2 25:19 25:19 18:25 20:25 15:12
   
Observator: Vladescu M.
15.00 XXII 230 20.03.10
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:18 25:5 25:13 -:- -:-
   
Observator: Ispas C.
14.00 XXII 231 20.03.10
STIINTA BACAU
CSU METAL GALATI
1 : 3 17:25 25:18 21:25 23:25 -:-
   
Observator: Cojocaru A.
19.03.10
14.00
XXII 232 20.03.10
PENICILINA IASI
CSM SIBIU
3 : 0 25:19 25:16 25:11 -:- -:-
   
Observator: Iacob E.

TUR

Cuprins:

Etapa I   - 10.10.09 Etapa IV - 04.11.09 Etapa VII  - 21.11.09 Etapa X  - 12.12.09
Etapa II  - 24.10.09 Etapa V  - 07.11.09 Etapa VIII - 28.11.09 Etapa XI - 19.12.09
Etapa III - 31.10.09 Etapa VI - 14.11.09 Etapa IX   - 05.12.09  

CLASAMENT

Reprogramari Etapa Joc Data Echipe Seturi 1 2 3 4 5
Ora de incepere
11.00 I 101 10.10.09
PENICILINA IASI
SCMU CRAIOVA
3 : 2 17:25 25:17 25:19 21:25 15:10
Observator: Farmus R.
09.10.09
17.00
I 102 10.10.09
STIINTA BACAU
CSM SIBIU
3 : 0 25:16 25:18 25:15 -:- -:-
Observator: Bratu J.
18.00 I 103 10.10.09
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
CSU METAL GALATI
3 : 1 25:19 21:25 25:19 25:17 -:-
Observator: Cojocaru A.
16.30 I 104 10.10.09
IOR BUCURESTI
CSM 2007 FOCSANI
3 : 1 25:11 13:25 25:15 25:22 -:-
Observator: Marinescu T.
19.00 I 105 10.10.09
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
"U" CLUJ
3 : 0 25:21 25:16 25:15 -:- -:-
Observator: Dobrescu D.
17.00 I 106 10.10.09
CSU MEDICINA TG MURES
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
1 : 3 25:23 21:25 13:25 14:25 -:-
Observator: Vladescu M.
20.00 II 107 24.10.09
SCMU CRAIOVA
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
0 : 3 13:25 22:25 20:25 -:- -:-
Observator: Florea O.
10.00 II 108 24.10.09
"U" CLUJ
CSU MEDICINA TG MURES
2 : 3 19:25 25:19 15:25 27:25 15:17
Observator: Negroiu D.
11.30 II 109 24.10.09
CSM 2007 FOCSANI
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 8:25 12:25 11:25 -:- -:-
Observator: Achihaei E.
18.00 II 110 24.10.09
CSU METAL GALATI
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:12 25:17 25:17 -:- -:-
Observator: Enescu R.
17.00 II 111 24.10.09
CSM SIBIU
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
1 : 3 25:23 15:25 11:25 18:25 -:-
Observator: Visan G.
11.00 II 112 24.10.09
PENICILINA IASI
STIINTA BACAU
1 : 3 22:25 17:25 25:22 22:25 -:-
Observator: Ioanovici M.
11.00 III 113 31.10.09
STIINTA BACAU
SCMU CRAIOVA
3 : 2 22:25 25:21 25:27 27:25 15:8
A1:
A2:
Observator: Visan G.
17.00 III 114 31.10.09
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
PENICILINA IASI
3 : 0 25:19 25:14 25:20 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Ispas C.
17.00 III 115 31.10.09
IOR BUCURESTI
CSM SIBIU
2 : 3 20:25 25:22 15:25 25:17 9:15
A1:
A2:
Observator: Stefanescu A.
18.00 III 116 31.10.09
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
CSU METAL GALATI
0 : 3 18:25 23:25 19:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Mascasan V.
17.00 III 117 31.10.09
CSU MEDICINA TG MURES
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:14 25:13 25:8 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Negroiu D.
12.00 III 118 31.10.09
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
"U" CLUJ
3 : 0 25:16 25:16 25:15 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Blaha D.
15.00 IV 119 04.11.09
SCMU CRAIOVA
"U" CLUJ
3 : 0 25:15 25:15 25:12 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Blaha D.
17.00 IV 120 04.11.09
CSM 2007 FOCSANI
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
0 : 3 5:25 8:25 12:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Bratu J.
18.00 IV 121 04.11.09
CSU METAL GALATI
CSU MEDICINA TG MURES
3 : 0 25:22 25:9 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Farmus R.
12.00 IV 122 04.11.09
CSM SIBIU
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 19:25 21:25 17:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Buhatel I.
15.00 IV 123 04.11.09
PENICILINA IASI
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:18 25:12 25:18 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Iacob E.
14.00 IV 124 04.11.09
STIINTA BACAU
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
1 : 3 16:25 19:25 25:23 27:29 -:-
A1:
A2:
Observator: Dobrescu D.
15.00 V 125 07.11.09
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
SCMU CRAIOVA
3 : 0 25:19 25:22 25:16 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Florea O.
12.00 V 126 07.11.09
IOR BUCURESTI
STIINTA BACAU
0 : 3 16:25 8:25 12:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Enescu R.
14.00 V 127 07.11.09
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
PENICILINA IASI
2 : 3 25:23 24:26 25:17 17:25 14:16
A1:
A2:
Observator: Porojnicu D.
17.00 V 128 07.11.09
CSU MEDICINA TG MURES
CSM SIBIU
3 : 0 25:21 25:11 25:19 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Stefanescu A.
12.00 V 129 07.11.09
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
CSU METAL GALATI
0 : 3 21:25 23:25 22:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Visan G.
11.00 V 130 07.11.09
"U" CLUJ
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:18 25:19 25:19 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Szilagyi F.
12.30 VI 131 14.11.09
SCMU CRAIOVA
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:16 25:11 25:13 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Farmus R.
18.00 VI 132 14.11.09
CSU METAL GALATI
"U" CLUJ
3 : 0 25:13 25:13 25:12 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Florea O.
14.00 VI 133 14.11.09
CSM SIBIU
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
0 : 3 10:25 8:25 16:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Calimac N.
11.00 VI 134 14.11.09
PENICILINA IASI
CSU MEDICINA TG MURES
3 : 1 25:23 25:14 23:25 25:17 -:-
A1:
A2:
Observator: Moldoveanu Z.
11.00 VI 135 14.11.09
STIINTA BACAU
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
3 : 0 25:18 25:17 25:15 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Ioanovici M.
15.00 VI 136 14.11.09
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:12 25:14 25:12 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Ispas C.
- VII 137 21.11.09
IOR BUCURESTI
SCMU CRAIOVA
0 : 3 12:25 10:25 13:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Vrajescu V.
18.00 VII 138 21.11.09
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
0 : 3 20:25 15:25 20:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Ioanovici M.
17.00 VII 139 21.11.09
CSU MEDICINA TG MURES
STIINTA BACAU
0 : 3 20:25 24:26 18:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Marinescu T.
14.00 VII 140 21.11.09
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
PENICILINA IASI
3 : 0 25:14 25:15 25:18 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Visan G.
16.00
20.11.09
VII 141 21.11.09
"U" CLUJ
CSM SIBIU
3 : 0 25:13 25:19 25:18 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Mascasan V.
20.11.09
17.00
VII 142 21.11.09
CSM 2007 FOCSANI
CSU METAL GALATI
0 : 3 14:25 14:25 14:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Enescu R.
27.11.09
14.00
VIII 143 28.11.09
SCMU CRAIOVA
CSU METAL GALATI
2 : 3 25:21 27:29 24:26 26:24 10:15
A1:
A2:
Observator: Stefanescu A.
- VIII 144 28.11.09
CSM SIBIU
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:17 25:20 25:16 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Stoica M.
11.00 VIII 145 28.11.09
PENICILINA IASI
"U" CLUJ
3 : 0 25:12 25:10 25:15 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Bratu J.
11.00 VIII 146 28.11.09
STIINTA BACAU
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
1 : 3 17:25 25:20 21:25 25:27 -:-
A1:
A2:
Observator: Cojocaru A.
15.00 VIII 147 28.11.09
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
CSU MEDICINA TG MURES
3 : 0 25:18 25:19 25:18 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Farmus R.
21.12.09 VIII 148 28.11.09
IOR BUCURESTI
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
0 : 3 12:25 19:25 14:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Szilagyi F.
16.12.09 IX 149 05.12.09
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
SCMU CRAIOVA
0 : 3 15:25 23:25 19:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Achihaei E.
17.00 IX 150 05.12.09
CSU MEDICINA TG MURES
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:13 25:17 25:13 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Buhatel I.
14.00 IX 151 05.12.09
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
3 : 2 25:20 17:25 25:17 21:25 15:11
A1:
A2:
Observator: Dobrescu D.
15.12.09 IX 152 05.12.09
"U" CLUJ
STIINTA BACAU
0 : 3 17:25 16:25 11:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Mascasan V.
04.12.09
15.00
IX 153 05.12.09
CSM 2007 FOCSANI
PENICILINA IASI
0 : 3 19:25 17:25 17:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Murgulescu C.
14.00 IX 154 05.12.09
CSU METAL GALATI
CSM SIBIU
3 : 0 25:18 25:22 25:14 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Porojnicu D.
16.30 X 155 12.12.09
SCMU CRAIOVA
CSM SIBIU
3 : 0 25:13 25:17 25:17 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Moldoveanu Z.
18.11.09
15.00
X 156 12.12.09
PENICILINA IASI
CSU METAL GALATI
3 : 0 25:19 25:20 25:18 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Achihaei E.
12.00 X 157 12.12.09
STIINTA BACAU
CSM 2007 FOCSANI
3 : 0 25:14 25:16 25:22 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Bratu J.
15.00 X 158 12.12.09
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
"U" CLUJ
3 : 0 25:10 25:16 25:23 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Szilagyi F.
22.12.09 X 159 12.12.09
IOR BUCURESTI
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
0 : 3 11:25 13:25 12:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Stoica M.
13.12.09
18.00
X 160 12.12.09
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
CSU MEDICINA TG MURES
1 : 3 15:25 25:19 13:25 15:25 -:-
A1:
A2:
Observator: Murgulescu C.
17.00 XI 161 19.12.09
CSU MEDICINA TG MURES
SCMU CRAIOVA
2 : 3 10:25 23:25 25:19 25:19 13:15
A1:
A2:
Observator: Dusa V.
20.12.09
13.00
XI 162 19.12.09
DINAMO ROMPREST BUCURESTI
VC UNIC LPS PIATRA NEAMT
3 : 0 25:13 25:17 25:10 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Blaha D.
11.00 XI 163 19.12.09
"U" CLUJ
IOR BUCURESTI
3 : 0 25:22 28:26 25:15 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Buhatel I.
24.01.10
12.00
XI 164 19.12.09
CSM 2007 FOCSANI
VC 2004 TOMIS CONSTANTA
0 : 3 13:25 14:25 17:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Stoica M.
18.12.09
15.00
XI 165 19.12.09
CSU METAL GALATI
STIINTA BACAU
3 : 2 24:26 25:19 25:18 17:25 17:15
A1:
A2:
Observator: Iacob E.
17.00 XI 166 19.12.09
CSM SIBIU
PENICILINA IASI
0 : 3 15:25 12:25 13:25 -:- -:-
A1:
A2:
Observator: Visan G.